Ar jūsų mityba neveikia? Galbūt tai netinka su savo kraujo grupę

Ar esate girdėję apie Kraujo grupių dieta? Maniau, kad tai buvo demaskavo seniai tačiau pacientai nuolat klausia apie tai, todėl aš raštuotas aš turėčiau sužinoti daugiau.

Kas yra Kraujo grupių dieta?

1996 Petro D’Adamo A Naturopathic gydytojas, išleido knygą, kurioje jis aprašė, kaip žmonės gali būti sveikesni, gyvena ilgiau, ir pasiekti savo idealų svorį valgydami pagal jų kraujo grupę. Kažkas pasirinkimas prieskonių, prieskonių, ir net fizinio krūvio turėtų priklausyti nuo kraujo tipo. Netrukus, knyga buvo geriausias pardavėjas ir žmonės visur buvo išsiaiškinti savo kraujo grupę, peržiūri savo bakalėjos sąrašus, ir keičiasi, kaip jie valgė, pasinaudojo, ir pagalvojau apie savo sveikatą.

Štai keletas rekomendacijų, atsižvelgiant į “Valgyk tinka jūsų tipo” dietą:

  • Tie, su O tipo kraujyje turėtų pasirinkti aukšto baltymų maisto produktų ir valgyti daug mėsos, daržovių, žuvies, ir vaisių, tačiau riboti grūdų, pupelių ir ankštiniai. Norėdami numesti svorio, jūros gėrybės, rudadumbliai, raudonos mėsos, brokoliai, špinatai, ir alyvuogių aliejus yra geriausias; kviečių, kukurūzų, ir pieno turi būti išvengta.
  • Tie, tipo kraujo turėtų pasirinkti vaisiai, daržovės, tofu, jūros gėrybės, Turkija, ir kruopos, tačiau vengti mėsos. Svorio, jūros gėrybių, daržovių, ananasų, alyvuogių aliejaus ir sojos yra geriausia; Reikėtų vengti pieno, kviečių, kukurūzų ir pupelės.
  • Tie, su B tipo kraujo turėtų pasirinkti įvairų maistą, įskaitant mėsą, vaisių, pieno produktų, jūros gėrybių, ir grūdai. Norėdami numesti svorio, B tipo asmenys turėtų rinktis žalios daržovės, kiaušiniai, kepenys ir saldymedžio arbata, tačiau vengti vištienos, kukurūzų, žemės riešutų, kviečių.
  • Tie, kurie tipo AB kraujo turėtų valgyti pieno, tofu, aviena, žuvis, grūdai, vaisiai ir daržovės. Svorio, tofu, jūros gėrybių, žalios daržovės ir rudadumbliai yra geriausias, bet,, ir reikėtų vengti vištienos kukurūzų grikių pupelės.

Kaip minėta, už Kraujo grupių dieta rekomendacijos pratęsti toli už maisto pasirinkimą. Pavyzdžiui, žmonės su O tipo kraujo, patariama pasirinkti aukšto intensyvumo aerobikos pratimų ir imtis papildų jų jautrių skrandžių, o tie, su A tipo kraujo turėtų rinktis žemo intensyvumo veikla ir apima meditaciją, kaip dalį savo rutina.

Bet tai veikia?

Aukštos kokybės tyrimai apie Kraujo grupių dieta nebuvo paskelbtas recenzuojamame medicinos literatūroje. Net ir dabar, paieškos medicinos literatūros autoriaus vardą atskleidžia jokie moksliniai tyrimai, susijusią su šios dietos. paskelbti 2013 ir 2014 metais apie Kraujo grupių dieta tyrimai yra verta paminėti. 2013 tyrimas analizavo pasaulio medicininę literatūrą ir nerado tyrimų, įrodančių, naudos iš Kraujo grupių dieta. 2014 atliktas tyrimas nustatė, kad nors žmonės šiais nors iš Kraujo grupių dieta turėjo tam tikrą tikrų metabolinių širdies ligų rizikos veiksnius (pvz cholesterolio ar kraujo spaudimas) tobulinimą, tie patobulinimai buvo nesusijęs su kraujo tipo.

Ar tai jokios prasmės?

Už šios dietos teorija yra tai, kad kraujo grupė yra glaudžiai susijęs su mūsų gebėjimu virškinti tam tikrų rūšių maisto produktų, kad tinkama mityba pagerins virškinimą, padeda išlaikyti optimalų kūno svorį, padidinti energijos lygį, ir užkirsti kelią ligoms, įskaitant vėžį, širdies ir kraujagyslių ligos ,

O tipo buvo pasakyta, kad originalus protėvių kraujo grupė iš pirmųjų žmonių, kurie buvo medžiotojų-rinkėjų, turinčių dietų, kurios buvo daug gyvulinių baltymų. Grupė buvo pasakyta, kad vystosi, kai žmonės pradėjo ūkininkauti ir turėjo daugiau vegetariškų dietų. B grupės kraujo tipai buvo sakoma, kad atsiranda tarp klajoklių genčių, kurie suvartojo daug pieno produktų daug. O kadangi Grupė AB kraujo turėjo išsivystė iš žmonių susimaišymu A tipų ir B kraujo, tipas AB rekomendacijos buvo tarpinis tarp tų žmonių, su A tipų ir B kraujo.

Kiekviena iš šių teorijų buvo ginčijamas. Pavyzdžiui, yra įrodymų, kad A tipo iš tikrųjų buvo pirmoji kraujo grupė vystytis žmogui, o ne tipo O. Be to, nėra įrodyta ryšys tarp kraujo tipo ir virškinimą. Taigi, be to, įrodymų, kad mityba veikia netiksliai, rimti klausimai lieka apie tai, kodėl jis turėtų dirbti pirmąją vietą.

Taigi, kas yra neigiama?

Tai tikroji klausimas, juolab kai kurie patobulinimai buvo matyti žmonių, kurie priimtų tam tikrus Kraujo grupių dieta (www.phpbb.com punktą). Restoranai pagal jūsų kraujo grupę, jums reikia žinoti savo kraujo grupę ir tada laikytis griežtos dietos. Asmeninius pageidavimus gali būti problema: vegetaru su O tipo kraujyje gali kovoti likti priskirtas dietos, ir žmonėms, kurie mėgsta raudoną mėsą, gali būti nusivylęs mokytis jie tipo kraujyje. Rekomenduojami papildai nėra pigus; nei yra rekomenduojama ekologiškų maisto produktų. O jei turite tam tikrus gyvūnų sveikatos reikalavimus, pavyzdžiui, didelis cholesterolio ar diabetas, dietologu gali priimti geresnius įrodymais pagrįstas rekomendacijas jums nei nustatomas pagal jūsų kraujo grupę.

Kas dabar?

Advokatai Kraujo grupių dieta gali pasakyti, kad nors idealus tyrimas dar nebuvo atlikta, įrodymų nebuvimas neįrodo jie neveiksmingi. Ir ten taip pat nėra jokių įrodymų, kad šios dietos yra kenksmingos. Taigi, mano spėjimas yra, kad susidomėjimas Kraujo grupių dieta nedings bet kada vėliau. Bet yra priežastis, kad knygynai turi eilutes ir eilučių knygų apie mitybą, kiekvienas, tvirtinančių, kad labai veiksminga, jei ne geriausias. Mes tiesiog nežinome, kuri dieta yra geriausia kiekvienam atskiram asmeniui. Ir net jei mes padarėme, prilipti prie bet kurios vienos dietos dažnai nelengva.