Ar tai pavojinga greitai miegoti po valgio

Daugelis iš mūsų mėgsta mėgautis mūsų popietę Siesta pašto pietūs, ar mes mylime pasimėgauti vėlai naktį snacking prieš išeinant į pensiją už dieną. Jūs dažnai gali kilti klausimas, ar tai yra gerai nusnūsti po valgote. Nėra jokių abejonių, kad mes dažnai jaučiasi mieguistas po to, kai mūsų maistą, bet ar tai reiškia, turėtume pasivyti pamiegoti ar turėtume iš tikrųjų laukti tam tikrą laiką, kol snaudžiančių išjungti? Na, tai gali būti gera idėja užsnūsti po valgio savo maistą. Sleeping karto po valgio maistą negali būti geras savo kūno.

Kodėl mes paprastai mieguistumą pavalgius

Kai tik baigsite valgyti savo maistą, jūsų smegenys signalizuoja organus pradėti virškinti maistą. Kraujotaką tampa labiau koncentruotas aplink virškinimo sistemą. Į kraujo tiekimo intensyvumo perjungimo paveikia smegenis per daug. Šis kraujas atėmimas į smegenis gali sukelti mieguistumą ar mieguistumą.

Kaip veikia Sleeping Iškart po valgio įtakos jūsų sveikatai?

Jūsų kūnas yra idealiai reikalinga virškinti maistą vartoji gauti energiją, ir ji gali tai daryti, jei tu sėdi vertikalioje padėtyje. Tačiau, kai jūs plaukeliai po valgio, jūs ne todėl jūsų kūnas atlikti šią funkciją, todėl jų kai kurie iš šių:

1. Gali sukelti svorio padidėjimas

Iškart miega po valgio gali sukelti svorio padidėjimas. Tai yra todėl, kad jūsų kūnas turi sudeginti kalorijas, kad jūs suvartotą nuo valgio, bet vietoj to, jums miegoti, o tai reiškia, jūsų organizmas kaups šias kalorijas. Suma perteklius kalorijų organizme sukelti svorio padidėjimas. Trumpai tariant, miega po valgio leidžia jums riebalų.

2. jis gali sukelti Acid refliukso

Rūgšties refliukso yra būklė, kai Jūsų skrandyje turinys yra stumiama atgal į stemplę. Rūgšties refliukso sukelia deginimo pojūtis jūsų krūtinės ertmėje. Tai atsitinka, kai tu miegi greičiau po valgio maistą.

3. Gali sukelti virškinimo problemos

Jei miegoti iškart po valgio pietus ar po vakarienės, jūsų maistas negauna tinkamai suvirškintas. Nesuvirškinto maisto gali sukelti virškinimo problemas, pavyzdžiui, dujų, rėmuo, rūgštingumas, vidurių pūtimas, vidurių pūtimas, ir tt

4. tai gali sukelti insultą

Sleeping karto rašyti turintys miltai gali padidinti jūsų šansai kenčia insultą. Taip yra todėl, nesuvirškinto maisto gali sukelti Jūsų cukraus kiekis kraujyje ir kraujospūdis disbalansą, o kraštutiniais atvejais jis gali sukelti insultą taip pat.

Kaip ilgai reikia laukti, kad eiti miegoti po to maisto?

Tai rekomenduojama, kad jūs turėtumėte tegul jūsų kūnas virškinti maistą, kad jūs valgė prieš paspausite snaudimo mygtuką. Nors skirtingų maisto produktų gali būti įvairių daug laiko gauti virškinami ji yra gera laukti mažiausiai nuo 2 iki 4 valandų plaukeliai po to, kai turėjo savo maistą.

Bedtime Užkandžiai, kurie yra sveika Jums

Nors tai nėra gera idėja žiaumoti nieko tiesiai prieš jūsų miegą, kartais staigių alkio priepuoliai gali streikuoti ir mes norime valgyti. Mes rekomenduojame, kad jūs valgyti kažką sveiką ir maistingą, vietoj atraminės konstrukcijos nenaudingas kalorijų. Štai keletas sveikų rekomendacijos, kad jūs galite naudoti norėdami sumažinti, kad vėlai naktį snacking poreikius:

  • Šilto pieno stiklinė su medumi yra sveikas pasirinkimas, ir jums bus gerai miegoti per daug.
  • A neriebaus jogurto puodelis yra lengva į savo pilvą, taip pat.
  • Visa kviečių krekingo su tam tikru žemės riešutų sviestas idealiai įdėti, kad growling skrandžio pailsėti.
  • A sveikų grūdų grūdų su mažo riebumo pieno puodelio.

Jei badautojų ne keista valandą, tai yra keletas užkandžių, kad galite sukramtykite net mąstymo du kartus. Venkite riebaus, kepto ar kaloringumo vertės maisto produktų, nes jie gali būti ne tik sunkiai virškinimo sistemos, tačiau jie gali sukelti problemų su miego per daug.

Ar valgyti per vėlai įtakos jūsų miego?

Maisto ir miego labai sudėtingą, tačiau įdomią santykius. Kai kurie maisto produktai gali sukelti intensyvų miego ir jums miegoti kaip kūdikis. Tada yra maisto produktai, pavyzdžiui, šokolado, energetinių gėrimų, soda ir tt, kurie gali padėti mums išlikti žvalus, jei jų vartojama prieš snaudžiančių išjungtas. Todėl, mes tikrai turime būti atsargūs, apie ką mes valgome beveik prieš miegą, nes ji gali tiesiogiai paveikti mūsų miego. Be to, jei jums vartoti valgio teisę prieš miegą, yra gera galimybė, kad jums gali kenčia nuo rūgštingumo ar rėmuo bijau, kuri turės įtakos, kaip gerai jūs miego.

Yra žmonių, kurie negali jaustis nukentėjo ne visi, ką jie vartoja beveik prieš miegą, bet tikrai nereiškia, kad jie turėtų valgyti viską, ką nori, nes jų miegas yra ne gauti sutrikdyta. Na, klausimas yra ne miego, bet ji yra apie maistą, kuris yra ne gauti išnykti. Taigi, miega po kiekvieno valgio ar gulėti po valgio yra ne visi rekomenduojama.

Svarbu, kad jūs paliekate didelį atotrūkį tarp valgio metu ir pogulio metu. Valgyti sveiką ir maistingą maistą prieš miegą, siekiant išvengti nesveiko maisto ir pasirinkdamas tinkamus vėlai vakare užkandžiai keletas gerų dalykų, kuriuos galite padaryti gerą miegą ir gerą sveikatą. Tačiau, jei jaučiate bet kokį rėmuo, rūgšties refliukso ar bet miego susijusios problemos, mes rekomenduojame, kad jūs matote savo gydytoją ir gauti išnagrinėjo karto atmesti bet kokį sveikatos būklę.