5 Benzersiz Yolları Günlük Rutin elma sirkesi kullanın

Elma sirkesi, popüler mutfak zımba, bir kilo kaybı güçlendirici, çok amaçlı temizleyici ve mide emzikleri olduğunu. Ben ilk bunu duyunca, şu anda olduğu gibi ben de aynı şeyi düşünüyordum: elma senin için çok iyi nasıl olabilir ve kendimi faydalanmak için bunları nasıl kullanabilirim? Ben çaylar, içecekler, salata soslarında birleştiren ya da güzellik güçlendirici olarak kullanmasını, günlük rutin içine elma sirkesi kullanmak için yollar ton vardır öğrendik. Onsuz bir gün gitmez ve hayatımı beri müthiş şimdiye iyileşmiştir. İşte özel bir sırada, elma sirkesi kullanımı sevdiğim yollarıdır.

Yüz Toniği

bir kısım elma sirkesi ve üç dört bölümden su ile karıştırınız. Bir parça pamuk ile cilde uygulayın daha sonra, yaklaşık 10 dakika oturup durulayın edelim. Dr Oz göre, koruyucu asidik katman, cildiniz daha pürüzsüz hissettirmek aşırı yağı emer ve ince çizgileri azaltır. En iyi sonuçlar için günde üç kez tekrarlayın.

Detoks Banyosu

Banyolar bir süre bir şey yapmak ve tüm vücudunuz bakamaz için büyük bir bahane vardır. arındırıcı bir banyo için, yatıştırıcı sonuçlar için Epsom tuzları ve lavanta esansiyel yağı ile birlikte banyo suyuna elma sirkesi bir yarım bir fincan ekleyin.

Tüm Amaçlı Temizleyici

temizlik ürünleri bir çok çeşitli şekillerde, kısa vadeli ve uzun vadede vücudumuz zarar veren son derece sert kimyasallar. Sadece bu ürünlerin tamamının dışarı atmak ve bir neden olmaz kullanabilmek için olsaydı? elma sirkesi, yarım su yarım şişe, kendi genel temizleyiciler yapmak ve bu tür lavanta, veya nane uçucu yağ ekleyin. bir sprey şişesinde karıştırın.

Diş Beyazlatıcı

İnatçı lekeler için, daha sonra su ile durulayın dişlerinize doğrudan elma sirkesi ovalayın. Bir beyazlatma gargara için, daha sonra, bir bardak su ile elma sirkesi bir çay kaşığı karıştırın ağzınızda etrafında homoseksüel. En iyi sonuçlar için, günde günlük veya iki defa yap!

Boğaz Ağrısı Emzik

Sık sık boğaz ağrısı muzdarip ama tıp, kullanım elma sirkesi çevirmek istemiyorsanız. acı biber Bir çay kaşığı elma sirkesi bir çay kaşığı, bir çay kaşığı tarçını ve sıcak su bir bardak içinde yonca bal üç çay kaşığı günü için boğazını yatıştırmaya yardımcı olur.

günlük rutin içine bu kullanımların herhangi birleşmeyle, vücudun büyük bir iyilik yapıyor olacak. Elma sirkesi gerçekten hepimize doğa hediye ve biz bunun tam yararlanarak olmalıdır. Bunu kullanmak eğer yakında sağlığında bir fark göreceksiniz!