Ako zabrániť pred chladom a chrípke Prirodzene

Chrípková sezóna je v plnom prúde, a existuje veľa otázok o tom, ako sa vyhnúť chrípke a zostať aj v zime. To je dôležitá otázka, ako dostať chorý môže stres váš imunitný systém, čím sa zvyšuje riziko svetlice-up v autoimunitného stave, štítnej žľazy alebo iné chronické choroby. Získanie prechladnutie alebo chrípka môže tiež často viesť k užívaniu antibiotík, ktoré sú zvyčajne zbytočné (pretože chlad a chrípka sú obe spôsobené vírusmi) a môže dôjsť k poškodeniu čreva. Zabezpečenie pevný základ zdravia a po jednoduchej osvedčených postupov bude trvať ešte dlhú cestu pri znižovaní riziko dostať chrípku. Tu je desať tipov pre zachovanie dobrého zdravotného stavu tejto chrípkovej sezóny.

Umyť si ruky často a dôkladne

To je číslo jedna spôsob, ako zabrániť chrípke a ďalších respiračných infekcií. Musíte vydrhnúť si ruky mydlom a vodou po dobu najmenej 20 sekúnd, aby došlo k zničeniu vírusov. Dvadsať sekúnd je o tom, ako dlho trvá, než spievať ABC raz prejsť. Nedotýkajte sa očí, nosa alebo úst, bez najprv umývanie rúk.

Heal čreva

Vaša gut je odrazovým mostíkom pre zdravie, 80% nášho imunitného systému sa nachádza v čreva. Uistite sa, že vaša čreva je v tip-top stave, a prijať kvalitný, multi-kmeň probiotikum s najmenej 25 miliárd kusov. To bude mať vaše úrovne dobrých baktérií v črevách tak, aby pomáhali v boji s infekciami.

Požívanie alkoholu a cukru Spotreba

Dokonca aj mierna konzumácia alkoholu potláča centrálny nervový systém, a preto sa váš imunitný systém. Spotrebováva príliš veľa cukru môže potlačiť imunitný systém a robiť to viac náročný pre vaše telo v boji s infekciou, ako je chrípka. To tiež ponecháva otvorenie čreva infekcií, ako je Candida a SIBO, ktoré potláčajú imunitný systém a spôsobujú deravé črevo.

S hojnosť dovolenky chová sa v tomto ročnom období, cukor chute môže byť skutočný medveď. To je dôvod, prečo som rád svoju doplnok Blood Sugar podpory. Ide o zmes bylín a vitamínov, ktoré pomáhajú podporovať zdravý metabolizmus glukózy, aby sa prekonávanie cukor chute jednoduchšie.

Znížiť sa tak stresu

Stres je známe, že potláča náš imunitný systém. Zoberme si meditácie, joga alebo akupunktúra.

Získať 7-9 hodín spánku každú noc

Vaše telo sa opiera o spánku zotaviť sa z každodenného pôsobenia toxínov. Chronický nedostatok spánku môže významne znížiť imunitné funkcie.

Vezmite imunitný Booster

Dajte imunitný systém pridanú podporu s doplnok obsahujúci imunoglobulíny a proteíny, ako je napríklad imunitný boost prášku. Tento doplnok je čistená forma mledzivo, čo je prvé mlieko po pôrode určený na posilnenie imunitného systému. Imunoglobulíny v mledzive zvýši svoje IgA protilátok, ktoré sú telo prvú líniu obrany. Tieto IgA protilátky sú produkované bunkami imunitného systému čreva, a môže deaktivovať a dokonca eliminovať škodlivé patogény a toxíny, ako sú tie, ktoré prichádzajú s sezónne ochorenia a bakteriálne nerovnováhy. To znamená, že imunitný boost posilní, nie zvýšiť váš imunitný systém, čo je kľúčové pre každého, kto s autoimunita.

Odporúčam tento dodatok každému, kto hľadá, aby prijali preventívne opatrenia s ich zdravie a vyhnúť sa sezónne ochorenie. To pochádza z mlieka a mliečnych výrobkov, je však bez kazeínu (proteínu v mliekarni, že väčšina ľudí sú citlivé na), a obsahuje také minimálne mliečnej, že nespôsobí reakciu pre priemerného človeka.

Dopĺňať s glutatiónu, kurkuma, a vitamín C

Antioxidanty sú pre funkciu imunitného systému veľmi dôležité. Glutatión je hlavný antioxidant v tele, ktorý je zodpovedný za posilnenie váš imunitný systém a pomáhajú vaše pečeň detoxikáciu. Kurkumín je oranžový pigment v kurkuma a silný antioxidant, ktorý zlepšuje zdravie kĺbov a kardiovaskulárne funkcie. Vitamín C poskytuje silnú ochranu antioxidačné a podporuje optimálne imunitné funkcie

Optimalizovať vitamín D

Vitamín D je silný modulátor imunitného systému, čo znamená, že je kľúčom k boju proti infekciám a reguláciu autoimunity. Optimálne množstvo v rozmedzí od 50 do 70 ng / ml, takže odporúčam pri 5000 IU z vysoko kvalitnej vitamín D doplnok denne a pracovať s lekárom pravidelne kontrolovať hladiny. Budete tiež chcieť, aby sa uistili, že váš vitamín D doplnok je spárovaný s vitamínom K, aby sa zabezpečilo, že je bezpečne vstrebáva a nevedie k kalcifikácie tepien.

Zoberme si Dodatok zinok

Zinok je ďalší silný antioxidant, ktorý hrá kľúčovú úlohu v imunitnom zdravie. V rámci imunitného systému, zinok je potrebný pre reguláciu génov a fungovanie neutrofilov, NK bunky a lymfocyty, ktoré sú všetky typy bielych krviniek.

Získať dostatok cvičenia

Cvičenie môže posilniť váš imunitný systém tým, že zvyšuje krvný obeh a zmierňuje stres. Zvýšená cirkulácia umožňuje protilátky cestovať po celom krvnom obehu rýchlejšie, takže je ľahšie pre váš imunitný systém k boju off chorobe. Cvičenie môže tiež posilniť váš imunitný systém, zmierňuje stres a spomaľuje uvoľňovanie stresových hormónov v tele.