Ar uzturu vērtība un veselības ieguvumi piena

Piens tiek plaši patērēts Indijā. Jūs pārliecināties, ka jūsu bērnam ir glāzi piena katru dienu; Dažreiz, jūs dzert pārāk vienkārša, vai pievienot to savam tēju. Dzeramais piens ir dažādas priekšrocības. Dzeramais piens ir galvenais, lai veidotu spēcīgu un veseliem kauliem. Tātad, uzzināt, kāpēc dzeramais piens ir tik svarīgi. Lasīt, lai uzzinātu tās priekšrocības.

Uztura saturs sastopams pienā

Zemāk mēs izdarīt salīdzinājumu starp trīs dažādu veidu piena plus dažu piena uzturvērtību informāciju par govs piena, bifeļu piena un kazas piena.

Kā var Piens gūt labumu Your Health

Ja jūs did not uzskatāt, ka patērē pienu ir labs jūsu labklājību un fizisko / garīgo veselību, tad šeit ir pāris piens uztura fakti atpakaļ to uz augšu.

1. Tas palīdz jums sasniegt savus uztura prasības

Tikai 8 unce porcija piena jūsu maltītes, ir pietiekami, lai saņemtu savu dienas devu D vitamīna, kalcija un vitamīnu B12 – trīs būtiskām uzturvielām, kas jums nepieciešams. Piens arī nodrošina jūs ar citām svarīgām uzturvielām, piemēram, minerāli, olbaltumvielas, antioksidantiem un veselīgu taukskābju.

2. Tā saglabā Jūs Healthy

Piens nav parasts dzēriens. Theres iemesls, kāpēc sportisti un citi cilvēki zvēru ar to. Tā ir visas deviņas neaizvietojamās aminoskābes, padarot to pilnīgs-proteīns dzēriens. Gadījumā, ja jūs did not zināt, zāles baro govis pienu pat satur konjugētā linolskābe un Omega-3 taukskābes, kas abi tika ziņots, ir nodrošināt uzņēmēja kognitīvo un fizisko veselību.

3. stiprina kaulus

Kalcijs ir svarīgs barības vielu, kas ir nepieciešama, lai spēcīgu un veseliem kauliem. Viens no 8-unce glāzi piena, tādējādi sasniedzot RDA šīs uzturvielas viegli, bez pildījumam kuņģi. Piens un citi piena produkti arī novērst kaulu slimībām, piemēram, osteoporozi. Patērē pienu var novērst šo slimību. Piens un piena produkti satur kalciju bagātu daudzumā un var stiprināt jūsu smadzenes. Ja jūs salīdzināt bifeļu piena maisījumiem uzturvērtību ar govs pienā, Jūs atradīsiet bijušais ir vairāk kalcija saturu pašreizējo tajā.

4. palīdz uzturēt RBC Izrakstīšanās

Vitamin B-12 deficīts ir viens no kopējās anēmijas cēlonis, slikta atmiņa, un dažreiz pat sirds problēmas (smagos gadījumos). Bez ražo RBC un transportē skābekli uz jūsu nervu audu, šīs uzturvielas ir būtiska vispārējo labklājību. Vienkārši runājot, jūs nevarat dzīvot bez B12. Un piens un citi piena produkti var atbilst jūsu kalcija prasībām.

5. Dod jums D vitamīns

D vitamīns ir pazīstams kā saules vitamīna. Tas ir taukos šķīstošs vitamīns, kas palīdz absorbēt kalciju un atbalsta imūnsistēmu. Trūkst D jūsu organismā vitamīnu var ietekmēt kaulu veselību. Bet ne jāuztraucas, jo var palīdzēt jums sasniegt savu D vitamīna prasībām. Piens ir lielisks avots vitamīna D; tas arī regulē kalcija uzsūkšanos un fosfora organismā, kas abi ir vajadzīgi spēcīgi un veseliem kauliem. Bez tam, D vitamīns ir zināms arī, lai atvairītu depresiju, novērš sirds slimības, un palielināt svara zudums.

