Ako prirodzene odháňa krysy a myši z domova

Ak môžete naraziť u potkanov a myší vo vašej domácnosti, viete, že bude v režime panike. Ak máte vidieť, potom je to problém, a ak nie, potom je väčší problém – nikdy neviete, kde by mohli byť skrýva vo svojom dome. Potkanov a myší napadnutia môže váš život úbohý. Navyše, títo tvorovia tiež nesú riziko infekčných chorôb. Nechcete, že? Tak, to je najlepšie skúsiť niečo hneď, ako sa zbaviť týchto škodcov. Existuje mnoho spôsobov, ako sa zbaviť týchto škodcov z vášho domova, ale existuje príliš niektoré domáce opravné prostriedky, ktoré si môžete vyskúšať – jednoduché a účinné.

Domáce opravné prostriedky sa zbaviť potkanov a myší

Prítomnosť potkanov a myší možno chápať rôznymi značkami. Oni často opúšťajú niekoľko trus v dome. Dokonca žuť ďalej na vašich krabiciach a oblečenie, alebo akékoľvek požívatinami ak zostanú otvorené. Preto je veľmi dôležité identifikovať tieto škodcu a vyženiem. Čítajte ďalej nasledujúcich niekoľkých lieky, ktoré vás naučia, ako sa zbaviť myší prirodzene.

1. Peppermint Oil

Krysy nepáči vôňa mäty piepornej. Nájdeme vôňu mätového osvieženie, ale krysy nie – tak použite mäty piepornej, ktorá ho privedie ďaleko od svojho domova. Umiestnite mätu olejové namočený vatových tampónov pred niekoľkými malými otvormi vo vašej domácnosti, aby krysy na uzde.

2. sadra a kakaový prášok

Sadra a kakaového prášku tiež pracuje zabíjať potkany a myši. Zmiešajte 1 lyžica kakaového prášku s sadry pokropia okolo štandardnej trase pre potkany a myši. Ako je kakaový prášok priťahuje týchto škodcov, majú tendenciu k jedlu tejto zmesi a čoskoro sa cíti dehydratácii a dusí. Ak chcete ušetriť sami, vybehnúť z domovov a umierajú.

3. Cibuľa

Uvádzanie cibuľu okolo malých otvorov a otvorov a zároveň zabezpečiť, aby tieto žiarovky sú nahradené každý druhý deň, môžete stále krysy ďaleko od svojho domova. Štipľavý zápach cibule čoskoro riadiť je preč.

4. Cesnak Žiarovka

Ako krysy nepáči silný zápach, je nutné vykonať kompletné využitie tohto atribútu krýs riadiť je preč. Zmiešanie nasekaný cesnak s vodou a kropenie okolo vášho domu alebo dokonca šíria strúčiky cesnaku v ceste ich pravidelného chodníky môžu riadiť je preč.

5. Potato Powder

Použitie instantného prášku zemiakov funguje tiež riadiť krysy a myši preč. Ako ste posypeme tento prášok doma, potkany a myši potom chodiť po chodníku a kŕmenie na tento báječný darček. Vzhľadom k tomu, prášok vstupuje do ich tela, tieto zemiakové vločky potom nabehnúť do čreva a zabiť nakoniec.

6. Klinčeky

Zabaliť klinček do mušelínové tkaniny a umiestnite v blízkosti krysích dier. Vôňa klinčekov bude stačiť, aby sa ich zbaviť zo svojho domova bez väčšej námahy.

7. Amoniak Spray

Pripravte si ľahko použiteľný sprej amoniaku. Sprej amoniaku na malých vatových tampónov a umiestniť ich blízkosti krysích dier, príjazdové cesty a ďalšie rohu domu. Zápach čpavku na ne bude cítiť udusil a budú čoskoro utečie z domova, aby zachránil ich životy.

8. pálivá paprika vločky

Pálivá paprika vločky nielen aby ľudia kýchnutí, ale aj udržať krysy a myši preč. Posypeme feferónky pozdĺž dverí a iných kútoch vášho domu, ako sa zbaviť škodcami.

9. bobkový list

Vôňa bobkový list priťahovať krysy a majú tendenciu si to premyslieť, ako ich jedlo. Avšak, pri pokuse o kŕmenie na tom, že dusiť seba, a nakoniec umiera. Takže, do ktorého umiestni nejakej bobkové listy okolo rohov svojho domu a zabiť tieto nepríjemné škodcov.

10. Ovládacie Štrbinová

Krysy sú čo do veľkosti relatívne väčšie, zatiaľ čo myši sa zmestí do štrbín tak malé, ako palca široký. Z tohto dôvodu je veľmi dôležité nájsť tieto malé otvory a utesnite všetky. Neponechávajú skulinu neuzatvorených. Zistenie, že všetky trhliny sú blokované, je to dobrý spôsob, ako zabrániť invázii.

11. Rattraps

Prastarý spôsob, ako sa zbaviť potkanov sa umiestni rattraps v dome. Zriadená chodník pre nich udržať návnad a viesť týchto škodcov vpravo mimo domova. Rat pascí a pascí myši sú veľmi účinné spôsoby, ako sa úplne zbaviť týchto škodcov.

12. Zrušte neporiadok

Škodcovia, hmyz a baktérie sú náchylné byť produkovaný a sú priťahované k oblastiam s prachom a nečistotami. V skladovacích priestoroch alebo v oblastiach s veľkým množstvom batožiny / boxy schúlený dohromady, myši a potkany sú povinní vplížit sa a množte sa stabilne. Z tohto dôvodu vyčistiť neporiadok. Udržiavať váš dom čistý, čisté a upratané, takže žiadny priestor pre akékoľvek napadnutie.

často kladené otázky

Často sa chová v napadnutých oblastiach, krýs a myší typicky vysielať salmonely a E. coli, čo je dôvod, prečo je nutné akcia čoskoro zabiť alebo vyhnať preč z domova. Mnohí ľudia majú rôzne otázky týkajúce sa škodcami. Takže sme sa snažili odpovedať na niekoľko.

1. Sú potkany a myši bojí psov?

Áno, samozrejme. Krysy a myši sa bojí psov a mačiek. Pet pes mohol držať potkania problém pod kontrolou. Psy sú divoký a môže všeobecne zastrašiť myšou preč. Avšak, niektorí psích plemien, napríklad chrt plemená psov sú lovci psy a je známe, že sa živí malých zvierat, ako sú potkany a myši. Avšak títo škodcovia môžu byť jedovaté a prehĺtanie alebo umožňujúce váš maznáčik pes hodovať na nich sa neodporúča.

2. Do Krysy Come Out vo svetle alebo sa im vyhnúť svetlo?

Potkany sú veľmi radi temných kútov, štrbín a skladovacích plôch, ktoré nemajú pozvať svetlo. Tieto zákutia vo vašej domácnosti, pôsobí ako pohodlné domovy pre tieto škodcu a dávať cestu pre ťažkú ​​živnú pôdu. Preto sa odporúča, aby ste pravidelne prach, čisté a vyberte odpadky od vás domov nenechá títo škodcovia schovať a správať.

S týmito domáce opravné prostriedky môžete urobiť kontrolu škodcov v dome sami. Skúste tieto triky a sledovať tieto škodcu útek z domova.