Ako optimalizovať svoje Cholesterol Bez statíny

Hoci existuje čoraz viac dôkazov, že spája Statíny k sérii zdravotných problémov, vrátane bolesti svalov, diabetes a dokonca aj rakovinu, jedna zo štyroch Američanov vo veku nad 45 rokov sú stále ich použitie ako konvenčné terapiu proti vysokej hladiny cholesterolu v krvi.

Prečo Statíny môžu byť zlé pre vás

Po prvé, statíny poškodzujú vaše telo koenzýmu Q10, čo vedie k ničivými výsledky. Ľudia, ktorí užívajú lieky statíny bez primeraného príplatku CoQ10 sú vážne zdravotné riziko. To, bohužiaľ, je to, čo väčšina ľudí na statíny robiť. Koenzým Q10 je kofaktorom (koenzým), ktorý je zásadný pre tvorbu ATP molekúl nevyhnutných pre bunkové výrobu energie. Ide o to orgány, ako je vaše srdce majú vyššie energetické nároky, čo znamená, že je závislá na viac CoQ10, aby správne fungovali. Vzhľadom k tomu, čo-enzým je vylučovaný v pečeni, ale tiež sa podieľa na udržanie hladiny glukózy v krvi pod kontrolou.

Teoreticky vzaté, statíny nie sú nevyhnutné pre zníženie hladiny cholesterolu v krvi a vystavovať svoje zdravie k vážnym rizikám. 75% vášho cholesterolu je v skutočnosti produkovaný pečeňou ovplyvnil vaše hladiny inzulínu. To znamená, že tým, že optimalizuje hladinu inzulínu, bude automaticky optimalizovať hladiny cholesterolu. Inými slovami, jednoduché diétne a zmeny životného štýlu môže priepastný rozdiel pre bezpečnú reguláciu hladiny cholesterolu.

9 spôsobov, ako znížiť svoju cholesterolu Prirodzene

  1. Dosť vitamínu D. Tento vitamín sa zistilo, že je veľmi prospešné pre normalizáciu hladiny cholesterolu a prevenciu srdcových chorôb.
  2. Rúbať alebo, v ideálnom prípade, vystrihnúť, obilie a cukor z vašej stravy. Namiesto toho obsahovať viac čerstvej listovej zeleniny a zeleniny.
  3. Dostatok vysoko kvalitný rybí olej.
  4. Posilniť svoj jedálniček s viacerými srdce zdravé potraviny , ako je olivový olej, kokos a kokosový olej, organické vajcia, avokádo, surové orechy a semená, a organické trávy-kŕmil mäso.
  5. Robiť pravidelné každodenné cvičenie. Dokonca aj 20 minút power-chôdze bude robiť rozdiel.
  6. Znížiť expozíciu voči stresu. Alebo použite techniky odstránenie pnutia, ako je meditácia alebo joga.
  7. Znížiť nadmerné fajčenie alebo pitie alkoholu.
  8. Dostatok kvalitného spánku.
  9. Vezmite červenú kvasnice ryža podľa pokynov (Thorne Choleast 2-4 kapsule denne).

Tieto techniky poskytujú komplexný prístup k znižovaniu hladiny cholesterolu v krvi vysoké s dlhodobými účinkami na rozdiel od statínov lieky, ktoré znižujú hladinu cholesterolu na úkor svojho zdravia.