Ankstyvieji simptomai diabeto, kad jūs turėtumėte žinoti

Diabetas gali būti sunku spręsti. Tai yra būtent tai, kodėl svarbu žinoti ankstyvuosius požymius diabetu moterims ir gauti jį kontroliuoti. Saugokitės simptomų, kad būtų galima imtis tinkamų veiksmų ir užkirsti kelią jį nuo kontroliuoti savo gyvenimą. tai geriau užgniaužti problemų užuomazgų, kol jie gauna iš rankų. Vienas iš tokių potenciali problema yra diabetas, kuris taip pat žinomas kaip tylus liga, nes jos labai švelnios pradinių požymių. Bet su tinkamo supratimo ir budrumą, galite kovoti su cukriniu diabetu ir perimti jūsų gyvenime.

Pripažindama diabeto simptomams, moterimis

1. Jūs turite nepaaiškinamą svorio ir įgyti

Galbūt manote, kad Jūs prarandate svorį, nes sėkmingos avarijos dietos. Bet kas, jei tai yra dėl panirimas gliukozės kiekį kraujyje? Jei turite 2 tipo diabetą, jūsų ląstelės negauna pakankamai gliukozės. Jūsų organizmas nesugeba efektyviai panaudoti kalorijas, net jei jūs valgyti sveiką maistą. Be to, staigus svorio padidėjimas taip pat gali būti įspėjimas varpas.

2. Jūs gaunate ryte ligos ir vėmimas

Nors tai yra bendras nėštumo simptomas, tai taip pat yra ankstyvojo 1 tipo cukrinis diabetas simptomas moterims. Jei planuojate pastoti, jums reikia imtis specialių priemonių, kad būtų užkirstas kelias problemų, tokių kaip apsigimimų. Padaryti su savo ginekologu paskyrimą ir eiti nuodugniai pasitikrinti.

3. Jūs tualetą šiek tiek per daug

Kai jūsų kūnas negali pagaminti pakankamai insulino, yra gliukozės perteklius. Inkstai tada reaguoti išstumti gliukozės per dažnas šlapinimasis. Jei turite aplankyti Loo tad pernelyg dažnai, jūs turėtumėte gauti sau patikrinta paneigti 2 tipo cukriniu diabetu.

4. Jūs jaučiate thirstier

Tai yra 2 tipo diabetas simptomas moterims. Kadangi jūsų kūnas yra pašalinti daug skysčių, jums belieka jausmas thirstier. Jūs taip pat pabalnojo su sausa burna ir sausa oda dėl dehidratacijos.

5. Jūs jaučiate alkanas visą laiką

tai ne tik trokšta, kad jūs susidurti su. Kai jūs turite 2 tipo diabetą, jūsų kūnas negali pagaminti pakankamai insulino, kad gliukozės jūsų ląstelių. Ir kai jūsų kūnas negali konvertuoti maistą į gliukozę, jūsų ląstelės atsispirti insulino, todėl jaučiatės alkanas ir pavargęs.

6. Jūs turite neryškus matymas

Jei turite didelį cukraus lygį, jūsų akių lęšių raumenys sunkiai dirbame, siekiant sutelkti dėmesį. Lęšiai patys taip pat gali būti neigiamai paveikti, kai diabetas yra nevaldomos. Tai dar anksti ženklas diabetas ir galima rasti tiek 1 tipo ir 2 tipo cukriniu diabetu.

7. Jūsų žaizdų išgydyti lėčiau nei įprastai

Tarp moterų ir diabeto ryšys apima makšties srityje taip pat. Susikaupia gliukozės gali sukelti mielių ir bakterijų dauginimosi. Jums gali rasti sau kurti makšties infekcijas, net jei jūs savo geriausia likti švarus. Jūs taip pat galite pastebėti, lėtesnį gijimą ir padidėjo pėdų problemų, pavyzdžiui, grybelinės infekcijos, nuospaudų ir hammertoes.

Diabetas gali būti baisu, bet jis neturi tai gyvenimo pabaigos, kaip jūs jį žinote. Išlaikant žiūrėti į savo sveikatą ir būti perspėjimą į savo kūną, jūs galite nustatyti ir kontroliuoti ją iš pat pradžių.