Ako schudnúť len tým, že ide každý deň

Môžete schudnúť len pešo. Znie to fantasticky, ale nemožné? No, to je veľmi možné, ak budete mať len na pamäti tento krok-za-krokom návod na chôdzu na chudnutie. Busy mamičky a cvičenie nie vždy idú ruka v ruke. Ak ste schopní vytlačiť čas cvičenia vo svojom pláne – Congrats. Ale aj keby nie, pozrite sa na túto chôdzi tréningový plán, ktorý vám pomôže začať 2016 s ranou. Všetko, čo musíte urobiť, je držať sa na to nábožensky a nestráca srdce v polovici. Na čo čakáš? Umožňuje naučiť sa odísť váhu.

Dôležité tipy, ako schudnúť Chôdza

Chcete vedieť, či môžete schudnúť pešo? Samozrejme môžete. Je to jeden z najjednoduchších kardio cvičenia. Avšak, ak sa chystáte začať chodiť na chudnutie, je tu niekoľko dôležitých vecí, ktoré musíte mať na pamäti, pre to, aby skutočne pracovať pre vás.

1. Warm Up Než začnete Walking

Začnite svoj každodenný prechádzke s warm-up zasadnutí 5 až 10 minút. To umožní vaše svaly vedia, že je potrebné používať tukové zásoby a poskytujú energiu pre nadchádzajúce prechádzku. Viac tuku zápalné, viac energie pre vás.

2. Prechádzka v stanovenej Pace

Chôdza na fitness a chudnutie je odlišná od, povedzme, šiel do obchodu s potravinami. Jedným z dôležitých faktorov je rýchlosť, pri ktorej budete chodiť. Keď dýchate tvrdo (a akusticky), ale nie ťažké dýchanie, je indikátorom toho, že ideš na dobré tempo. Chodiť tempom, ktoré vykonáva vaše srdce, rovnako ako svaly. Pamätajte: svižné, s pohybom končatín, a bez toho, aby sa nahnevá a potiahne.

3. Prechádzka po dobu 30 minút každý deň

Koľko walking je nutné pre chudnutie? Značná. Neexistuje žiadna uniknúť to. Ak chcete schudnúť len tým, že chodí každý deň, je potrebné, aby sa na neho a zabezpečiť, budete chodiť po dobu 30 minút každý deň. Môžete si tiež vziať dve malé prechádzky na 15 minút každý ráno a večer.

4. hydrát pred a po Walking

Nielen, že je to nevyhnutné na odvrátenie dehydratácia a únava, ale aj niečo, čo pomáha zvýšiť prietok antioxidantov vo vašom tele. To zvyšuje chudnutie ešte viac.

5. nepreháňajte to príliš rýchle

Prečo je to dôležité pre chudnutie? nie je intenzívnejšie, tým lepšie? Nie. Nie, ak chcete zrušiť svoju chôdzu cvičenia z dôvodu bolesti a zranenia. Je potrebné postupne vybudovať svoju rýchlosť a dĺžku od miernej až silné.

6. Ako rýchlo sa môžete schudnúť Walking?

Celkom rýchlo. Rýchla chôdza je účinnejšie pre chudnutie, než si myslíte. Odborníci sa domnievajú, že pravidelné, rýchla chôdza 30 minút vám pomôže stratiť až pre 200 kalórií za týždeň. Vynásobený 7 dní, to zodpovedá 1,6 libier alebo kilogram v štyroch týždňoch.

7. Čo iného môžete získať od Walking?

Kým chudnutie je pravdepodobne najväčší Perk, tam sú ďalšie veľké výhody chôdze 30 minút denne rovnako. Chôdzi každý deň pomáha kontrolovať diabetes, duševné zdravie, cholesterolu a dokonca aj rakovinu. Vaše svaly a spoločný pobyt v najlepšej forme zárez a budete cítiť sviežejšie taky.

Tak to je, ako rýchla chôdza pomáha chudnúť. No tak dámy, nechá prejsť svoju cestu do fitness. Už ste nezačala chodiť?