5 Esenciální oleje při bolestech a bolavé nohy

Po dlouhém dni na nohou, to může být těžké se uvolnit. Oteklé, bolestivé a bolavý nohy může být skutečnou bolest, ale naštěstí je tu něco, co můžete udělat. Esenciální oleje mohou pomoci uklidnit vaše bolavé nohy a dostat se zálohovat a rychle se pohybující objekty. Zde jsou některé z nejlepších olejů na bolavé nohy a některé různé způsoby, jak pomoci zmírnit bolest a tlak jste se setkali.

Jak si vyrobit uklidňující esenciální olej koupel nohou

Jedním z nejlepších způsobů, jak snížit otok a bolest bolavých nohou je s koupel nohou. Chcete-li koupel nohou, se kontejner dostatečně velký, aby umístit své nohy a naplňte ji teplou vodou. Přidat nějaké uklidňující Epsom soli a 10-12 kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje hojení. Namočit nohy po dobu 20-30 minut a relaxaci. Brzy zjistíte, snížení otoků a cítí úlevu.

Éterické oleje pro lokální reliéfu

Dalším účinným způsobem, jak dodat léčivé výhody éterických olejů do bolestivých nohou je přes lokální aplikaci. Mix 3-4 kapky vašeho oblíbeného hojení oleje s polévkovou lžící dopravce ropy a masáže do nohy. Pokud jste na nohou celý den, to je skvělá věc dělat v dopoledních hodinách, aby se vaše nohy otok po celý den. Tuto směs můžete také znovu použít tak často, jak byste chtěli přispět ke snížení bolesti.

Esenciální olej Sugar Scrub

Dalším skvělým způsobem, jak získat úlevu od bolesti v nohou a bolavý je s silice nohou cukru drhnout. Smíchejte 1/2 šálku surový cukr s 1/2 šálku dopravce ropy a 10 kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje. Drhnout nohy s touto směsí po dobu 5-10 minut a pak opláchněte. Silice cukr peeling může pomoci stimulovat krevní oběh, který snižuje otok, ale může také zmírnit bolest suché popraskané kůže, puchýře, callouses a kuří oka. Všichni který může způsobit hodně bolesti.

Pět nejlepších silic Vyzkoušet bolavý nohy

Zde je seznam těch nejlepších olejů k úlevě od bolesti nohou. Můžete je použít jednotlivě nebo ve směsi v závislosti na výhody, které se snaží přijímat:

Peppermint esenciální olej : máta peprná éterický olej pomáhá ulevit od bolesti ve dvou směrech. Za prvé, poskytuje uklidňující chladivý pocit, který může pomoci získat rychlou úlevu. Za druhé, má protizánětlivé vlastnosti, takže při místní aplikaci může snížit bolest z bobtnání. Má také antimikrobiální vlastnosti, takže je ideální pro úlevu od bolesti od sportovec nohy a může pomoci udržet vaše nohy voní čerstvé.

Eucalyptus Esenciální olej : Eucalyptus esenciální olej má také chlazení i protizánětlivé vlastnosti, které mohou zmírnit bolest unavených nohou Eucalyptus také zmírňuje stres a napětí a je analgetikum, takže to může pomoci znecitlivění oblasti. Funguje také v boji proti sportovec nohy a nechat si nohy voní čerstvé.

Rosemary Essential Oil : Rosemary esenciální olej je ideální nejen pro bolesti svalů, ale bolesti kloubů stejně. To může pomoci zlepšit krevní oběh a snižuje bolesti spojené s artritidou. To je obzvláště silný v kombinaci s chladícím výkonem máty nebo eukalyptu esenciálních olejů.

Rose Geranium Esenciální olej : růže pelargónie je ideální pro léčbu jakékoliv kožních onemocnění. Takže pokud jsou vaše nohy mozoly, bolesti, nebo máte otevřené rány, to je skvělé pro léčbu těchto problémů a zmírnění bolesti. Pomáhá také podporovat rozvoj nových buněk, takže může pracovat, aby se vaše nohy jemnou a mladistvou.

Levandulová silice : Levandulová silice je velmi uklidňující esenciální olej. Pomáhá zmírnit bolest svalů a kloubů; ale také pomáhá léčit různá onemocnění kůže. Je to jak analgetický a protizánětlivý, takže to má silné tišící bolest vlastnosti. Levandule má i antidepresivní vlastnosti, takže to může také pomoci uvolnit, takže můžete začít proces hojení.

S těmito esenciálních olejů a různých skvělých aplikací, nebudete už muset žít s bolavé, bolavý nohy. Pamatujte si však, že ne všechny esenciální oleje jsou stejné. Pokud používáte éterických olejů pro léčebné účely, jako je najít úlevu od bolestivých nohou, je velmi důležité použít 100% čisté éterické oleje. Některé oleje jsou prostě parfémové oleje a nepřinášejí silné léčivé vlastnosti přírodních rostlin.