5 Paslėpti Sveikata Privalumai aštrus maistas

Aštrus maistas yra šiek tiek paslaptis. Kaip per kelias savaites straipsnį “New York Times stebėjosi: Kodėl tai, kad mes rasti tokį malonumą skausmo? Aš turiu galvoje, šie aštriu padažu buteliai tinkuotos su žodžiais, pavyzdžiui, mirties ir atominės, bet mums patinka juos . Viena teorija teigia, kad tai yra tiesiog už jaudulį, kaip ir važiuodami kalnelius ar veikia maratonas. Žmonės, keistai, rasti malonumą dalykų, kad ant paviršiaus, turėtų būti tikrai freaking baisu ir skausminga. Tokiais atvejais, tai protas vs kūno ir proto laimi.

Kitas teorija yra tai, kad aštrus maistas turi naudą sveikatai, ir todėl mūsų kūnai juos trokšta. Kai kurie iš labiausiai tiriamų bennies yra:

Svorio metimas

Už vieną, papildomai spyris aštriu padažu arba smulkintų jalapeno galite padaryti net blandest mityba maisto daugiau skanus, todėl jums bus labiau tikėtina, kad klijuoti su savo svorio planą. Be to, jie gali Jack jūsų medžiagų apykaitą. Tyrimai rodo, kad pagrindinis junginys Čilė, vadinamas kapsaicinas, turi termogeninis poveikis ir gali sukelti organizmui deginti kalorijas bonus 20 minučių po Čiau žemyn.

širdies sveikata

Tyrimai rodo, kad kultūros, kad valgo Pikantiškiausia maisto turi daug rečiau širdies priepuolio ir insulto. Galimų priežasčių: Chili Peppers gali sumažinti žalingą poveikį MTL (blogojo cholesterolio) ir kapsaicinas gali kovoti uždegimą, kuris buvo pažymėtas kaip rizikos veiksnys širdies problemų.

vėžio prevencijos

Pasak Amerikos asociacijos vėžio tyrimų, kapsaicinas turi galimybę nužudyti šiek tiek vėžiu ir leukeminių ląsteles. Vienas ypač prieskonių, ciberžolė, rastas kario miltelių ir kai garstyčių, gali sulėtinti vėžio ir augimo navikų plitimą. “Ji turi tą patį poveikį organizmui, kaip tam tikros vėžio vaistai daryti”, sako Gregory A. Plotnikoff, MD, vyresnysis konsultantas sveikatos priežiūros inovacijas ne Allina Ligoninės ir klinikos Minesotoje. Pora su juodųjų pipirų įsisavinti 2000 procentų daugiau ciberžolė. Fantastinis skrudintų daržovių ar kebabai, ar sriubos.

Mažina kraujospūdį

Vitaminai A ir C stiprina širdies raumenį sienos, o pipirų šilumos padidina kraujo tekėjimą per jūsų kūną. Visa tai prilygsta stipresnį širdies ir kraujagyslių sistemą.

Mažiau Blow-Your-Top akimirkos

Aštrus maistas padidinti gamybą geros savijautos hormonų, tokių kaip serotoninas. Taigi jie gali padėti palengvinti depresijos ir streso.

Nėra proto-aštrus maistas ventiliatorius? Jūs vis dar galite gauti naudą sveikatai, pridedant prieskonių su daugiau toleruotinos Zing savo patiekalų. Mums patinka griežinėliais imbiero arbatos puodelio, krevečių padengtas kmynų ir kalendros tada keptais keptuvėje, pridėti raudonųjų pipirų dribsniai maišykite-mailius ar virželis yra delish vištienos curry.So, kur jūs stovite? Karšta pipirai: Yum arba Oi? Bet patarimai Slaptas prieskonių į savo mėgstamiausių patiekalų?