5 ēteriskās eļļas čūlojošs un sāpošām kājām

Pēc garas dienas uz jūsu kājām, tas var būt grūts atpūsties. Palielināti, pušums, un achy kājas var būt reālas sāpes, bet par laimi tur ir kaut kas, jūs varat darīt. Ēteriskās eļļas var palīdzēt nomierināt savu pušums kājas un saņemt jūs atpakaļ uz augšu un pārvietojas ātri. Šeit ir daži no labākajiem eļļu kakla kājām un daži dažādos veidos, lai palīdzētu mazināt sāpes un spiedienu, kas radās.

Kā padarīt nomierinošas ēteriskā eļļa kāju vanna

Viena no labākajām metodēm, lai samazinātu pietūkums un sāpes kakla kājām ar kāju vannu. Lai veiktu kāju vanna, veikt konteineru pietiekami liela, lai jūsu kājas un piepildiet to ar siltu ūdeni. Pievieno dažas nomierinošas Epsom sāļi un 10-12 pilienus mīļākā dziedināšanas ēteriskās eļļas. Mērcēt kājas uz 20-30 minūtēm un atpūsties. Jūs drīz redzēt samazināt pietūkums un sajust atvieglojumu.

Ēteriskās eļļas Aktuālā Relief

Vēl viens efektīvs veids, kā nodrošināt sadzīšana priekšrocības ēterisko eļļu jūsu sāpīgām kājām caur lokālas lietošanas. Mix 3-4 pilienus jūsu mīļākie dziedināšanas eļļas ar ēdamkaroti pārvadātāja eļļas un iemasēt savām kājām. Ja Jums ir uz savām kājām visu dienu, tas ir lieliska lieta darīt no rīta, lai saglabātu jūsu kājas no pietūkums visu dienu. Varat arī atkārtoti šo maisījumu tik bieži, kā jūs vēlētos, lai palīdzētu mazināt sāpes.

Ēteriskā eļļa Cukura skrubis

Vēl viens lielisks veids, lai saņemtu atbrīvojumu no kakla un achy kājām ar ēterisko eļļu pēdu cukura skrubi. Sajauc 1/2 tasi jēlcukura ar 1/2 tasi pārvadātāja eļļas un 10 pilienus iecienītākās ēteriskās eļļas. Skrubis kājas ar šo maisījumu par 5-10 minūtes, tad noskalot. Ēteriskā eļļa cukura skrubis var palīdzēt stimulēt asinsriti, kas samazina tūsku, bet var arī atvieglot sāpes sauso saplaisājušas ādas, čūlas, callouses un varžacis. Visi, kas var radīt jums daudz sāpes.

Pieci Best ēteriskās eļļas, lai Izmēģiniet achy kājām

Šeit ir saraksts no labākajiem eļļu, lai atvieglotu kāju sāpes. Jūs varat tos izmantot atsevišķi vai maisījumā, atkarībā no priekšrocībām, jūs meklējat, lai saņemtu:

Piparmētras ēteriskā eļļa : Piparmētru ēteriskā eļļa palīdz mazināt sāpes divos veidos. Pirmkārt, tas nodrošina nomierinošu dzesēšanas sajūta, kas var palīdzēt iegūt ātru atvieglojumu. No otras puses, tas ir pretiekaisuma īpašības, tā, ja lokāli var samazināt sāpes no uzbriešanas. Tas arī ir antibakteriālas īpašības, tāpēc tas ir lieliski atbrīvojot sāpes no sportista pēdas un var palīdzēt saglabāt jūsu kājām smaržo svaigi.

Eikalipta ēteriskā eļļa : Eikalipta ēteriskā eļļa ir arī gan dzesēšanu un pretiekaisuma īpašības, kas var atbrīvot sāpes nogurušu pēdu Eucalyptus arī mazina stresu un spriedzi, un tas ir pretsāpju līdzeklis, lai tā varētu palīdzēt sastindzis teritoriju. Tā arī strādā, lai apkarotu sportista kāju, un atstāt savu kājas smaržo svaigi.

Rozmarīns ēteriskā eļļa : Rozmarīna ēteriskā eļļa ir lieliska ne tikai muskuļu sāpes, bet locītavu sāpes, kā arī. Tas var palīdzēt uzlabot asinsriti un mazinātu sāpes, kas saistītas ar artrītu. Tas ir īpaši spēcīgs, ja kopā ar dzesēšanas jaudu piparmētru vai eikalipta ēteriskajām eļļām.

Rose Ģerānijas ēteriskā eļļa : Rose ģerāniju ir liels, lai ārstētu jebkāda veida ādas slimībām. Tātad, ja jūsu kājas ir calloused, iekaisis, vai ir atvērtas brūces, tas ir liels, lai ārstētu šos jautājumus un mazināt sāpes. Tas arī palīdz veicināt jaunu šūnu, lai tā varētu strādāt, lai saglabātu jūsu kājām maigu un jaunības.

Lavandas ēteriskā eļļa : Lavandas ēteriskā eļļa ir visvairāk nomierinoša ēteriskā eļļa. Tas palīdz mazināt muskuļu un locītavu sāpes; tas arī palīdz dziedēt dažādas ādas apstākļos. Tas ir gan pretsāpju un pretiekaisuma tāpēc tas ir spēcīgi pretsāpju īpašības. Lavanda ir arī antidepresantu īpašības, lai tā var arī palīdzēt jums atpūsties, lai jūs varat sākt sadzīšanas procesu.

Ar šiem ēteriskajām eļļām un dažādām lielisku lietojumprogrammu, jums vairs nebūs jādzīvo ar pušums, achy kājām. Atcerieties, lai gan, ka ne visi ēteriskās eļļas ir vienādi. Ja jūs izmantojat ēteriskās eļļas ārstnieciskiem mērķiem, piemēram, atrast atbrīvojumu no sāpīgām kājām, tas ir ļoti svarīgi, jūs izmantojat 100% tīras ēteriskās eļļas. Dažas eļļas ir vienkārši smaržu eļļas un nav piegādāt spēcīgs sadzīšana īpašības dabas augiem.