Ako účinne zabrániť telesný pach

Potenie je prirodzený mechanizmus tela, ktoré nemožno vyhnúť. Ale ak potenie so sebou nesie nepríjemný zápach, to je rozhodne dôvodom na obavy. Existujú rôzne príčiny zlého telesného pachu u žien a mužov. Udržať kontrolu na nich a zistiť, ako odstrániť tento problém. Všimli ste si, ľudia sa dištancovať od vás bez konkrétneho dôvodu vôbec? Mohli by ste mať problém telesný pach? Ak áno, nie je potrebné sa trápiť nad ním. Existuje niekoľko jednoduchých spôsobov, ako k riešeniu telesný pach a zabrániť im.

Ako znížiť telesný zápach, bez veľa Fuss

1. Vykonať zmeny vo vašej strave

Vedeli ste, že to, čo jete ovplyvňuje, ako cítite? Áno, počuli ste to správne. Vzhľadom k tomu, potenie je vaše telo je spôsob, ako vypláchnuť toxíny, zmení svoj jedálniček môže skutočne pomôcť zbaviť telesného pachu. Na karí a korenené jedlá, ktoré zožierali môže byť príčinou telesného pachu. Znižovanie príjem cibule a cesnaku môžu tiež znížiť telesný pach.

2. Say Yes k priliehavým oblečením a prírodných vlákien

Ak trpíte telesný pach, je to dobrý nápad, aby priekopa oblečenie vyrobené zo syntetických vlákien a rozhodnúť sa pre oblečenie vyrobené z bavlny, ľanu a hodváb miesto. Budete ohromení tým, ako menej sa potíte v nich. Dalo by sa tiež chcú ísť na priliehavým oblečením, pretože umožňujú priechod vzduchu a aby sa vaše telo vetrané.

3. osušte

Ak nemáte uterák sami správne, zostávajúce vlhkosť sa môže stať živnou pôdou pre baktérie. To je ďalší príčinou zlého telesného pachu u žien a mužov. Použite absorpčné uterák a utrite všetku vlhkosť od tela, a to najmä v podpazuší a intímnych miest.

4. Prejdite antiperspiračné Way

nepleťte dezodoranty s antiperspiranty. Deodoranty sú voňavé, ale neznižujú potenie. Na druhej strane, väčšina antiperspiranty sú voňavé a obsahujú chlorid hlinitý, ktorý pomáha v prevencii nadmerné potenie. Sprej alebo trieť na dvakrát denne, ktoré vám pomôžu znížiť ženské problémy so zápachom.

5. Oholiť podpazušie

Ak ste si mysleli, že je potrebné sa zbaviť podpazuší vlasy, len preto, že chcete nosiť bez rukávov oblečenia, zamyslite sa znova. Pot môže uviaznuť vo vlasoch a môže zvýšiť rast baktérií, čo má za následok telesný pach v oboch mužov a žien. Pravidelné voskovanie alebo holení môže pomôcť znížiť riziko vzniku telesného pachu.

Prírodné prostriedky pre telesný pach

Aplikujte ocot na podpazušie, keď sa potíte príliš veľa alebo čuchať začiatky telesného pachu. Skočiť do sprchy dvakrát denne. Trením prírodné aromatické oleje a šťavu z citrusových plodov, ako sú citrón je ďalší spôsob, ako zabrániť telesný pach. Proste trieť plátok citróna v podpazuší; by ste mohli nakoniec zosvetliť kožu príliš.

Poznanie je moc, a to isté platí aj pokiaľ ide o telesný pach. Akonáhle ste vyzbrojení telesný pach skutočnosťou, ste o krok bližšie k riešeniu tohto problému. Podeľte sa o tipy, ktoré ste sa naučili so svojimi priateľmi a blízkymi, ktorí by mohli byť sa stretávajú s rovnakým problémom. Zbohom k telesným pachom a pozdraviť čerstvejšie, istejšie ste.