5 nejlepších Éterické oleje pro zdravé trávení

Váš trávicí systém pracuje tvrdě poškodí potraviny, které jíte do živiny, které vaše požadavky těla. Pohlcuje je, a pomáhá převést tyto živiny na energii, aby podporovaly řádné fungování všech buněk, orgánů a systémů v těle. Je také zodpovědný za odhadovaných 80% vaší imunity!

Jak jste si pravděpodobně již víte, váš trávicí systém je velmi důležitou roli při udržování vašeho celkového zdraví, ale při dobré péči o něj může být obtížné v rychle se měnícím světě, ve kterém žijeme. Vzhledem k tomu, vaše strava je # 1 ovlivňující faktor při udržování zažívací zdraví, může být snadno poškozeny standardní americkou stravu, nebo SAD.

SAD je právě to – SAD. V současné době většina lidí ve Spojených státech konzumují velké množství vysoce zpracovaných potravin, včetně rafinovaných obilovin (sacharidy), balené pouště a slazených nápojů a velmi malé množství celých přírodních potravin, jako je ovoce, zeleniny a ryb. Je to proto, že mnoho lidí trpí různými poruchami trávení od nepohodlí, jako je plyn, nadýmání a zažívací potíže s nebezpečnými symptomy vážnější poruchy trávení, chronická podrážděnost, hemoroidů a zánětu střev.

5 nejlepších Esenciální oleje pro trávení

Pokud trpíte trávicích problémů, éterické oleje může poskytnout určitou úlevu! Začněte s těmito 5 esenciálních olejů pro lepší trávení zdraví:

Zázvor

Teplé a pikantní, tato vonný olej je odvozen od oddenek (root). Kořen sám byl používán v kuchyních po celém světě již po staletí pro své schopnosti snižovat příznaky společné žaludeční nevolnost, včetně nevolnosti, nadýmání a plynu. Také známo, že stimuluje trávení, zklidňuje a pohodlí.

estragon

Unikátní schopnosti estragonem oleje zahrnují mazací střevní stěny pro podporu trávení. Schopen podporovat trávení a vstřebávání živin, to je také zapojen do vylučování toxinů. Také poskytuje silné protiplísňové účinky, které pomohou udržet střevní parazity pryč.

Máta peprná

Jeden z nejvíce uznávaných a široce používaných esenciálních olejů pro trávení. Máta peprná je nádherně voní, povzbuzující a osvěžující. Také silný olej, který účinně usnadňuje společné zvedání žaludku, poruchy trávení, a plynu a stimuluje proces trávení.

Stroužek

Uklidňující a uklidňující pro celý trávicí systém, hřebíčkový olej je známo, že snižují zánět v střevní výstelky. To může pomoci zmírnit žaludeční nevolnost. Také zmírňuje nepohodlí uvolněním tkání hladkého svalstva trávicího traktu a zmírnit křeče, nevolnost, plynu a nadýmání. Jeden unikátní sloučenina nazývá eugenol, nalezený v hřebíčkového oleje je známo, že účinně léčit kvasinkových infekcí a candida (střevní parazit) přerůstání.

Olej z Oregano

Jedním z nejúčinnějších esenciálních olejů pro trávení. Tento olej obsahuje silné antibakteriální, anti-houbové a anti-parazitní léčení sloučeninami, které soupeř během-the-counter prostředky pro udržení zdravého zažívacího traktu. Schopný zabít off patogenní bakterie střevní, které žijí v trávicím systému, olej z oregána Nejlepší je ho použít pouze v případě nouze získat pravidelné trávení zpátky na trať.

Jak esenciálních olejů ke zklidnění trávicích problémů

Esenciální oleje obsahují rostlinné bázi chemické složky zodpovědné za silné léčivé výhody. Tyto sloučeniny vyvolat odpověď v nervový systém, vysílá signály do mozku. Tyto signály mohou obsahovat uklidňující a uklidňující střevní trakt, nebo stimulaci trávení podporou parasympatické aktivity. Každý olej je jiný, ale jen pár kapek esenciálního oleje jakéhokoli dělá velký dopad.

K dispozici jsou 2 způsoby, jak používat éterické oleje k podpoře zdravého zažívacího systému:

  1. Aromaticky. Při použití v difuzoru, nebo prostě vdechování z lahve, páry nesou aktivních chemických molekul do těla nosem. Stimulují čichový nerv, který se nachází v nosní dutině. Tento nerv obsahuje vlákna, která vysílají signály přímo do centrálního nervového systému. Jedná se o systém, kterým se řídí trávení.
  2. Lokálně. Vaše pokožka absorbuje vše, co dát na něj. Při aplikaci jako rub, pleťová voda, nebo v masáži se účinné látky nalezené v éterických olejů vstupuje do krevního řečiště na podporu trávicí systém.

Zažívací Masážní Pokyny: Od pupíku, použijte olej a jemně vmasírujte do pokožky směrem nahoru krouživými pohyby (platí mírný tlak s polštářky dosah ruky, krouží na pravé straně). To lze provést také v zádech, přes jater a žaludku. Nezapomeňte vždy ředit silic v kokosových ořechů nebo mandlový olej.

Poznámka: Prosím, nepoužívejte žádné éterické oleje pro žaludeční problémy nebo jakékoliv jiné zdravotní problémy, bez předchozí konzultace svého poskytovatele zdravotní péče. A doporučujeme, abyste nikdy používat vnitřně.

Co byste měli vzít v úvahu

Pokud používáte produkt, který víte, se chystá vstoupit do své tělo, musíte být jisti, že je netoxický. Koneckonců, chcete jen nejvyšší kvalitu, čisté ingredience pro sebe a svou rodinu. Je smutné, že dnes existuje mnoho esenciálních ropné společnosti, které tam nenásledují regulované postupy o tom, jak jsou jejich produkty pěstované, extrahována a zpracována.

V léčitelství Solutions, vaše zdraví a štěstí je naší nejvyšší prioritou. To je důvod, proč každá šarže esenciálních olejů Najdete zde obsahuje pouze 100% čisté ingredience. Žádné plniva, žádné chemikálie pouze testovány, ověřené a certifikované léčebné stupně silice, pro šťastné, zdravé bříška!