6 triků, které vám pomohou překonat Sugar závislost

Snažíme se ho osladit tím prostě máte chuť na sladké nebo něco podobného. Ale přijde čas, kdy budete muset smířit s tím, že to může být větší problém, než si ve skutečnosti myslí. Tam může být někdy tenká hranice mezi těší příležitostné sladké občerstvení, a ve skutečnosti je závislý na cukr. Doporučuje se, že budete mít svůj příjem cukru nižší než 6 lžiček (100 kalorií) celkem za den, a dále 9 čajových lžiček (150 kalorií) za den. To je nejen skutečná cukr, který jste dal do kávy nebo čaje, ale všechny druhy cukru, které by mohlo být jíst na denní bázi.

Když se rozhodnete začít kácení na cukr, vaše tělo si uvědomit, že se nedostávají tolik, jak to běžně dělá, a začne zažívá cukru chutě. Zatímco cukr chutě může být někdy těžké odolat, zde je 6 tipy, které vám pomohou v boji proti chutě.

Sbalit v proteinu

Protein je vhodný i pro vytváření pocit sytosti, aniž by docházelo bodec ve vaší hladinu cukru v krvi. Skvělý způsob, jak použít ve vaší stravě je jíst lehká jídla s vysokým obsahem bílkovin, aby vás dostat z jednoho jídla ke druhému, aniž by museli cukru vzestupy a pády. Dobré protein občerstvení jsou ořechy, semena a avokádo.

odvést sami

Hodně času jsme dosáhnout na krabičku sušenek nebo čokolády jednoduše proto, že se nudí. Udržování sami obsazeno a rozptylovat zůstat aktivní i na cestách, je to skvělý způsob, jak pomoci sami dostat svou mysl od sladkostí. Můžete držet sami zaneprázdněn tím, že jde na procházku nebo úklid domu, nebo cokoli jiného, ​​co vás napadne.

Get To Know obalech potravin

Je velmi důležité, že víte, co je v potravinách, které jíte. Seznamte se s obsahem cukru potravin, které pravidelně kupují a vždy ujistěte se, že si můžete přečíst na štítku na potraviny, které si nejste jisti. Dávejte pozor na všechny druhy cukru, které mohou obsahovat:

  • hnědý cukr
  • Koncentráty ovocné šťávy
  • Kukuřičný sirup
  • fruktóza
  • dextróza
  • laktóza
  • Sladový cukr
  • Miláček

Vybrat ten správný Sacharidy

Existují dva hlavní typy sacharidů, a to jednoduché sacharidy (rafinovaný) a komplexních sacharidů (nerafinované). Vyhýbat jednoduchých sacharidů, ale to neznamená, že byste měli držet dál od sacharidů úplně. Komplexní sacharidy, jako celá zrna, fazole a zelenina jsou napěchovaný s vitaminy, minerály a vlákninu. To znamená, že může pomoci vám energii prostřednictvím glukózy, které obsahují, aniž by vám ošklivé cukru špičky, které rafinovaných sacharidů dělat.

Nepatří k Fake cukru

Dalo by se zmást tím, zero-cukru sladidla na trhu, a můžeme se vám nedivím. Zdá se, že perfektní smysl, že můžete krmit své sladké, aniž by všechny ošklivé kalorií pouhým přepnutím na zdravé náhražky. Nicméně, falešné cukry často obsahují aspartam a dalších látek, které mohou vést k řadě dalších zdravotních problémů. Existují nějaké přírodní náhražky cukru, které skutečně fungují, a ty jsou Stevia a xylitol.

Získat přírodní doplněk

Pokud budete potřebovat něco navíc podporu, můžete konzumovat nějaký účinný doplněk hubnutí.