5 Esenciálne oleje pri bolestiach a boľavé nohy

Po dlhom dni na nohách, to môže byť ťažké sa uvoľniť. Opuchnuté, bolestivé a boľavý nohy môže byť skutočnou bolesť, ale našťastie je tu niečo, čo môžete urobiť. Esenciálne oleje môžu pomôcť upokojiť vaše boľavé nohy a dostať sa zálohovať a rýchlo sa pohybujúce objekty. Tu sú niektoré z najlepších olejov na boľavé nohy a niektoré rôzne spôsoby, ako pomôcť zmierniť bolesť a tlak ste sa stretli.

Ako si vyrobiť ukľudňujúce esenciálny olej kúpeľ nôh

Jedným z najlepších spôsobov, ako znížiť opuch a bolesť boľavých nôh je s kúpeľ nôh. Ak chcete kúpeľ nôh, sa kontajner dostatočne veľký, aby umiestniť svoje nohy a naplňte ju teplou vodou. Pridať nejaké upokojujúce Epsom soli a 10-12 kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja hojenie. Namočiť nohy po dobu 20-30 minút a relaxáciu. Čoskoro zistíte, zníženie opuchov a cíti úľavu.

Éterické oleje pre lokálne reliéfu

Ďalším účinným spôsobom, ako dodať liečivé výhody éterických olejov do bolestivých nôh je cez lokálnu aplikáciu. Mix 3-4 kvapky vášho obľúbeného hojenie oleja s polievkovou lyžicou dopravcu ropy a masáže do nohy. Ak ste na nohách celý deň, to je skvelá vec robiť v dopoludňajších hodinách, aby sa vaše nohy opuch po celý deň. Túto zmes môžete tiež znovu použiť tak často, ako by ste chceli prispieť k zníženiu bolesti.

Esenciálny olej Sugar Scrub

Ďalším skvelým spôsobom, ako získať úľavu od bolesti v nohách a boľavý je s silice nohou cukru drhnúť. Zmiešajte 1/2 šálky surový cukor s 1/2 šálky dopravcu ropy a 10 kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja. Drhnúť nohy s touto zmesou po dobu 5-10 minút a potom opláchnite. Silice cukor peeling môže pomôcť stimulovať krvný obeh, ktorý znižuje opuch, ale môže tiež zmierniť bolesť suchej popraskanej kože, pľuzgiere, callouses a kurie oká. Všetci ktorý môže spôsobiť veľa bolesti.

Päť najlepších silíc Vyskúšať boľavý nohy

Tu je zoznam tých najlepších olejov na úľavu od bolesti nôh. Môžete ich použiť jednotlivo alebo v zmesi v závislosti na výhody, ktoré sa snažia prijímať:

Peppermint esenciálny olej : mäta pieporná éterický olej pomáha uľaviť od bolesti v dvoch smeroch. Po prvé, poskytuje ukľudňujúci chladivý pocit, ktorý môže pomôcť získať rýchlu úľavu. Po druhé, má protizápalové vlastnosti, takže pri lokálnej aplikácii môže znížiť bolesť z napučanie. Má tiež antimikrobiálne vlastnosti, takže je ideálny pre úľavu od bolesti od športovec nohy a môže pomôcť udržať vaše nohy vonia čerstvé.

Eucalyptus Esenciálny olej : Eucalyptus esenciálny olej má tiež chladenie aj protizápalové vlastnosti, ktoré môžu zmierniť bolesť unavených nôh Eucalyptus tiež zmierňuje stres a napätie a je analgetikum, takže to môže pomôcť znecitlivenie oblasti. Funguje aj v boji proti športovec nohy a nechať si nohy vonia čerstvé.

Rosemary Essential Oil : Rosemary esenciálny olej je ideálne nielen pre bolesti svalov, ale bolesti kĺbov rovnako. To môže pomôcť zlepšiť krvný obeh a znižuje bolesti spojené s artritídou. To je obzvlášť silný v kombinácii s chladiacim výkonom mäty alebo eukalyptu esenciálnych olejov.

Rose Geranium Esenciálny olej : ruže pelargónie je ideálny pre liečbu akékoľvek kožných ochorení. Takže ak sú vaše nohy mozole, bolesti, alebo máte otvorené rany, to je skvelé pre liečbu týchto problémov a zmiernenie bolesti. Pomáha tiež podporovať rozvoj nových buniek, takže môže pracovať, aby sa vaše nohy jemnú a mladistvú.

Levanduľová silica : Levanduľová silica je veľmi upokojujúce esenciálny olej. Pomáha zmierniť bolesť svalov a kĺbov; ale tiež pomáha liečiť rôzne ochorenia kože. Je to ako analgetický a protizápalový, takže to má silné utišujúce bolesť vlastnosti. Levanduľa má aj antidepresívne vlastnosti, takže to môže tiež pomôcť uvoľniť, takže môžete začať proces hojenia.

S týmito esenciálnych olejov a rôznych skvelých aplikácií, nebudete už musieť žiť s boľavé, boľavý nohy. Pamätajte si však, že nie všetky esenciálne oleje sú rovnaké. Ak používate éterických olejov na liečebné účely, ako je nájsť úľavu od bolestivých nôh, je veľmi dôležité použiť 100% čistej éterické oleje. Niektoré oleje sú proste parfumovej oleje a neprinášajú silné liečivé vlastnosti prírodných rastlín.