Aroomiteraapia ja eeterlikud õlid, mis aitavad teil suitsetamisest loobuda

Eeterlikud õlid: Jaotus

On terve tööstusharu seal pühendatud aidata teil suitsetamisest loobuda. Nikotiinist asendusteraapiale (nikotiini närimiskumm, nikotiiniplaaster jne) pillid ja elektrisuitsudel on nii palju erinevaid tooteid ja ravi valida. Üks viise, kuidas te ei kuulnud, et aidata teil suitsetamisest loobuda on, kasutades aroomiteraapia ja eeterlikud õlid.

Pean tunnistama, ma ei olnud tuttav teema ise. See võib aidata õppida veidi rohkem sellest, mida täpselt aroomiteraapia ja eeterlikud õlid on. Siis saame teada, millised eeterlikud õlid aitavad teil koos plusse ja miinuseid, kasutades aroomiteraapia ja eeterlikud õlid, mis aitavad teil suitsetamisest loobuda.

Mis on aroomiteraapia?

Aroomiteraapia on praktika kasutada eeterlikud õlid taimede ja taimse materjali (lehed, varred, kroonlehed, juured), et aidata hallata ja parandada mitmesuguseid füüsilisi ja füsioloogilisi tervisehäired. Inimesed, kes tegelikkuses aroomiteraapia (aromatherapists) usuvad, et eeterlikud õlid aitab stimuleerida keha ja vaimu viisil, mis traditsiooniline, tõenditel põhineva meditsiini ei saa.

Aroomiteraapiaprotseduurid rakendatakse kolmel erineval viisil:

 • Difusiooniaparaadid neid õhus ringi
 • Sissehingavatel neid otse vaporisaatorid
 • Olles neid kantakse otse nahale

Magus lõhn Pepper

Enamiku inimeste jaoks on kõige raskem osa umbes suitsetamisest loobumiseks on kontrolli isu ja võõrutusnähud. Sinu keha pidevalt hüüab nikotiini võib põhjustada:

 • Peavalud
 • peapööritus
 • ängistus
 • iiveldus

Lihtsaim asi maailmas oleks lihtsalt jõuda sigareti ja teeb kõik valu ära minema. See on koht, kus aroomiteraapia ja eeterlikud õlid võivad teid aidata. Need on mõned kõige populaarsem ja soovitatav eeterlikud õlid, mis aitavad suitsetamisest loobumise:

 • Must pipar õli (Piper nigrum) on öelnud, et üks kõige tõhusam suitsetamisest õlid sest hingata see stimuleerib hingamisteede viisil, mis jäljendab sigaretisuitsu, mis aitab vähendada isu ja ärevus.
 • Angelica õli (kikkaputke) tuntud ka kui õli inglid, angelica õli, sissehingamisel, vähendab isu ja aitab inimestel suitsetamisest loobuda kauem kui ilma sisse hingata auru.

Kui te ei ole ikka veel veendunud efektiivsust eeterlikud õlid on uuringuid, mis näitavad selle tõhusust. Uuring avaldati ajakirjas Journal of Alternatiivne ja täiendava meditsiini leiti, et lähemal Testgrupina 20. osalejad, kes sissehingatud tilk musta pipart õli oli nende isu nikotiini vähenenud drastiliselt võrreldes osalejad, kes said platseebot.

Samas uuringus osalejad, kes said tilk Angelica õli hingata oodanud palju enam suitsetada võrreldes taas neile, kes said platseebot. Nii saame võtta selle, et koos musta pipart õli ja Angelica õli võib aidata inimesi, vähendades nende isu ja pikendab nende karskus.

Mõned eeterlikud õlid, mis aitavad teil suitsetamisest loobuda

Me oleme juba rääkinud, kuidas must pipar õli ja Angelica õli aitab hallata ja võõrutussümptomid, kuid siin on mõned muud eeterlikud õlid, mis aitavad teil suitsetamisest loobuda:

 • Lavender, kummel ja bergamot õlid võib segada kokku ja paikselt (st otse nahale) kergendada isu ja vähendada suitsetamisega seotud ärevus.
 • Citrus õlid (sidrun, greip, apelsin) on öelnud, et põhjustada positiivseid tundeid, kui nad on sisse hingata, mis aitab teid, kui te tunnete ärritunud või närvis, sest nikotiini võõrutusnähte.
 • Ylang-ylang õli on õli, mida saab kasutada, kui olete magab. Haara mõned tilgad oma padi või peale kude ja paigutatakse lähedal pea saab leevendada stressi ja ärevust. Samuti võib kasutada ajal, mil teie isu ligi hiilima teile.

Nüüd oleks hea aeg rääkida plusse ja miinuseid, kasutades eeterlikud õlid, mis aitavad teil suitsetamisest loobuda. Võimaldab rääkida plusse Esimene:

 • Aroomiteraapia ja eeterlikud õlid on loomulik, terve ja orgaaniliste viis aidata teil kergesti oma cravings ja võõrutusnähud.
 • Neid on lihtne kasutada ja suhteliselt odav.
 • Nad ei kuulu ühegi lisatakse kõrvaltoimeid.
 • Neid saab kasutada koos teiste suitsetamisest loobumise ravi.

Siin on miinuseid:

 • Aroomiteraapia ei ole meditsiini, samuti ei ole see imerohi.
 • See ei tööta kõigile.
 • Nad on veel veenvalt tõestatud tõhus.

Kas eeterlikud õlid tõesti toimib?

See on küsimus, tuleb Sul vastata ise. Uuringud selles artiklis mainitud ainult näitas, et eeterlikud õlid aitab vähendada või leevendada ja võõrutussümptomid, ei kõrvalda neid täielikult. Aroomiteraapia ja eeterlike õlide kasutamine on klassifitseeritud kui täiendava ravi, et nad on abivahendid ja vahendid, et töötada koos traditsioonilise teaduslikult tõestatud ravi, nagu NRTs või suitsetamisest loobumise tablette. Kui soovite teada saada, kas aroomiteraapia ja eeterlikud õlid tõesti toimib teie jaoks, siis peaks minema edasi ja proovida.