Ako upokojiť svoju myseľ od stresu a úzkosti

Ako sa naše životy dostať bohatší a produktívnejšie, naše telo a myseľ začne zažiť stres. Stres plochy v podobe ochorenia, choroby, nezdravé jedlo, a mnoho ďalšieho. V skutočnosti, všetci vieme, že stres je zlé pre nás, ale väčšina z nás nerobia nič o tom. Ale dnes, rovnako vás prevedie rad tipov a trikov upokojiť svoju myseľ od úzkosti.

10 spôsobov, ako vytvoriť svoj Mind pokojnom a tichom

Tu je 10 spôsobov, ako môžete trénovať sami upokojiť svoju myseľ od stresu a úzkosti. Či už ste záchvat paniky alebo potrebujú jednoduché pick-me-up rutinné rušných hodinách dňa, to pomôže.

1. Do Nothing

Nerobiť nič je v podstate medituje. Začať v malom blokovaním sa len 5 minút denne pre meditáciu alebo jednoducho robiť nič. Stojí to za to. Ak si neviete, ako to urobiť nič, heres cvičenie – ísť von na odľahlom mieste a sledovať, ako sa ľudia pohybujú, bez toho aby s nimi hovoriť. Existujú tiež všímavosť aplikácie tam v Obchode Play Google, ktoré poskytujú riadené meditácie zasadnutí. Pozrite sa na ne, ak chcete ďalšiu pomoc.

2. Prax Vďačnosť

Presúva svoje energie v pozitívnom smere začína s vďačnosťou. Urobte si zoznam piatich dobrých vecí, ktoré sa vám stalo na konci každého dňa alebo pred spaním. Reflektovať na to a teraz pocit, že ste zažiť. Úsmev pred zrkadlom po prebudení a ísť do postele taky. Akt s úsmevom posilňuje, ako sa cítite o sebe a dni.

3. Vykonajte pozitivity Habit

Rovnako ako negatívne správanie nastavená s negatívnymi rutiny, môžete precvičovať upokojenie svojej mysle zriaďovaním pozitívne rutiny. Blokovať čas na zábavu a relaxáciu vo svojej rutiny, aby čo najviac z toho. Vy nechcete, aby len práca, práca a práca. Urobte si čas ísť nakupovať, zavesiť von s priateľmi, kresliť, meditovať, a robiť veci, ktoré sa vám páčia. A urobiť z neho pravidelný režim, pretože to je to, čo vás omladzuje.

4. Cvičenie Everyday

Cvičenie každý deň vám pomôže uvoľniť tie endorfíny, alebo dobrý pocit hormóny. Sú tým, čo budete cítiť nažive a dá vám energiu. Navyše, okrem toho, že prínosy pre myseľ, cvičenie vás udrží v skvelej kondícii taky. Iba 10 minút z vysoko intenzívny intervalový tréning (HIIT) alebo kardio za deň je dobrý začiatok pre získanie výhod týchto výhod. Ak nemáte chuť robiť intenzívne cvičenie, môžete skúsiť prihlásiť k odberu Qi Gong a jogy. Tie majú pohyblivé meditácie a sú veľmi terapeutické svojím spôsobom taky.

5. Neužívajte myšlienky Osobne

Myšlienky sú ako mraky, ktoré vznášať sa nad vašej mysle. Môžete ich brať osobne, alebo nechcú. Ak máte pocit, príliš rozptyľovať, môžete označiť myšlienky sa budete cítiť emócie. Napríklad niektoré štítky by sa súdiť, starosti, alebo kritizovať. Označiť a nechať ich sa na to. To vám pomôže, aby nedostal nasávaný do obsahu myšlienok a umožní im jednoducho zložiť.

6. Jedzte zdravo

To, čo jete bude mať vplyv, ako sa cítite. Ak ste jesť nezdravé a spracovaných potravín, Chystáte sa zle skôr či neskôr. Najlepší spôsob, ako začať náprave, ktorá je jesť čerstvé ovocie a zeleninu. Prejsť na ekologické trávy-kŕmil mäso a chudé mäso a nezabudnite vziať ryby Omega-3 mastné kyseliny.

7. Draw a Doodle

Existujú rôzne pamětlivosti či arteterapia cvičení vonku na upokojenie mysle. Jeden taký výkon je kresba zectangles. Dokonca aj vzory, ako je Mandala vám pomôže. Nech je to čokoľvek, pokúsiť sa maľovať a kresliť. A nemusíte byť najlepší umelec jeden. Len kresliť roztaviť stres preč do papiera. Kto vie? Ako ste si zlepšiť svoje zručnosti, môžete mať niečo viac tešiť – ako predvádzať svoje umenie so svojimi priateľmi a rodinou.

8. Začnite denníka

Journal vaše myšlienky a emócie na papieri. Dokonca aj keď ste mali nudný deň a nič zaujímavé, zapíšte si ho. Prostý akt písania sa bude mať terapeutický účinok na mysli, čo vyvolalo odozvu uvoľnenie v tele a upokojiť vás.

9. ísť na prechádzku

Nič sa nevyrovná povahu, pokiaľ ide o poskytovanie vás s vašej dennej dávke odpočinku. Choďte von na prechádzku, teraz čerstvý vzduch a slnečný svit a jednoducho pustiť. Venovať pozornosť svojmu okoliu a robiť duševné vedomie pamiatok budete pozorovať. Youd prekvapení, ako to berie veci z vašej mysle a nemá vôbec nič stať.

10. nadviazať nové priateľstvá

Má negatívny ľudí okolo vás znamená, že ste s väčšou pravdepodobnosťou vyzdvihnúť na svoje emócie a pocit blues. Dištancovať sa od toxických ľudí a vyskúšať nových priateľov. Stretnúť sa s ľuďmi, ktorí sú pozitívne a je pripravený čeliť svetu každý deň s úsmevom. To sú typy, ktoré povzniesť tie, ukľudnite svoju myseľ a sú príjemné postávať s. Dá sa povedať iba jednu vec sem- to funguje, ste si nových priateľov, ktorí vydržia po celý život a vaše starosti rozplynie.

To nestojí peniaze či čokoľvek bohatou upokojiť svoju myseľ v jedinom okamihu. Všetko trvá len 5 až 10 minút svojho času denne, a keď budete mať na to, všimnete si, že pozitívne efekty lavinovému a stať niečo veľké. V skutočnosti bude vaša myseľ a duša ďakujem za to. Pre začiatok vyskúšajte naše tipy a triky vyššie, aby to týždeň alebo dva a sledovať, ako sa vaša myseľ rewires alebo zmeny k lepšiemu. Úzkosť rozplynutie bude obrovský bonus na boku.