6. Neļauj Jūsu Sirds veselības Izrakstīšanās

Piena novērš un samazina risku saslimt ar sirds slimībām. Piens ir lielisks avots konjugētā linolskābe un omega-3 taukskābēm, kas palīdz samazināt risku saslimt ar sirds slimībām un diabētu too.

7. sniedz jums ar Olbaltumvielas

Proteīns ir svarīgs elements, kas palīdz veidot liesās muskuļu masu un palīdzētu personai atgūt ātrāk pēc darba. Tā ir arī būtiska ražošanas hormoni organismā. Un šeit ir pārsteigums – pienu dod jums 8 gramus augstas kvalitātes proteīna tikai ar 8-unce porciju. Ja jūtaties izsalcis visu laiku, pievieno olbaltumvielu bagātu pārtiku diētu, it īpaši piena.

8. Tas var palīdzēt noturēt depresiju Away

Dzeramais piens var palīdzēt ražošanas serotonīna hormona ķermeņa; serotonīna hormons ir saistīta ar garastāvokli un miegu. D vitamīna deficīts ir saistīts ar depresiju un nogurumu, bet dzeramais piens, var palīdzēt, jo tas atbilst jūsu D vitamīns prasībām. Ar dzeramo pienu, jūs varat saglabāt D vitamīna deficīts līcī un līdz ar to depresiju.

9. Saglabā jūsu enerģijas līmeni High

Piens ir lielisks avots riboflavīnu. Riboflavīns palīdz organismam ražot vairāk enerģijas, sadalot ogļhidrāti, olbaltumvielas un tauki. Tā kā tas ir ūdenī šķīstošs vitamīns, jūs to katru dienu vajag. Tas arī palīdz veikt skābekļa dažādiem iekšējiem orgāniem, tādējādi saglabājot tās darbojas.

10. atbilst jūsu kaloriju prasības

Šis viena iet, ir par cilvēkiem, kuriem ir problēmas ēšanas daudz. Ja jums ir nepieciešams, lai sasniegtu jūsu ikdienas prasības kaloriju, bet nespēj to darīt, jo jūsu ēšanas ieradumus, tad dzer pienu. Pienu var nodrošināt jūs ar kalorijām un saglabāt labu līdzsvaru citu uzturvielu.

Piesardzības Apsveriet Kaut Patērē Milk

Pārliecinieties, vai veikt šādus piesardzības pasākumus pirms patērē pienu.

1. Iet uz augu bāzes

Ja Jums ir vegāns vai laktozes nepanesamība, šeit ir laba ziņa – ir uz augu bāzes iespējas, kas pastāv. Jūs varat izvēlēties mandeļu piena, sojas pienu, kokosriekstu pienu, un Indijas pienu.

2. Ierobežot patēriņu

Tieši tāpēc, ka piens ir veselīgs un pa daudz barības vielu, nenozīmē, jums vajadzētu dzert pārāk daudz piena. Mērenība ir galvenais, jo tas pack tauku saturu, un, ja jūs mēģināt zaudēt svaru un veidot muskuļus, izsekot, cik daudz jūs patērē, pamatojoties uz informāciju par uzturvērtību.

3. Saglabājiet jūsu gremošanas veselību Izrakstīšanās

In novecot dienām, govis pienu sniedz jums daudz labu zarnu veselīgu baktērijām. Bet ar Advent pasterizāciju praksi, visu, kas labs stuff tiek noņemts, kas nozīmē, ka jūs nesaņemat paziņotos gremošanas priekšrocības. Arī augstāks tauku saturs pienā izvēlaties apgrūtina jūsu organisms to apstrādāt.

Piena piedāvā dažādas priekšrocības, un palīdz jums palikt fit un aktīvs. Tas sniedz jums jūsu ikdienas devu enerģijas un piegādā savu ķermeni ar būtisku uzturvielu jums ir nepieciešams. Pievienojot glāzi piena jūsu maltītes būs ne tikai padarīt jūs spēcīgi un veselīgi, bet arī uzlabos garastāvokli un saglabātu jums labu veselību. Tātad, dzert glāzi piena dienā un palikt fit.