Aromterapija un ēteriskās eļļas, kas var palīdzēt jums atmest smēķēšanu

Ēteriskās eļļas: sadalījums

Ir vesela nozare, kas tur paredzēti, lai palīdzētu jums atmest smēķēšanu. No nikotīna aizvietošanas terapijām (nikotīna gumija, nikotīna plāksteri, uc), uz tabletes un e-cigaretes ir tik daudz dažādu produktu un ārstēšanu, no kuriem izvēlēties. Viens no veidiem, kā jūs, iespējams, nav dzirdējuši par to, lai palīdzētu atmest smēķēšanu, ir aromterapijas un ēteriskās eļļas.

Man jāatzīstas, man nebija pazīstams ar šo jautājumu sev. Tas varētu palīdzēt, lai uzzinātu mazliet vairāk par to, kas īsti aromterapijas un ēteriskās eļļas ir. Tad mēs varam uzzināt, par ko ēteriskās eļļas var palīdzēt jums, kopā ar plusi un mīnusi, izmantojot aromterapiju un ēteriskās eļļas, kas palīdzēs jums atmest smēķēšanu.

Kas ir aromterapija?

Aromterapija ir prakse, izmantojot ēteriskās eļļas no augiem un augu materiālu (lapas, stublājus, ziedlapiņas, saknes), lai palīdzētu pārvaldīt un uzlabot dažādas fiziskās un fizioloģiskās kaites. Cilvēki, kuri praktizē aromterapiju (aromatherapists) uzskata, ka ēteriskās eļļas var palīdzēt stimulēt ķermeni un prātu veidos, ka tradicionālās, uz pierādījumiem balstītu medicīnu nevar.

Aromterapija ārstēšanu tiek piemēroti trīs dažādos veidos:

 • Difūzā tos gaisā ap jums
 • Ieelpo tos tieši no gāzē
 • Pēc viņiem piemērots tieši uz ādas

Saldā smarža Pepper

Vairumam cilvēku, cieta daļa par atmest smēķēšanu, ir kontrolēt alkas un abstinences simptomus. Jūsu ķermenis pastāvīgi kliedz par nikotīna var izraisīt:

 • galvassāpes
 • reibonis
 • nemiers
 • nelabums

Vieglākais lieta pasaulē būtu tikai aizsniegt cigareti un veikt visas sāpes iet prom. Tas ir, ja aromterapijas un ēteriskās eļļas var jums palīdzēt. Tie ir daži no populārākajiem un ieteicamo ēterisko eļļu, lai palīdzētu ar smēķēšanas atmešanu:

 • Melnie pipari eļļa (Piper nigrum) tiek uzskatīta par vienu no visvairāk efektīvu atmest smēķēšanu eļļas, jo ieelpo to stimulē elpošanas sistēmu tādā veidā, kas atdarina cigarešu dūmi, kas palīdz samazināt alkas un nemiers.
 • Angelica eļļa (Angelica archangelica), pazīstams arī kā eļļas eņģeļu, Angelica eļļu, tos ieelpojot, samazina alkas un palīdz cilvēkiem atmest smēķēšanu ilgāk nekā bez tvaikus ieelpo.

Ja jūs joprojām neesat pārliecināts par efektivitātes ēterisko eļļu, ir pētījumi, kas parāda tās efektivitāti. Pētījums publicēts žurnālā alternatīvās un papildinošās medicīnas konstatēja, ka testa grupā 20 dalībnieku laikā, tie, kas ieelpot pilienu melno piparu eļļa bija viņu alkas pēc nikotīna krasi samazināts, salīdzinot ar dalībniekiem, kas saņēma placebo.

Tajā pašā pētījumā, dalībnieki, kuri saņēma pilienu Angelica eļļas ieelpot gaidīja daudz ilgāk, smēķēt atkal, salīdzinot ar tiem, kas saņēma placebo. Tātad, mēs varam ņemt no tā, ka, aplūkojot kopā melno piparu eļļu un angelica eļļu var palīdzēt cilvēkiem, mazinot savas alkas un pagarinot to atturību.

Dažas ēteriskās eļļas, kas var jums palīdzēt atmest smēķēšanu

Mēs jau runājām par to, kā melnie pipari eļļa un Angelica eļļa var palīdzēt pārvaldīt alkas un abstinences simptomus, bet šeit ir dažas citas ēteriskās eļļas, kas var palīdzēt jums atmest smēķēšanu:

 • Lavanda, kumelīšu un bergamota eļļas var jaukt kopā un lokāli (tas nozīmē tieši uz ādas), lai atvieglotu alkas un samazinātu smēķēšanas saistīto trauksmi.
 • Citrus eļļas (citronu, greipfrūtu, apelsīnu) ir teikts radīt pozitīvas sajūtas, kad tie nonāk elpceļos, kas var palīdzēt jums, kad jums liekas, aizkaitināmība vai nervu, jo nikotīna lietošanas pārtraukšanas.
 • Ilang-ilang eļļa ir eļļa, ko var izmantot, kamēr jums ir miega. Liekot dažus pilienus uz spilvena vai uz audu un novieto netālu no jūsu galvas, var mazināt stresu un nemieru. To var izmantot arī dienas laikā, kad jūsu alkas rāpot līdzi jums.

Tagad būtu labs laiks, lai runātu par plusi un mīnusi, izmantojot ēteriskās eļļas, kas palīdzēs jums atmest smēķēšanu. Lets talk par profesionāļiem vispirms:

 • Aromterapija un ēteriskās eļļas ir dabisks, veselīgs un organisko veids, lai palīdzētu jums atvieglot jūsu cravings un abstinences simptomus.
 • Tās ir viegli izmantot, un salīdzinoši lēti.
 • Viņi nenāk ar pievienotiem blakusparādības.
 • Tos var izmantot kopā ar citiem smēķēšanas atmešanas ārstēšanu.

Šeit ir mīnusi:

 • Aromterapija nav zāles, tas arī nav brīnumlīdzeklis.
 • Tas nedarbojas visiem.
 • Tie vēl ir pierādīts kā efektīvs.

Vai ēteriskās eļļas tiešām darbojas?

Tas ir jautājums, jums ir jāatbild pašam. Kas minēti šajā rakstā pētījumi tikai parādīja, ka ēteriskās eļļas var palīdzēt samazināt vai mazināt alkas un abstinences simptomus, nevis tos novērst pavisam. Aromterapija un ēteriskās eļļas lietošanu klasificē kā papildu terapija, tāpēc tie ir līdzekļi un instrumenti, kas darbojas līdzās tradicionālajiem, zinātniski pierādītas ārstēšanu, piemēram NRTs vai smēķēšanas atmešanas tabletes. Ja jūs vēlaties, lai uzzinātu, vai aromterapijas un ēteriskās eļļas tiešām strādā, lai jums, tad jums vajadzētu iet uz priekšu un mēģināt to.