5 eteriniai aliejai ir gerklės Skaudantys kojų

Po ilgos dienos ant kojų, tai gali būti sunku atsipalaiduoti. Patinsta, skauda, ​​ir skaudus pėdos gali būti tikras skausmas, bet, laimei, yra kažkas, ką galite padaryti. Eteriniai aliejai gali padėti jums nuraminti savo gerklės kojas ir jums atgal ir greitai juda. Štai keletas iš geriausių aliejų gerklės kojų ir keletą skirtingų būdų padėti sumažinti skausmą ir spaudimą jūs susiduriate.

Kaip padaryti, kad raminantis eterinis aliejus Foot Bath

Vienas iš geriausių būdų sumažinti patinimą ir skausmą gerklės kojų yra su pėdų vonelę. Kad pėdų vonia, imtis konteinerį pakankamai didelis, kad jūsų kojas ir užpildyti jį su šiltu vandeniu. Pridėti kai raminančių Epsom druskos ir 10-12 lašų jūsų mėgstamiausia gijimo eterinio aliejaus. Mirkyti kojas 20-30 minučių ir atsipalaiduoti. Jūs netrukus pamatysite į patinimas sumažinti ir pajusite palengvėjimą.

Eteriniai aliejai vietiniam Relief

Kitas veiksmingas būdas pristatyti gydomųjų naudą eterinių aliejų jūsų skausmingų pėdų yra per tepant. Sumaišykite 3-4 lašai savo mėgstamą gijimo aliejaus su vežėjas aliejaus ir masažas šaukštas į savo kojomis. Jei esate ant savo kojų visą dieną, tai yra puikus dalykas, tai ryte išlaikyti savo kojas nuo patinimas visą dieną. Jūs taip pat gali pakartotinai šį mišinį taip dažnai, kaip norėtumėte padėti sumažinti skausmą.

Eterinis aliejus Cukraus šveitiklis

Kitas puikus būdas gauti atleidimą nuo gerklės ir skaudus pėdų yra su eterinio aliejaus pėdų Cukraus šveitiklis. Sumaišykite 1/2 puodelio žaliaviniam cukrui, kurio 1/2 puodelio vežėjas aliejaus ir 10 lašų jūsų mėgstamo eterinio aliejaus. Išvalykite savo kojas su šio mišinio 5-10 minučių, tada nuplaukite. Eterinis aliejus Cukraus šveitiklis gali padėti stimuliuoti kraujotaką, kuri sumažina patinimą, bet taip pat gali atleisti sausų krekingo odos, pūslės, callouses ir jausmus skausmą. Visa tai gali sukelti jums daug skausmo.

Penkių geriausių Eteriniai aliejai išbandyti skaudus Feet

Čia yra iš geriausių aliejų sąrašas atleisti pėdų skausmą. Jūs galite juos naudoti atskirai arba mišinyje priklauso nuo naudos jūs ieškote gauti:

Pipirmėčių eterinis aliejus : pipirmėčių eterinis aliejus padeda sumažinti skausmą dviem būdais. Pirma, ji suteikia raminantį vėsos pojūtį, kad gali padėti gauti greitą palengvėjimą. Antra, jis turi priešuždegiminių savybių, todėl, kai taikoma lokaliai gali sumažinti skausmą patinimą. Ji taip pat turi antimikrobinių savybių, todėl puikiai tinka malšinančių skausmą nuo sportininko pėdos ir gali padėti išlaikyti jūsų kojų kvapo šviežia.

Eukalipto eterinis aliejus : eukalipto eterinis aliejus taip pat turi ir aušinimą ir priešuždegiminių savybių, kurios gali atleisti pavargusioms kojoms skausmą eukalipto pat mažina stresą ir įtampą ir yra analgetikas, todėl gali padėti nutirpęs plotą. Ji taip pat veikia kovoti su sportininko pėda ir palikite savo kojas kvapo šviežia.

Rozmarinų eterinis aliejus : rozmarinas eterinis aliejus yra puikus ne tik raumenų skausmą, bet sąnarių skausmas, taip pat. Tai gali padėti pagerinti kraujotaką ir sumažinti skausmą, susijusį su artritu. Ji yra ypač galingas, kai kartu su aušinimo galios pipirmėčių arba eukalipto eterinių aliejų.

Rožių Pelargonijų eterinis aliejus : rožė pelargonija yra puikus gydyti bet kokio odos negalavimų natūra. Taigi, jei jūsų kojos yra calloused, gerklės, arba atviras žaizdas, jis yra puikus gydyti šias problemas ir sumažinti skausmą. Ji taip pat padeda skatinti naujų ląstelių vystymąsi, todėl jis gali dirbti, kad jūsų kojos jaučiasi minkšta ir jaunatviškas.

Levandų eterinis aliejus : levandų eterinis aliejus yra labiausiai ramina eterinis aliejus. Tai padeda sumažinti raumenų ir sąnarių skausmas; ji taip pat padeda gydyti įvairias odos sąlygas. Tai tiek analgetikas ir anti-uždegiminių, todėl jis turi galingus nuskausminimo savybes. Levandų taip pat turi antidepresanto savybių, todėl ji taip pat gali padėti jums atsipalaiduoti, todėl jūs galite pradėti gijimo procesą.

Su šiais eteriniais aliejais bei puikių programų įvairovė, jums nebereikės gyventi su skausminga, skaudus kojomis. Atminkite, nors, kad ne visi eteriniai aliejai yra vienodi. Kai jūs naudojate eterinių aliejų terapiniams tikslams, pavyzdžiui, rasti atleidimą nuo skausmingų kojų, labai svarbu naudoti 100% eterinių aliejų. Kai aliejus yra tiesiog kvepalų aliejai ir nereikia pristatyti galingų gydomųjų savybių gamtos augalų.