6 טריקים שיעזרו לך להתגבר על התמכרות סוכר

אנחנו מנסים להמתיק את זה באומרו שיש לנו פשוט לקקן או משהו דומה. אבל מגיע רגע שבו אתה צריך להתמודד עם העובדה שזה עלול להיות בעיה גדולה יותר ממה שאתה באמת חושב. לפעמים יכול להיות קו דק בין נהנה החטיף המתוק מדי פעם, ולמעשה להיות מכור הסוכר. מומלץ לשמור על צריכת הסוכר שלך למטה 6 כפיות (100 קלוריות) בסך הכל ליום, ומתחת 9 כפיות (150 קלוריות) ליום. זה לא רק הסוכר בפועל שאתה מכניס קפה או תה שלך אבל כל צורות הסוכר כי ייתכן לאכול על בסיס יומי.

כאשר אתה מחליט להתחיל צמצום הסוכר שלך, הגוף שלך יבין שזה אינו מקבל כל כך הרבה כרגיל, ואתה תתחיל לחוות תשוקת סוכר. בעוד תשוקת סוכר יכולה לפעמים להיות קשה להתנגד, הנה 6 טיפים שיעזרו לך להילחם התשוקה.

לארוז את החלבון

החלבון הוא נהדר עבור גורם לך להרגיש מלא ללא וזו סיבה לעלייה חדה ברמת הסוכר בדם. דרך מצוינת להשתמש בתזונה היא לאכול חטיפים עשירים בחלבון לקבל ממך ארוחה אחת לשנייה מבלי לשיאים סוכרים ומורדות. חטיפי חלבון טובים הם אגוזים, זרעים, אבוקדו.

להסיח את עצמך

הרבה זמן נגיע עבור חבילה של עוגיות או חטיף שוקולד פשוט כי אנחנו משועממים. שמירה על עצמך עסוק מוסח על ידי שוהים פעילים בתנועה היא דרך מצוינת כדי לעזור לעצמך לקבל את דעתך הנחה של פינוקים מתוקים. אתה יכול לשמור על עצמך עסוק ידי יציאה לטיול או לנקות את הבית או כל דבר אחר שאתה יכול לחשוב.

להכיר את תוויות המזון

זה חיוני כי אתה יודע מה הוא המזון שאתם אוכלים. היכרות עם תכולת הסוכר של מזונות שאתם קונים באופן קבוע, ותמיד הקפיד לקרוא את התוויות על מזונות כי אתה לא בטוח. לפקוח עין על כל צורות סוכר, אשר עשוי לכלול:

  • סוכר חום
  • מיץ פירות מרוכז
  • סירופ תירס
  • פרוקטוז
  • דקסטרוז
  • לקטוז
  • מלטוז
  • דבש

פיק זכות הפחמימות

ישנם שני סוגים עיקריים של פחמימות, כלומר פחמימות פשוטות (מעודן) ופחמימות מורכבות (לא מזוקק). הימנע פחמימות פשוטות, אבל זה לא אומר שאתה צריך להתרחק פחמימות לחלוטין. פחמימות מורכבות כמו דגנים מלאים, קטניות וירקות הם דחוסים עם ויטמינים, מינרלים וסיבים. משמעות הדבר היא כי הם יכולים לעזור לתת לך אנרגיה דרך הסוכר שהם מכילים, מבלי לתת לך קוצי הסוכר המגעילים כי פחמימות מעודנות לעשות.

לא נופל Fake-סוכר

ייתכן שאתה שולל על ידי ממתיקים אפס סוכר בשוק, ואנחנו לא יכולים להאשים אותך. נראה לי הגיוני מאוד, כי אתה יכול להאכיל שן המתוק שלך מבלי כל הקלוריות המגעילות רק על ידי מעבר תחליף בריא. עם זאת, סוכרים מזויפים לעתים קרובות מכילים אספרטיים ושאר חומרים אשר יכול להוביל למגוון של בעיות בריאות אחרות. ישנם כמה תחליפי סוכר טבעיים אל באמת עובדים, ואלה Stevia ו Xylitol.

קבל תוסף טבעי

אם אתה צריך דחיפה נוספת קטנה, אתה יכול לצרוך כמה תוספת הרזיה יעילה.