5 originálne spôsoby, ako používať jablčný ocot v každodennom živote

Jablčný ocot, populárny kuchyne sponiek, je strata hmotnosti booster, univerzálny čistič a žalúdok cumlík. Keď som prvýkrát počul o tom, som si myslel to isté, čo ste práve teraz: ako môže byť tak dobré pre vás jablkový a ako môžem použiť ju využívať sám? Naučil som sa tam sú tony spôsobov, ako využiť jablčného octu do svojho každodenného života, od začlenením do čajov, nápoje, šalátové dresingy, alebo ho používate ako kozmetický booster. Nechodím deň bez neho a môj život sa od tej doby zlepšila ohromne vôbec. Tu sú moje obľúbené spôsoby použitia jablčného octu, v žiadnom konkrétnom poradí.

facial Toner

Zmiešajte jeden diel jablčný ocot a tri-štyri diely vody. Naneste na pleť s vatovým tampónom, nechať ho sedieť po dobu asi 10 minút, potom opláchnite. Podľa Dr Oz, bude ochranná vrstva kyslá, aby vaša pleť hladšia pocit, absorbovať prebytočnú mastnotu a znížiť jemné linky. Opakujte trikrát denne pre dosiahnutie optimálnych výsledkov.

Detoxikačný Bath

Vane sú skvelá zámienka, aby nič robiť nejakú dobu a starať sa o celé telo. Pre detoxikačné kúpele, pridať jeden polčas jednu šálku jablčného octu do svojho vaničkou spolu s Epsom soli a levanduľového esenciálneho oleja pre upokojujúce výsledky.

All-Purpose Cleaner

Mnoho čistiacich prostriedkov používajú extrémne agresívne chemikálie, ktoré sú škodlivé pre naše telo v mnohých ohľadoch, krátkodobé a dlhodobé. Ak by ste mohli len vyhodiť všetky tie výrobky a musí byť schopný použiť jednu, prečo by nie? Ak chcete vytvoriť svoj vlastný Univerzálny čistiaci prostriedok, majú polovičnú fľašu jablčného octu, pol vody a pridajte esenciálny olej, ako je levanduľa alebo mäty piepornej. Zmiešajte v spreji.

zuby bielidlo

Odolné škvrny, trieť jablčný ocot priamo na zuby a potom opláchnite vodou. Pre bielenie ústne vody, zmiešajte jednu lyžičku jablčného octu s šálkou vody, potom svišťanie okolo úst. Robiť denne alebo dvakrát denne pre dosiahnutie najlepších výsledkov!

Bolesť v krku tešiteľ

Ak často trpia bolenie hrdla, ale nechcú sa obrátiť na medicíne, použitie jablčného octu. Jedna lyžička kajenské korenie, jedna lyžička jablčného octu, jedna čajová lyžička škorice a tri lyžičky ďatelina medu v šálke horúcej vody pomôže upokojiť vaše hrdlo pre daný deň.

Tým, ktoré majú niektorú z týchto použití do svojho denného režimu, budete robiť vaše telo obrovskú priazeň. Jablčný ocot je naozaj charakter dar pre nás pre všetkých a my by sme mali brať naplno využiť. Budete čoskoro uvidíte rozdiel vo vašom zdraví, ak ho používate!