6 triki, lai palīdzētu jums pārvarēt Cukurs Addiction

Mēs cenšamies sugarcoat to, sakot, mēs vienkārši ir salds zobs, vai kaut kas līdzīgs. Bet pienāk laiks, kad jums ir saskarties ar faktu, ka tas var būt lielāka problēma, nekā jūs tiešām domājat. Dažkārt var būt smalkas līniju starp baudot gadījuma saldu uzkodu, un faktiski ir atkarīgi no cukura. Ir ieteicams, ka jūs saglabāt savu cukura devu zem 6 tējkarotes (100 kalorijas) kopā dienā, un zem 9 tējkarotes (150 kalorijas) dienā. Tas ir ne tikai faktisko cukura, ka jūs nodot savu kafiju vai tēju, bet visiem cukura veidiem, ka jūs varētu būt ēšanas katru dienu.

Kad jūs nolemjat, lai sāktu samazinot savu cukuru, jūsu ķermenis būs saprast, ka tas nav iegūt tik daudz, cik tas normāli dara, un jūs sākat piedzīvo saldu. Kaut arī cukura cravings reizēm var būt grūti pretoties, šeit ir 6 top padomus, lai palīdzētu cīnīties alkas.

Pack In The Olbaltumvielas

Proteīns ir liels, lai padarītu jūtaties pilnīgi neradot strauju cukura līmeni asinīs. Lielisks veids, kā izmantot šo diētu, ir ēst proteīnu bagātas uzkodas nokļūt no vienas maltītes uz nākamo bez cukura kāpumi un kritumi. Laba olbaltumvielu uzkodas ir rieksti, sēklas un avokado.

atraut sevi

Daudz laika mēs sasniegt par paciņu cepumiem vai šokolādes bārs, vienkārši tāpēc, ka mēs esam garlaicīgi. Turot sevi aizņemts un apjucis, paliekot aktīvi un kustībā ir lielisks veids, kā palīdzēt sev iegūt savu prātu nost no saldumus. Jūs varat saglabāt sevi aizņemts, dodoties pastaigā vai tīrīšanas māju vai kaut kas cits, ka jūs varat iedomāties.

Iepazīt pārtikas produktu etiķetēm

Tas ir ļoti svarīgi, ka jūs zināt, kas ir par pārtiku, ko jūs ēdat. Iepazīsties ar cukura saturu pārtikas, ka jūs pērkat regulāri, un vienmēr pārliecinieties, lai lasīt etiķetes uz pārtikas produktiem, kas jūs esat pārliecināts par. Keep acu, kas paredzēti visiem cukura veidiem, kas var ietvert:

  • brūnais cukurs
  • Augļu sulu koncentrāti
  • Kukurūzas sīrups
  • fruktoze
  • glikoze
  • laktoze
  • maltoze
  • medus

Pick Pareizā ogļhidrātiem

Ir divi galvenie veidi, ogļhidrātu, proti, vienkārši ogļhidrāti (rafinēts) un kompleksie ogļhidrāti (nerafinēts). Izvairīties no vienkāršiem ogļhidrātiem, bet tas nenozīmē, ka jums vajadzētu apturēt prom no ogļhidrātiem pilnībā. Kompleksie ogļhidrāti, piemēram, veseli graudi, pupas, un dārzeņi ir ievārījuma pildīta ar vitamīniem, minerālvielām un šķiedrvielām. Tas nozīmē, ka viņi var palīdzēt sniegt jums enerģiju caur glikozi tie satur, nesniedzot jums šķebinošs cukura pieaugums, kas rafinēti ogļhidrāti darīt.

Do not Fall Par viltotas cukura

Jūs varētu sevi apmānīt ar nulles cukura saldinātāji tirgū, un mēs nevaram vainot tevi. Šķiet, lai padarītu perfektu sajūtu, ka jūs varat barot savu salds zobs bez visiem vētraina kalorijām, tikai pārejot uz veselīgu aizstājēju. Taču viltus cukura bieži satur aspartāmu un citas vielas, kas var novest pie dažādām citām veselības problēmām. Ir daži dabas cukura aizvietotāji, kas reāli strādā, un tie ir Stevia un Ksilīts.

Saņemiet dabas papildināt

Ja jums ir nepieciešams nedaudz papildu atbalstu, jūs varat patērēt kādu efektīvu svara zudums papildināt.