Aromaterapija ir eteriniai aliejai kuri gali padėti jums mesti rūkyti

Eteriniai aliejai: Paskirstymas

Yra visa pramonė ten skirta padėti jums mesti rūkyti. Nuo nikotino pakeitimo terapijos (nikotino guma, nikotino pleistras, ir tt), tabletes ir e-cigaretės yra tiek daug skirtingų produktų ir gydymo rinktis. Vienas iš būdų, jūs negalite girdėjote apie padėti jums mesti rūkyti yra naudojant aromaterapija ir eterinių aliejų.

Turiu prisipažinti, aš nebuvau susipažinęs su šiuo klausimu save. Jis gali padėti išmokti šiek tiek daugiau apie tai, ką tiksliai aromaterapija ir eteriniai aliejai yra. Tada mes galime sužinoti apie kuriuos eteriniai aliejai gali padėti jums kartu su privalumus ir trūkumus naudojant aromaterapija ir eterinių aliejų, siekiant padėti jums mesti rūkyti.

Kas yra aromaterapija?

Aromaterapija yra naudojant eterinius aliejus iš augalų ir augalinės medžiagos praktika (lapai, stiebai, žiedlapių, šaknų), siekiant padėti valdyti ir tobulinti įvairius fizinius ir fiziologinius negalavimų. Žmonės, kurie praktikuoja aromaterapija (aromatherapists) mano, kad eteriniai aliejai gali padėti stimuliuoti kūną ir protą taip, kad buvo tradicinė, įrodymais pagrįstą mediciną negali.

Aromaterapija procedūros yra taikomos trimis skirtingais būdais:

 • Skleisti juos į orą aplink jus
 • Įkvepiant juos tiesiogiai iš garintuvų
 • Turintys jiems taikomas tiesiogiai ant odos

The Sweet kvapas pipirų

Daugumai žmonių, sunkiausia dalis apie mesti rūkyti yra kontroliuoti potraukį ir abstinencijos simptomus. Jūsų kūnas nuolat šaukė nikotino gali sukelti:

 • Galvos skausmai
 • svaigulys
 • Nerimas
 • pykinimas

Paprasčiausias dalykas pasaulyje būtų tik pasiekti už cigarečių ir padaryti visas skausmas praeina. Tai kur aromaterapija ir eteriniai aliejai gali padėti jums. Tai tik keletas iš populiariausių ir rekomenduojamų eterinių aliejų padėti su metimu rūkyti:

 • Juodieji pipirai aliejus (Piper nigrum) sako, kad vienas iš efektyviausių mesti rūkyti aliejų, nes įkvėpimo Jis stimuliuoja kvėpavimo sistemą tokiu būdu, kad imituoja cigarečių dūmai, kuris padeda sumažinti potraukį ir nerimas.
 • Angelica aliejus (vaistinė šventagaršvė) taip pat žinomas kaip angelų aliejaus, Angelica aliejaus, įkvėpti, sumažina potraukį ir padeda žmonėms mesti rūkyti ilgiau nei be įkvėpti garus.

Jei vis dar nėra įsitikinęs, kad eterinių aliejų veiksmingumą, yra tyrimų, kurie rodo jos veiksmingumą. Paskelbtas į alternatyvių ir papildomų medicinos leidinyje tyrimas nustatė, kad per bandomosios grupės 20 dalyvių, kurie įkvėpti keletą juodųjų pipirų aliejaus lašas turėjo savo potraukį nikotinui drastiškai sumažintas, palyginti su dalyvių, kurie buvo suteikta placebą.

To paties tyrimo dalyviai, kuriems buvo suteikta iš Angelica aliejaus lašą įkvėpti laukė daug ilgiau vėl rūkyti, lyginant su tais, kurie buvo suteikta placebą. Taigi, mes galime imtis to, kad kartu Juodieji pipirai aliejaus ir angelica aliejus gali padėti žmonėms mažinant savo potraukį ir pratęsti savo abstinencijos.

Kai eteriniai aliejai, kurie gali padėti jums mesti rūkyti

Mes jau kalbėjome apie tai, kaip juodieji pipirai aliejus ir šventagaršvės aliejus gali padėti valdyti potraukį ir abstinencijos simptomus, bet čia yra keletas kitų eterinių aliejų, kurie gali padėti jums mesti rūkyti:

 • Levandų, ramunėlių ir bergamočių aliejus gali būti maišomas kartu ir taikoma lokaliai (ty tiesiai ant odos) palengvinti potraukį ir sumažinti su rūkymu susijusių nerimą.
 • Citrusiniai aliejai (citrinų, greipfrutų, apelsinų) sakė, kad sukelti teigiamus jausmus, kai jie yra įkvėpti, kuri gali padėti jums, jei manote, irzlus ar nervų, nes nikotino vartojimo nutraukimo.
 • Ylang-ylang aliejus yra aliejus, kuris gali būti naudojamas, o jūs miego. Eksploatacijos kelis lašus ant savo pagalvės arba ant audinio ir dedamas šalia jūsų galvos gali sumažinti stresą ir nerimą. Jis taip pat gali būti naudojama per dieną, kai jūsų potraukį atšliaužti ant tavęs.

Dabar būtų tinkamas laikas kalbėti apie privalumus ir trūkumus naudojant eterinius aliejus, siekiant padėti jums mesti rūkyti. Leidžia kalbėti apie privalumus pirmas:

 • Aromaterapija ir eteriniai aliejai yra natūralūs, sveiki ir ekologiški būdas padėti jums sumažinti savo potraukį ir abstinencijos simptomus.
 • Jie yra lengva naudotis, ir gana pigus.
 • Jie ateina ne bet kokį pridėtinės šalutinį poveikį.
 • Jie gali būti naudojami kartu su kitais rūkymo gydymo.

Čia yra trūkumai:

 • Aromaterapija yra ne medicina, nei tai stebuklingas vaistas.
 • Ji neveikia visiems.
 • Jie dar turi būti įtikinamai, kaip veiksmingas.

Ar eteriniai aliejai tikrai veikia?

Tai yra klausimas, kurį turi atsakyti patys. Minėti šiame straipsnyje tyrimai tik parodė, kad eteriniai aliejai gali padėti sumažinti arba sumažinti potraukį ir abstinencijos simptomus, o ne juos visai panaikinti. Aromaterapija ir eteriniai aliejai naudojimas yra klasifikuojami kaip papildoma terapija, todėl jie yra pagalba ir įrankiai, kurie dirba kartu su tradiciniais, moksliškai įrodyta būdų, kaip NRTs ar mesti rūkyti tabletes. Jei norite sužinoti, ar aromaterapija ir eteriniai aliejai tikrai dirbti už jus, tada jums reikia eiti į priekį ir pabandykite jį.