5 unikalnych sposobów wykorzystania octu jabłkowego w codzienności

Ocet jabłkowy cydr, popularny kuchnia odcinkowych, to wspomagającej odchudzanie, uniwersalny środek czyszczący, a żołądek smoczek. Kiedy pierwszy raz usłyszałem o tym, myślałem tak samo jak ty teraz: jak jabłkowy być tak dobre dla ciebie i jak można go używać do korzystania siebie? Nauczyłem istnieje mnóstwo sposobów wykorzystania ocet jabłkowy cydr do swojej codziennej rutyny, z wprowadzeniem go herbat, napojów, sosów sałatkowych, lub używając go jako wzmacniacz piękności. Nie chodzę dzień bez niego i moje życie poprawiło się ogromnie od wieków. Oto moje ulubione sposoby wykorzystania ocet jabłkowy cydr, w przypadkowej kolejności.

Tonik do twarzy

Zmieszać jedną część octu jabłkowego i trzy-cztery części wody. Nałożyć na skórę za pomocą wacika, pozostaw na około 10 minut, a następnie spłukać. Według dr Oz, ochronna warstwa kwaśny uczyni skórę czuć gładsza, pochłaniają nadmiar sebum i zmniejszyć zmarszczki. Powtórz trzy razy dziennie w celu uzyskania optymalnych rezultatów.

odtruwające Bath

Wanny są doskonałym pretekstem do niczego nie robić na chwilę i dbać o całe ciało. Dla detoksykujący łaźni, dodać pół jedną filiżankę octu jabłkowego do łaźni wodnej wraz z soli Epsom i olejku lawendowego do kojących wyników.

All-Purpose Cleaner

Wiele produktów czyszczących używać bardzo agresywnych środków chemicznych, które są szkodliwe dla naszego organizmu na wiele sposobów, krótko- i długoterminowej. Jeśli można po prostu wyrzucić wszystkie te produkty i mieć możliwość korzystania z jednego, dlaczego nie? Aby utworzyć własną czyszczący uniwersalnego, mają pół butelki octu jabłkowego, pół wody i dodać olejek eteryczny, takie jak lawenda, lub mięty. Wymieszać w butelce rozpylającej.

zęby wybielacza

W przypadku uporczywych plam, natrzeć ocet jabłkowy cydr bezpośrednio na zęby, a następnie spłukać wodą. Dla wybielający do płukania jamy ustnej, wymieszać jedną łyżeczkę octu jabłkowego w szklance wody, a potem świst wokół w ustach. Czy codziennie lub dwa razy dziennie, aby uzyskać lepszą jakość!

Ból gardła Smoczek

Jeśli często cierpią z powodu bólu gardła, ale nie chcą zwrócić się do medycyny, stosowanie octu jabłkowego. Jedna łyżeczka pieprzu cayenne, jedna łyżeczka octu jabłkowego, jedna łyżeczka cynamonu i trzy łyżeczki miodu koniczyny w filiżance ciepłej wody pomoże uspokoić gardła na dzień.

Poprzez włączenie któregokolwiek z tych zastosowań w swojej codziennej rutyny, będziesz robić swoje ciało ogromną przysługę. Ocet jabłkowy jest naprawdę natura darem dla nas wszystkich i powinniśmy być w pełni korzystać z niego. wkrótce zauważysz różnicę w zdrowiu, jeśli używasz go!