Ar norite turėti plonesni ir atspalvių veršelių? Ar šiuos pratimus

Vasaros sezono ragina trumpų suknelių ir plaukimo išvykose. Tačiau, yra tikimybė, kad jūsų liesas arba didelių gabaritų kojos laikome jums paslėpta po sluoksnių drabužių ir žema savivertė. Su šiais blauzdos pratimai moterims, jūs galite suteikti savo kojas užtarnautą veido liftas.

Su vasaros pradžia, mados scena pasikeitė iš DRAB spalvų žiemą šviežių vasariško tie. Šalis scena per perėjo iš uždarų banketams, kad prie baseino. Tai reiškia, kad suknelės, šortai, ir sijonai sezono skambutis ir visi ruošiasi parodyti tuos raižyti kojas. jų neturite? tai niekada nevėlu pradėti. Sužinokite keletas paprastų kojų lieknėjimo treniruotes, kurios padės tonas ir formuoti savo veršiukus. Jei Jūs jau esate sąmoningas savo gabaritų kojų, šie pratimai yra tik tai, ko jums reikia.

Efektyvūs ir lengvai Blauzdos Pratimai moterims

1. aukštyn ir žemyn

Pirmasis rinkinys pratimai tonas veršeliai reikalauja, kad jūs pradėti su jūsų kojų plitimo pečių plotyje, su klubų išlindęs toks, kad keliai ir kulkšnys yra linija. Sumažinkite savo klubus iki jūsų dvigalvis ir grindys yra lygiagrečios. Ar apie 20 kulnas keltuvai, iki jūsų veršeliai pavargsta.

2. šokinėja domkratai

Šuoliai yra fantastinis būdas sujungti veršelis glass toning pratimai toms klubų. Su jūsų kojos pečių plotyje, ištieskite nugarą ir sumažinti klubus iki kulniukai pradėti kėlimo nuo žemės. Iš šios pozicijos, kiekvienas šuolis būtų reikalauti, kad sūpynės savo ginklus važtaraščius vienu metu, kaip jums šokinėti. Kūnas bus padaryti tiesią liniją, kai jūs darote tai.

3. svarus Reikalai

Ištvermės treniruotė taip pat apima pratimus padaryti liesas kojos atrodo geriau. Gauk pajėgi padaryti kelis paprastus Blauzda pagal jūsų kūno svorį perkelti nuo kulno į savo kojomis kamuolius laikydami hantelius į rankas. Į išorinį didina atsparumą sukurs daugiau streso ant apatinių kojų.

4. alpiniście

Gauk į push-up padėtį ir užtikrinti, kad jūsų ABS sutartis. A greitai veikia minučių toje padėtyje su kojos vyksta ir iš puikiai tinka stiprinti veršelius.

5. Magistro laiptai

Vienas iš paprasčiausių senamadiškas pratimas veršelių juda aukštyn ir žemyn laiptais. Pusė tokio sesijos valandą tikrai tonas tuos veršiukus, todėl jiems atrodo stipri ir gera.

6. Blauzdos liftų

Vienas iš geriausių kojų lieknėjimo pratimai yra blauzdos keltuvai. Pradėti su jūsų rankos ilsisi ant priešais jus arba jūsų klubų sienos. Laikykite savo uodegikaulį sukišti. Pakelkite sau ant kojų pirštai ir palaikykite kelias sekundes poziciją prieš pareikšdama kojas į žemę. Tai padės sustiprinti veršelius ir gali dirbti stebuklai jums.

Po šio treniruotės veršelių leis jiems atrodo seksualus ir tinkami. Dabar, atsižvelgiant plonas ir atspalvių kojos yra ne kažkas, kad jūs galite tik pasvajoti. Reguliariai pakartojimų šių pratimų, galite pasakyti labas plonas atspalvių veršelių ir kojų ne kartą. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į savo kūno poreikius, o ne apmokestinti ją už nuovargis.