Ako piť zelený čaj na chudnutie

Ak máte radi čaj, a máte radi zdravý voľby nápojov, ste sa pripojil k radom z ďalších 158 miliónov ľudí, ktorí sa tešia šálka na daný deň. Odhaduje sa, že v minulom roku viac ako 80 miliárd porcií čaju boli spotrebované milovníkov čaju na celom svete. Ktorá sa premieta do približne 3,60 miliárd galónov.

Hoci čierny čaj je najpopulárnejší (to predstavuje asi 84 percent všetkej spotrebovanej čaju), zelený čaj sa údajne rastie oveľa vyšší objem než čierne. Náš odhad je, že je to z dôvodu zeleného čaju potenciálnu úlohu v chudnutí. Rozhodli sme sa bližšie pozrieť na to, ako môžete piť zelený čaj na chudnutie.

Ako môžete piť zelený čaj na chudnutie

Nižšie sú uvedené niektoré tipy by ste mali dodržiavať piť zelený čaj na chudnutie:

Zelený čaj vám pomôže schudnúť

Niektoré štúdie ukázali, že flavonoidy a kofeín v zelenom čaji môže pomôcť zvýšiť rýchlosť metabolizmu, zvýšiť oxidáciu tukov a dokonca zlepšiť inzulínovú aktivitu. Jedna štúdia ukázala, že tí, ktorí konzumujú zelený čaj a kofeínu znížila v priemere o 2,9 libier za obdobie 12 týždňov, zatiaľ čo držať svojej pravidelnej strave. Ďalšie štúdie navrhuje zvýšenie kalorickej výroba bola rovná asi 100 kalórií počas 24 hodín.

Nemusíte piť veľa zeleného čaju, ktorý vám pomôže schudnúť

Kým výhody chudnutie líšiť v závislosti na rôznu dynamikou, boli nájdené pitie za iba 2,5 šálok zeleného čaju denne.

Niektoré zo zeleného čaju odrody sú lepšie pre chudnutie, než ostatní

Ak ste všetko o tejto zelenej a na chudnutie misiu, možno budete chcieť vybrať Matcha zelený čaj (najbohatší zelený čaj zdroj živín a antioxidantov). Registrovaný dietetika Isabel K Smith vysvetľuje prečo: “Celý list sa rozomelie a konzumované ako súčasť nápoje, na rozdiel od iných (väčšinou) typy zeleného čaju, kde sú listy ponorený a potom čaj je spotrebovaná.”

K dispozícii je správne a čo zlé spôsob, ako variť zelený čaj

Keď sa varí zelený čaj, brať trochu zvýšenú opatrnosť, pretože vriacej vody je zlé pre drahých katechínov (čaj zdravé chemikálií). Ešte priniesť vodu do varu, ale necháme odležať asi desať minút. Potom nalejte vodu na čaj a variť po dobu asi jednej minúty pred podávaním. Samozrejme, že čas variť môže byť kratšie alebo dlhšie, v závislosti na vašej chuti.

Zelený čaj má mnoho zdravotných výhod

“To obsahuje veľa živín, vrátane antioxidantov a anti-rakovinou a mozgu zdravé zlúčenín,” Smith pripomína. Jedna vec je istá: bez ohľadu na to, či ste sa zbaviť kíl s zeleného čaju, piť rovnako. “Všetky čaju obsahujú mnoho zdravých živín, je to jedna z možností pre zdravšie nápoje!” Smith hovorí. Ale len dávať pozor, aby pilot na medom alebo cukrom!