Ako ovládať hnev a urobte si upokojiť

Existuje toľko vecí, ktoré môžu vyvolať hnev a my všetci môžeme rozčuľovať a zlosť nad rôznymi vecami. Anger je normálne emócie, a to je v poriadku, aby ju vyjadriť raz za čas. Ale ak ste zistili, že ste získali nahnevaný cez triviálnou záležitosťou alebo vôbec žiadny dôvod, potom budete potrebovať pomoc. Je dôležité kontrolovať tento cit v dobe, než sa prejaví do nejakého zdravotného stavu.

Prečo by ste mali ovládať svoj hnev

V prípade potreby môžu niektorí ľudia nevykazujú ich hnev iní môžu stať extrémne násilné a ukázať silné emócie. Avšak, bez ohľadu na to, ako budete reagovať, je dôležité, ako sa zbaviť tohto citu a to z nasledujúcich dôvodov:

  • Hnevať na pravidelnom základe môže mať mýto na vaše zdravie a môže dokonca viesť k zdravotným problémom. Môže dochádzať k tráveniu ťažkosti, nespavosť, bolesti hlavy, depresie a ďalšie podobné záležitosti.
  • Prekonanie hnev je dôležité, pretože to môže zničiť alebo namáhať svoje vzťahy. Hnev môže urobiť iracionálne veci, povedzme zraňujúce slová, alebo robiť iné také veci, ktoré majú vplyv na váš vzťah s inou osobou. Keď sú ľudia hnevajú, oni by mohli hovoriť určité veci, na niekoho, kto by ich rozrušený a to by mohlo mať vplyv na ich vzťah. Preto je dôležité kontrolovať hnev a dvakrát rozmyslí, než hovoriť, keď ste naštvaný alebo naštvaný.
  • Hnev môže dôjsť k strate svoje zameranie, čo môže nepriaznivo ovplyvniť vašu prácu.
  • Starnutie je prirodzený proces, ale je naštvaný väčšinu času môžete odniesť rokov od svojho tváre a budete vyzerať staršie, než váš vek. Šťastný a veselý vzhľad robí človek vyzerať mladšie a zamračenie na tvári vyzeráš viac než váš vek.
  • Anger môže mať mýto na snímke príliš. Ak nechcete pustiť svojho zvyku, môže byť označený ako angry birds strany svojimi kolegami, priateľmi alebo aj členov našej rodiny.

Hnev môže mať fyziologické, emocionálne, sociálne a fyzické účinky na vás. Z tohto dôvodu je dôležité, aby skrotiť svoj temperament v správny čas. V nasledujúcej časti budeme diskutovať o niekoľko účinných tipov, ako sa vysporiadať s touto emócií v najlepším možným spôsobom.

Tipov, ako ovládať svoj hnev

Nižšie sú uvedené niektoré účinné tipy zvládanie hnevu, ktoré si môžete vyskúšať, ak sa dostanete zlosť nad triviálnou záležitosťou.

1. Ukázať svoj hnev

Ak existuje niečo, čo robí hneváš, mali by ste ju vyjadriť, pretože stáčanie vaše pocity môžu poškodiť vaše zdravie. Je veľmi bežné, že je naštvaný alebo naštvaný kvôli niečomu, ale čo je dôležitejšie, je channelize tie emócie v pozitívnym spôsobom. To vám môže pomôcť v lepší pocit, a nie obviňovať iných za svoje pocity.

2. Sweat It Out

Jedným z najlepších spôsobov, ako riadiť svoj hnev, je tým, že pracuje. Vyžíva v nejakej fyzickej aktivity je jedným z najúčinnejších spôsobov, ako ventilovať von negatívne emócie z vášho systému. Kedykoľvek budete rozčuľovať nad niečím, vyskúšať niektoré naťahovacie cvičenia, cvičenia jogy, alebo spustiť.

3. Premýšľajte, ako budete hovoriť

Zraňujúce slová môžu priniesť viac škody na osobu, než akékoľvek fyzické ujmy. Preto, bez ohľadu na to, ako blázon, alebo naštvaný ste, uistite sa, že budete zbierať svoje myšlienky a premýšľať pred vami naprostý niečo zlé. To vám môže pomôcť ovládať svoj hnev a nestrácajte to na niekoho.

