5 originální způsoby, jak používat jablečný ocet v každodenním životě

Jablečný ocet, populární kuchyně sponek, je ztráta hmotnosti booster, univerzální čistič a žaludek dudlík. Když jsem poprvé slyšel o tom, jsem si myslel totéž, co jste právě teď: jak může být tak dobré pro vás jablečný a jak mohu použít ji využívat sám? Naučil jsem se tam jsou tuny způsobů, jak využít jablečného octa do svého každodenního života, od začleněním do čajů, nápoje, salátové dresinky, nebo jej používáte jako kosmetický booster. Nechodím den bez něj a můj život se od té doby zlepšila ohromně vůbec. Zde jsou mé oblíbené způsoby použití jablečného octa, v žádném konkrétním pořadí.

facial Toner

Smíchejte jeden díl jablečný ocet a tři-čtyři díly vody. Naneste na pleť s vatovým tamponem, nechat ho sedět po dobu asi 10 minut, poté opláchněte. Podle Dr. Oz, bude ochranná vrstva kyselá, aby vaše pleť hladší pocit, absorbovat přebytečnou mastnotu a snížit jemné linky. Opakujte třikrát denně pro dosažení optimálních výsledků.

Detoxikační Bath

Vany jsou skvělá záminka, aby nic dělat nějakou dobu a starat se o celé tělo. Pro detoxikační lázně, přidat jeden poločas jeden šálek jablečného octa do svého vaničkou spolu s Epsom soli a levandulového esenciálního oleje pro uklidňující výsledky.

All-Purpose Cleaner

Mnoho čisticích prostředků používají extrémně agresivní chemikálie, které jsou škodlivé pro naše tělo v mnoha ohledech, krátkodobé a dlouhodobé. Pokud byste mohli jen vyhodit všechny ty výrobky a musí být schopen použít jednu, proč by ne? Chcete-li vytvořit svůj vlastní Univerzální čisticí prostředek, mají poloviční láhev jablečného octa, půl vody a přidejte esenciální olej, jako je levandule nebo máty peprné. Smíchejte ve spreji.

zuby bělidlo

Odolné skvrny, třít jablečný ocet přímo na zuby a pak opláchněte vodou. Pro bělení ústní vody, smíchejte jednu lžičku jablečného octa s šálkem vody, pak svištění kolem úst. Dělat denně nebo dvakrát denně pro dosažení nejlepších výsledků!

Bolest v krku utěšitel

Pokud často trpí bolení v krku, ale nechtějí se obrátit na medicíně, použití jablečného octa. Jedna lžička kajenský pepř, jedna lžička jablečného octa, jedna čajová lžička skořice a tři lžičky jetel medu v šálku horké vody pomůže uklidnit vaše hrdlo pro daný den.

Tím, která mají některou z těchto použití do svého denního režimu, budete dělat vaše tělo obrovskou přízeň. Jablečný ocet je opravdu charakter dar pro nás pro všechny a my bychom měli brát plně využít. Budete brzy uvidíte rozdíl ve vašem zdraví, pokud jej používáte!