Ar sveikatos valgyti vaisius naktį?

Dauguma mūsų linkę turėti maisto potraukį link naktį. Tai gali būti žalinga išlaikyti svorį, ypač jei turite smaližius. Tai tikrai neįmanoma užmigti su ta graužia jausmas savo pilvuko. Bet jei jūs pasieksite iš tos likusių lazanija, ar ciau žemyn žetonų maišelį, esate bėdą.

Saugiausias variantas būtų maža numalšinti alkį vaisių. Tačiau jis nėra ateis be smukimo jį taip pat. Valgyti vaisius prieš miegą nėra taip nekalta, kaip jūs manote, kad tai būtų. Mes paaiškinsime, kodėl tai gali turėti neigiamą poveikį jūsų sveikatai ir ką reikia būti atsargūs, kai jūs pasiimti vaisių valgyti naktį.

Ar valgyti vaisius prieš miegą gera idėja?

Vaisiai yra neatskiriama sveikos mitybos. Jie yra daug skaidulų ir mažai kalorijų. Vaisiai yra daug fitonutrinai, kurie padeda neutralizuoti laisvųjų radikalų žalą savo kūno. Bet tavo pasirinkimas vaisių prieš miegą yra labai svarbus. Tai gali būti visiškai gerai valgyti melionų, kriaušių arba kivi gabaliuką.

Labai svarbu, tačiau nepamiršti, kad ten turi būti pakankamas tarpas tarp visu miltų ir vartojimo vaisių. Vaisiai Būdamas didelis ląstelienos gauti virškinami ir persikėlė į žarnyną greičiau nei baltymų ir riebalų turtingas maisto. Tai reiškia, kad vaisiai turi būti valgoma daug anksčiau sunkaus valgio, arba šiek tiek po. Kitas klausimas, nepamirškite apie valgyti vaisius naktį vakarienei, kad cukraus smaigalys gali išleisti energijos, kuri daro įtaką miego kaip jūsų kūnas turėtų būti pasirengę pailsėti.

Privalumai snacking Vaisiai naktį

Yra daug naudos valgyti vaisius, kaip naktį užkandis, kaip nurodyta toliau:

  • Nuolatinis porcijas šviežių vaisių gali sumažinti riziką smūgių, inkstų nepakankamumas, širdies ligų, diabeto ir kaulų praradimą.
  • Restoranai aukštos pluošto vaisius vietoj kalorijų sunkiųjų užkandis padės svorio valdymą.
  • Vaisiai yra supakuota su mikroelementų ir gyvybiškai svarbių vitaminų, kurie gerina savo sveikatą ir savo gyvybingumą.
  • Kai jis ateina į valgyti vaisius naktį, Ajurveda sako, kad jūs galite turėti didelis ląstelienos vaisių, pavyzdžiui, meliono ar obuolių, kad yra geras virškinimo sistemą ir nesukels nemiga.

Galimi trūkumai atsižvelgdama Vaisiai nakties metu

Vienas turėtų žinoti apie smulkias detales, o valgyti vaisius naktį:

  • Daug vaisių pilni cukrų ir bus sukelti jūsų cukraus kiekis kraujyje nedelsiant smaigalys.
  • Per daug vaisių, gali sukelti maistinių medžiagų nuostolius, nes jums gali būti praleidžiant daržovių ir kitų maisto produktų grupes, kad tilptų savo vaisių.
  • Vaisiai prieš miegą padidinti energijos lygį ir gali sukelti sutrikęs miegas.

Atsargumo priemonės apsvarstyti Nors valgyti vaisius prieš miegą

Tam tikrų dalykų, reikėtų prisiminti, kai valgyti vaisius naktį:

  • Išlaikyti valandų tarp valgio ir nakties vaisių pora spragą.
  • Pasirinkite vaisius, kurie yra mažai cukraus, bet daug skaidulinių medžiagų, kaip kriaušės.
  • Venkite valgyti vaisius iš karto prieš miegą.

Dažnai užduodami klausimai

Tam tikros Dažnai užduodami klausimai buvo atsakyta žemiau:

1. Ar valgyti vaisius naktį lemti svorio augimą?

Tai yra mitas, kad valgyti vaisius, naktį leidžia jums riebalų. Vaisiai turi minimalų kalorijų ir negali sukelti svorio padidėjimas dėl jų pačių. Bet jei jūs užkandis kiekvieną naktį ant kalorijų turtingas vaisių, pavyzdžiui, bananų, po to, kai suvartojama visa kalorijų reikalavimas per dieną, jums bus pridėti keletą svarų iki mėnesio pabaigos. Bet tai pasakytina apie bet kurio maisto produkto, kuris yra valgyti po to, kai pasiekė savo didžiausią nustatytą kalorijų per dieną.

2. Ar atsižvelgdama Vaisiai prieš miegą sukelti virškinimo problemos?

Jei turite vaisius iš karto po valgio ir prieš miegą, jis gali sukurti virškinimo diskomfortą, nes maistas ir vaisiai svyravo virškinimo normas ir vaisiai gali baigtis fermentuojant savo virškinimo trakte. Jei vaisiai yra valgomi su teise tarpai nuo valgio, tai neturėtų sudaryti jokių problemų.

3. Kuris vaisiai yra gera valgyti naktį?

Pluošto turtingas vaisių, tokių kaip obuolių, bananų, kriaušių arba vynuogių galima valgyti naktį.

4. Ar valgyti vaisius naktį Priežastis Nemiga?

Valgyti labai saldus vaisius iš karto prieš miegą gali sutrikdyti jus. Valgyti vaisius naktį yra žalingas, nes iš vaisių cukrus bus smaigalys savo energijos lygius. Kadangi tai yra laikas jūsų kūnas yra uždaryti, A energijos kilimas gali sukelti nemigą ir silpnumas.