6 хитрощі, щоб допомогти вам подолати Цукрова залежність

Ми намагаємося прикрасити його, кажучи, що ми просто їсти солодке або щось подібне. Але приходить час, коли вам доведеться зіткнутися з тим, що вона може бути більш серйозною проблемою, ніж ви насправді думаєте. Там іноді може бути тонка грань між насолоджуватися випадкової солодкої закускою, а насправді бути залежним від цукру. Рекомендується, щоб ви тримати споживання цукру нижче 6 чайних ложок (100 калорій) в цілому в день, а нижче 9 чайних ложок (150 калорій) в день. Це не тільки фактичний цукор, який ви поклали в свою каву або чай, але всі форми цукру, які ви могли б є на щоденній основі.

Коли ви вирішите почати вирубку на ваш рівень цукру, ваше тіло буде розуміти, що він не отримує стільки, скільки це зазвичай робить, і ви почнете відчувати тягу цукру. Хоча ласуни іноді можуть бути важко чинити опір, ось 6 кращі поради, які допоможуть вам боротися з тягою.

Упакувати в білку

Білок є великим для змусити вас почувати себе повними, не викликаючи сплеск вашого рівня цукру в крові. Відмінний спосіб, щоб використовувати це у вашому раціоні є багаті білком закуски, щоб отримати Вас від одного прийому їжі до наступного без цукру максимуми і мінімуми. Хороші білкові закуски горіхи, насіння і авокадо.

відвернути себе

Багато часу ми досягаємо за пачку печива або шоколадний батончик просто тому, що ми нудьгували. Зберігаючи себе зайняті і відволікатися, залишаючись активним і на ходу це відмінний спосіб, щоб допомогти собі отримати ваш розум від солодких ласощів. Ви можете тримати себе зайнятий, йдучи на прогулянку або прибирання будинку або що-небудь ще, що ви можете думати.

Познайомся Лейбли Їжі

Дуже важливо, що ви знаєте, що в їжі, яку ви їсте. Ознайомтеся зі змістом цукру продуктів, які ви купуєте регулярно, і завжди переконайтеся, що читати етикетки на продуктах, які ви не впевнені. Слідкуйте за всі форми цукру, які можуть включати в себе:

  • коричневий цукор
  • Фруктові концентрати соків
  • Кукурудзяний сироп
  • фруктоза
  • декстроза
  • лактоза
  • мальтоза
  • мед

Виберіть правильний Вуглеводи

Є два основних типи вуглеводів, а саме прості вуглеводи (рафінована) і складні вуглеводи (нерафінована). Тримайтеся подалі від простих вуглеводів, але це зовсім не означає, що ви повинні триматися подалі від вуглеводів повністю. Складні вуглеводи, такі як цілісні зерна, боби і овочі набита вітамінами, мінералами і клітковиною. Це означає, що вони можуть допомогти дати вам енергію через глюкозу вони містять, не даючи вам неприємні цукру шипів, які рафіновані вуглеводи роблять.

Не піддавайтеся на Підроблені-Sugar

Ви можете бути обдурені нульовим вмістом цукру підсолоджувачами на ринку, і ми не можемо звинувачувати вас. Це, здається, має сенс, що ви можете годувати солодке без всіх противних калорій, просто перемикаючи на здорову заміну. Проте, підроблені цукру часто містять аспартам та інші речовини, які можуть привести до цілого ряду інших проблем зі здоров’ям. Є деякі природні замінники цукру, які дійсно працюють, і це стевія і ксиліт.

Отримайте природне доповнення

Якщо вам потрібно трохи додаткового імпульсу, ви можете споживати деякі ефективні доповнення втрати ваги.