Aké sú vaše fitness inštruktor chce, aby si vedel, ale môže vám nepoviem

Každý osobný tréner alebo fitness inštruktor má svoj príbeh o niečom chcú klient alebo trieda účastník by urobil inak, napríklad použitie dezodorant, kefka na zuby, alebo opotrebenia priaznivejšieho podprsenku.

Osobná hygiena a skriňa poruchy stranou, klub zdravia a fitnes profesionálne insider perspektíva by mohla pomôcť lepší výkon a získať viac výsledkov a pôžitok z tréningu. Tu sú štyri zverejnenia že váš osobný tréner a fitnes inštruktor chce, aby si vedel, ale nemusí ísť rovno von a povedať.

Nenechajte sa neskoro, ak si to môže pomôcť

Môžete si myslieť, že praskanie do fitness triedy 10 alebo 15 minút potom, čo sa začalo, alebo prichádzajú do tréningu dobre pozadu, nie je veľký problém, pretože len vy nechať ujsť, je to tak? Nie je to len o vás, hoci.

Vaša nedochvíľnosť v skupine cvičenie je nebezpeční pre ostatných ľudí v triede a pôsobí rušivo na inštruktora. Plus nemusíte dostať správne zahriať, čo môže brániť svoj výkon a zvyšuje riziko zranenia. To je to, čo sa deje prostredníctvom svojho inštruktora mysli, ako si prekĺznuť do neskoro.

Aj keď ste ešte dostať, aby sa zahrial, keď ste neskoro na osobné-tréningu, to nie je ideálne. Váš tréner by mal program zmapované na čokoľvek pridelený čas, ktorý mali byť spolu. Keď sa nečakane objaví neskoro, váš tréner musí buď prísť na muchu, ako na pokrytie programu v kratšom čase alebo mentálne ťahanice prísť s upraveným plánom.

Váš výraz tváre hovorí všetko

Náročný viac zo svojho tela, ako je používaný robiť môže cítiť nepohodlne, ale to je to, ako budete postupovať s posilňovňou. Napriek tomu sa niekedy zákazníci a účastníci fitnes snažia sa vyhnúť nepohodlie intenzívne cvičenie tým, že ide cez pohyby hnutia, bez toho by sa skutočne tlačiť. Hádaj čo? Tréneri a inštruktori sú si dobre vedomí.

Našťastie, mnoho klientov / účastníkov vykazujú jasnú a bezprostrednú Povedz o ich skutočnej snahe: výrazy tváre. Keď sa ľudia tvrdo pracujú a sú zamerané na cvičenie, môžete ho vidieť na tvárach: vyzerajú, ako by sa sústrediť, a oni by mohli grimasy alebo drví zuby. Školitelia / inštruktori hľadať narážky, ako sú tieto vám môžu pomôcť určiť, ak sa chystáte na to, predstiera, alebo jednoducho potrebujete väčšou výzvou.

Ak tomu tak nie je cítiť, hovoriť

S vyššie povedané, žiadny tréner alebo inštruktor chce, aby ste prežriete, keď niečo nie je v poriadku, alebo je jednoducho bolestivé. Tam je rozdiel medzi náročné seba a ublížiť si. Ak vás tréner požiada robiť cvičenia, ktoré sa cítia zle o svoje telo alebo ak sa chystáte robiť škodu, povedz niečo. Vo fitness triede, upraviť podľa potreby a potom nech inštruktor po hodine vedieť, takže môžete diskutovať alternatívy pre nabudúce.

Energia prúdi oboma smermi

Ako klient alebo triedu účastníka, budete pravdepodobne oceníte osobného trénera alebo fitness inštruktor s dobrou energiou – to vám pomôže dostať motivovaní k tréningu! Ale tok energie ide oboma smermi, a to je to, čo zdravie a fitness profesionáli chcem, aby si vedel.

Klient, ktorý trvale alebo trvalo sťažuje mopes okolo telocvične nakoniec prepínať tréner energiu. Účastníci fitness trieda, ktorá sa objavujú úplne unenthused to isté pre inštruktora. Aj keď sa jedná o zdravie a fitness profesionálnej práce nastaviť optimistický tón pre cvičenie, klient postoj môže buď zvýšiť alebo brániť celkový zážitok.