5 unikalūs būdai, kaip naudoti obuolių sidro actą kasdienybę

Obuolių sidro actas, populiarus virtuvės kuokšteliniams, yra svorio netekimas stiprintuvas, universalūs siurblys, ir skrandžio čiulptukas. Kai aš pirmą kartą išgirdo apie tai, aš galvoju tą patį, kaip ir jūs dabar: kaip obuolių sidro gali būti taip gerai jums ir kaip aš galiu jį naudoti naudinga save? Aš išmokau yra tonų būdų, kaip naudoti obuolių sidro acto į savo kasdienybę, iš įtraukiant jį į arbatas, gėrimai, salotų padažuose, arba naudoti jį kaip grožio stiprintuvas. Aš neina per dieną be jo ir mano gyvenimas pagerėjo nepaprastai šiol. Čia yra mano mėgstamos būdų, kaip naudoti obuolių sidro actas, ne pirma tvarka.

Veido Tonerio

Sumaišykite vieną dalį obuolių sidro acto ir trijų keturių dalių vandens. Taikyti odos su medvilnės bloknotu, tegul jis sėdi už maždaug 10 minučių, tada nuplaukite. Pasak dr Oz, apsauginis rūgštinis sluoksnis leis jūsų odai jaustis lygesnė, sugeria riebalų perteklių ir mažina smulkias raukšleles. Pakartokite tris kartus per dieną optimalius rezultatus.

detoksikuojanti vonia

Vonios yra puikus pasiteisinimas nieko negali padaryti, o ir rūpintis visą savo kūną. Dėl detoksikuojanti vonia, pridėti vieną pusę vieną puodelį obuolių sidro actas savo vonioje kartu su Epsom druskos ir levandų eterinio aliejaus raminantis rezultatus.

Visos paskirties valiklis

A valymo produktų daug naudoti itin stipriomis cheminėmis medžiagomis, kurios kenkia mūsų organams įvairiais būdais, trumpalaikiai ir ilgalaikiai. Jei galima tiesiog išmesti visus tuos produktus ir gebėti naudoti vieną, kodėl ne? Padaryti savo universalus valiklis, turi pusę obuolių sidro acto, pusę vandens butelį, ir pridėti eterinių aliejų, pavyzdžiui, levandų arba pipirmėčių. Sumaišykite purškimo butelis.

dantų baliklio

Dėl didelių dėmių, patrinti obuolių sidro actas tiesiai ant dantų, tada nuplaukite vandeniu. Dėl balinimas burnos, sumaišykite vieną arbatinį šaukštelį obuolių sidro acto su vandeniu puodelyje, tada mosikavimas aplink burną. Ar kasdien arba du kartus per parą geriausių rezultatų!

Gerklės skausmas Kintamas

Jei dažnai kenčia nuo gerklės, bet nenorite kreiptis į medicinos, naudoti obuolių sidro actas. Vienas arbatinis šaukštelis Juodieji pipirai, vienas arbatinis šaukštelis obuolių sidro acto, vienas arbatinis šaukštelis cinamono, ir trys šaukšteliai dobilų medaus šilto vandens puodelį padės nuraminti gerklę dieną.

Įtraukiant bet kurį iš šių naudojimo į savo kasdienybę, jums bus padaryti jūsų kūnas didžiulį palankumą. Obuolių sidro actas tikrai yra gamtos dovana mums visiems, ir mes turime būti visapusiškai pasinaudoti. Jūs netrukus pamatysite skirtumą savo sveikatai, jei jūs jį naudoti!