Ako na to Sit up doma správne

Sit up sú neoddeliteľnou súčasťou spracovania a váš najlepší priateľ, ak chcete byt abs. Ak ste pracovali na nich, ale pocit, že ide naozaj pomalý, možno by ste mohli použiť sprievodcu, ktorý z nich robí efektívnejšie. Správny spôsob, ako urobiť Sit up by mohla byť vaša chýbajúci článok vo fitness výzvou.

Sit up sú skvelé cvičenie pre brušné svaly. Oni sú tiež vynikajúce pre boky. Robiť je nábožensky, kombinovať ich s drťou, výťahov a dosky nôh, rovnako ako správna strava môže vám plochejšie brucho. Zlaďte svoj postup s nižšie uvedených krokov, aby ste zistili, ste na dobrej ceste.

Ako na to Sit up doma tá správna cesta?

Krok 1

Ľahnúť si. Ale nikdy na posteľ. Podlaha alebo tvrdý povrch je najlepšie, pretože poskytuje lepšiu podporu. Použite jogu alebo veľký uterák, aby ju zmierniť.

Krok 2

V ďalšom kroku vašej sit-up cvičenie rutiny, uistite sa, že krk je tak priamo, ako si môžete udržať. Vaša hlava by mala byť úplne uvoľnila. Položte si ruky pod hlavu a krk, aby ich upokojil, ale nie úplne ich podporovať. Ak ste začiatočník, môžete nájsť cez svoje ruky k hrudi ľahšie ako ich umiestnenie pod hlavu. Ako vaša jadro posilňuje a lepšie na tom brušnej Sit up Môžete postupne postupovať.

krok 3

Tretia sit-up cvičenie krokom je pokrčte kolená do uhla 90 stupňov, vedenie lopty a päty chodidlá celou plochou na podlahe. nenechajte niečo ukotviť svoje nohy, ako to vezme prácu, že vaša abs je potrebné urobiť. Váš chrbát by mala byť nikdy klenuté, ale zachovať prirodzené zakrivenie.

krok 4

Utiahnite vaše brušné svaly tým hlboko vydychovaní. To bude čerpať vaše brucho k chrbtici, takže môžete vykonať správny spôsob, ako robiť Sit up , Vdychovanie Pri vykonávaní cvičení zaťaží len chrbtové svaly. Ďalej jemne zdvihnite hlavu, nasledovaný svojim lopatkami. Ďalej, kým ste na pozícii 90 stupňov alebo keď lakte kríž kolená.

krok 5

Teraz, keď ste zdvihol trup, držať pozíciu po dobu niekoľkých sekúnd a napätých vaše abs. Pomaly aby vaše chrbát na podlahu, ale snažte sa nechať vrátiť sa do svojho pokojovej polohy. Keď ste zvládli správny spôsob, ako robiť Sit up Môžete prejsť na ďalšiu úroveň.

krok 6

Pokračovať s požadovanými opakovania na deň. Udržujte svoje dolnej časti chrbta a dolná časť nohy naplocho na podlahe v celom texte. Buďte si vedomí toho, ako sú vaše brušné svaly zmluvné, aby sa ubezpečil, že oni robia všetku prácu. To je ten správny spôsob, ako to urobiť sit-up, a môžete trénovať každý deň, aby ju zdokonaliť.

Ak ste neboli u glóbusu vykonávaná po dlhej dobe, zvážte robí polovicu Sit up , Sit-up cvičenie pre ženy fungujú najlepšie, keď si tiež zostali hydratované, jesť vyváženú stravu a zostať motivovaný. Na zdravie plochejšie brucho.