Aké sú esenciálne oleje, ktoré môžu udržať prsia zdravé a pevné

Tehotenstvo a dojčenie môže ovplyvniť veľkosť a tvar pŕs. Keď sa dojčiť svoje dieťa, je tok mlieka roztiahne prsné kožu, ktorá posunie tukové tkanivo a spojivové tkanivo v prsníkoch. Jedná sa o bežný kozmetický problém potom, čo dojčiť dieťa; nejedná sa o lekársky problém. To je tiež hlavný dôvod, prečo ženy skončiť s voľnými, prehnutý prsia po dojčení.

Je tu veľká šanca, že vaše prsia nemusí vrátiť do svojej pre-dojčenia tvaru a veľkosti, ale to neznamená, že nemôžu byť pevné a zdravé. Namiesto hľadania chirurgické riešenie pre krásnymi prsiami, pozrite sa na prírodné spôsoby, ako mať pevnejšie prsia po dojčení.

Dobrota silíc dokáže divy pre zdravie prsníka, a môže skutočne premeniť vaše prsia vyzerať pevné a zdravé. Ženy, najmä dojčiace mamičky sa stali mimoriadne opatrný o ich zdravie prsníka a prírodné masáže ropy sú presne to, čo oni potrebujú pomôcť ich obavy.

Éterické oleje pre prsníka zdravie

Tu je zoznam éterických olejov pre pevné a zdravé prsia. Rôzne oleje sú vraj zmierniť príznaky rôznych kožných ochorení. Všimnite si, že niektoré oleje sa nehodí každý typ pleti. Takže vybrať ten správny olej pre vaše prsia len po konzultácii s lekárom.

1. Olivový olej

Vedeli ste, že to zdravé kuchyne prísada je rovnako zdravá pre vaše prsia? Bohaté na antioxidanty a mastných kyselín, olivový olej divy v liečení previsnutiu prsiach. To pomáha zlepšiť textúru a tón vašej pokožky, takže prsia firmu. Ak chcete používať olivový olej na prsníku spevnenie, vziať malé množstvo oleja, trieť dlane dohromady, aby im teplo a masírujte prsia. Začnite tým, že masíruje jedného prsníka naraz v kruhoch – ako v smere hodinových ručičiek a proti smeru hodinových ručičiek. Tento postup opakujte pre druhú prsníka a masáže za päť až desať minút denne.

2. Kokosový olej

Výhody kokosového oleja na pleť a vlasy sú nespočetné. Pri použití pre masírovanie, posilňuje prsného tkaniva a pomáha zbaviť tehotenstvo strií. Jemná vôňa kokosového oleja pomáha upokojiť nervy a rovnováhu hormónov. Výhodou kokosového oleja je, že je menej mastný v porovnaní s inými druhmi olejov, takže môžete jednoducho masírujte prsia s kokosovým olejom a nechajte ho bez obáv o farbenie si podprsenku. Masírujte prsia raz denne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

3. Mandľový olej

Prsníka koža má tendenciu stratiť svoju vlhkosť, keď tkaniva natiahnuť – to je miesto, kde mandľový olej príde k záchrane. Tento vitamín-bohatý olej vyživuje prsia a dáva im vlhkosť, ktorú potrebujú. Lieči tkaniva, aby vaše prsia vyzerať väčšie a pevnejšie. Plus, budete cítiť svieži po masírovať vaše prsia s mandľovým olejom, pretože jeho sladká vôňa zotrváva na svojom tele. Tiež, mandľový olej môže zvýšiť veľkosť šálky, pretože zvyšuje rast buniek, a pravidelné masírovanie môže pomôcť zlepšiť prietok krvi, a tým liečbe ovisnuté prsia.

4. sójový olej

Olej sa extrahuje zo semien sóje je vynikajúci pre zväčšenie pŕs. Sójový olej môže zvýšiť hladiny estrogénu v tele, čím sa zvýši veľkosť prsníkov. Podporuje rast prsného tkaniva a tým hojenie ovisnuté prsia a robiť je vyzerať -firmer. Masírujte prsia každý deň s dvoma lyžicami sójového oleja a uvidíte zmenu čoskoro. To je tiež veril, že konzumácia sójových produktov môže pomôcť zvýšiť veľkosť pŕs, ale musíte ich konzumovať s mierou.

5. Pískavica Oil

To je ďalší účinná prsníka uťahovanie olej. Masírovať oblasť pŕs s senovka olejom pomáha rozšíriť prsného tkaniva, a tak im uzdravenie a robiť vaše prsia pevnejšie. Pískavica olej zmieša s zázvorový olej divy v prirodzene uťahovanie prsníka kožu. Aplikovať túto kombináciu na prsiach a jemne masírujte krúživými pohybmi po dobu desiatich minút. Nechajte ju cez noc. Za pár týždňov, budete mať mäkké a pevné prsia.

6. Primrose Oil

Pupalkový olej je široko používaný na liečbu mnohých kožných porúch. Tento olej je vysoko odporúčané u žien, ktorí majú bolesti pŕs. Bohaté na mastné kyseliny, to zmierňuje zápal kože, omladzuje pokožku a udržuje ju zdravú a pružnú. Masírovať vaše prsia sa prvosienka olej môže zvýšiť krvný obeh v oblasti hrudníka, a prirodzene zvýšiť veľkosť pŕs. Ženy s voľnými pŕs sa odporúča používať prvosienka olej, ale ak vaša pokožka je citlivá, nie je tento olej aplikovať priamo na povrch. Uistite sa, že ste ju zmiešame s mandľami alebo olivový olej.

7. Emu Oil

Emu olej nie je ako žiadny iný olej, pretože sa získava z vtáka namiesto osiva alebo kvety. Tento olej je unikátny, pretože mastné kyseliny obsiahnuté v ňom napodobňujú bunky v ľudskom tele. Vzhľadom k jeho úzke podobnosti na ľudskú kožné bunky, to je rýchlo vstrebáva do tela a preniká do kožných vrstiev, dosiahnutie tkanivá a bunky. Emu olej sa môže v skutočnosti prenikať sedem vrstiev pokožky a vyživujú pokožku okolo oblasti prsníka. To robí divy pri znižovaní strie okolo pŕs, zahusťuje vrstvy buniek a zvyšuje veľkosť pŕs.

Tieto éterické oleje prenikajú povrchné vyživujú a liečiť kožné tkanivá. Pre pevnejšie a zdravšie prsia, mali by ste začať masírovať vaše prsia s niektorou z týchto olejov, ktoré vyhovujú kožu.

Masážny Tipy pre pevnými prsiami

Tu je niekoľko tipov, ktoré by ste mali mať na pamäti pri masírovaní vaše prsia:

  • Pred masírovať vaše prsia, trieť dlane dohromady, aby sa zahrial olej.
  • Nebuďte krutý na prsiach. Sú jemné orgány, a mali by byť masíruje jemne.
  • Masáže v kruhovom pohybe, ako aj smerom nahor. To pomôže zvýšiť krvný obeh v prsiach.
  • Masírujte prsia buď pred kúpaním v dopoludňajších hodinách, alebo pred spaním do postele v noci. Vyberte si čas ako na vaše pohodlie.
  • Obmedzte masáž čas 15 minút.
  • Konzistencia je kľúčom. pravidelne masírovať pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Niet pochýb o tom, že sú chirurgické riešenie pre väčšie a pevnejšie prsia. Ale prečo tráviť šťastia pri éterické oleje môže stačiť pre vás prirodzene? Dať tieto oleje vyskúšať, a vy ste povinní zaznamenať zmenu čoskoro.