4. Počet Till 10

Ak sa niečo alebo niekto vás rozrušiť, nie je pochýb o tom, budete hnevať. Bu tento výbuch hnevu zvyčajne trvá až do iba dvoch sekúnd. Ak nechcete zobraziť svoj hnev, počítať do 10. Môže to vlastne odložil svoj hnev a pomôže vám myslieť zdravo a robiť veci racionálne. To je skvelý spôsob, ako to robiť veci v zápale boja. Môžete naučiť tento zvyk svojim deťom rovnako, ktoré im pomôžu riadiť svoj hnev.

5. Breathe

Keď ste naštvaný vaše srdcový tep zvyšuje. Avšak, ak môžete ovládať svoj dych a získať ju späť na normálnu úroveň, budete môcť riadiť svoj hnev dobre. Hlboké dychové cvičenia sú skvelé pre upokojenie, pretože vám môže pomôcť získať svoj dych späť na normálnu úroveň. Zameranie sa na dýchanie pomáha tiež pri usmerňovacích energie, čo vám pomôže relaxovať.

6. stráviť nejaký čas osamote

Niekedy život dostane tak stresujúce, že naša frustrácia premení v hneve. Avšak, ak budete mať z nejakej pokojné chvíle, aby sa na vlastnú päsť, alebo si odpočinúť, môže vám pomôcť veľa pri správe svoje problémy hnev a stres. Vyberte nejaký čas premýšľať o tom, čo je potrebné urobiť, a potom podľa toho plánovať ju von. Tu prestávku znamená vziať nejaký čas na situáciu a myslím, že to, čo môžete robiť. Odchádzal zo scenára a myslenia alebo dumání nad to vám môže pomôcť získať späť svoju perspektívu a vysporiadať s tým, čo je možné, že odkladanie skôr.

7. Nájsť riešenie

Väčšina z časov hnev môže viesť k nedostatku pravdepodobný riešeniu. Preto je najlepší spôsob, ako nechať ísť preč tento cit je stanovením možných riešení problémov, ktoré môžu byť vynárať hnev na prvom mieste. Ak je chaotický izba je to, čo je príčinou ste sa zblázniť, čistiť priestor, alebo požiadajte niekoho, aby to pre vás.

8. pustil Zášť

Keď vás niekto zraní alebo urobil zle na vás, nie je pochýb o tom budete hnevať. Šanca je, že ste zvyknutý dokonca hovoriť s touto osobou. Ale ak si myslíte, zdravo, budete si uvedomiť, že nemožno hovoriť s touto osobou nemusí byť robiť radosť. Budete rozrušená. Takže pustiť mimo zášť alebo akékoľvek zle pocity, pretože tieto pocity robia žiadnu škodu na osoby, ktoré sú naštvaný, skôr vás ovplyvňuje. Preto je najlepšie vec urobiť, je odpustiť a zabudnúť.

9. Neobviňujte Iné

Takmer každý z nás majú tendenciu kritizovať alebo obviňovať iných za našich vlastných chýb a nasmerovať náš hnev proti nim. Avšak to nerieši problém, ale skôr to zhoršuje. Takže naučiť prijať svoje nedostatky alebo chyby. Prestať byť naštvaný alebo kričal na ostatné pre svoje vlastné chyby. Byť na vlastnú päsť po určitú dobu a hľadať riešenia.

10. Metódy Try Relaxačné

Každý, kto sa cíti pokojný, uvoľnený robiť niektoré činnosti. Zistite si, čo vám robí radosť a kedykoľvek vás hnev zasiahne, a pokúsiť sa investovať svoj čas robiť svoju obľúbenú aktivitu.

11. hovoriť o svojej Anger

to je v poriadku, ak sa dostanete zlosť. Nemusíte sa cítiť previnilo. Ide o normálne ľudské emócie, ktoré môžu niekedy dostať mimo kontrolu. Aby bolo možné kontrolovať túto emóciu, je potrebné ho najprv prijať. Prijať svoj hnev a namiesto toho, kričal na niekoho, mlč chvíľku a podeľte sa o svoje pocity so svojimi blízkymi.

12. Sleep

Získať dostatok spánku v noci a odpočinku počas dňa, ak je to možné. Niekedy nedostatok spánku a odpočinku môžu vaše emócie zblázniť, čo môže tiež viesť k problémom hnevu. Dostatok spánku je jedným z ideálnych spôsobov, ako sa vysporiadať s hnevom v tehotenstve.