5 שמנים אתריים עבור רגליים כואבות הדואבות

אחרי יום ארוך על הרגליים, זה יכול להיות קשה כדי להירגע. רגליים נפוחות, כואבות, כואבות יכולות להיות כאב אמיתי, אבל למזלנו יש משהו שאתה יכול לעשות. שמנים אתריים יכול לעזור לך להרגיע הרגליים כואבות שלך ולקבל אותך בחזרה למעלה נע במהירות. הנה כמה השמנים הטובים ביותר עבור רגליים כואבות וכמה דרכים שונות כדי לעזור להקל על הכאב ולחץ שאתה חווה.

איך לעשות אמבט רגליים שמן אתרי מרגיע

אחת השיטות הטובות ביותר כדי להפחית את הנפיחות וכאב של רגליים כואבות הוא עם רגל אמבטיה. כדי להפוך אמבט לכפות הרגליים, לקחת מיכל גדול מספיק כדי למקם את הרגליים ולמלא אותו עם מים חמים. להוסיף כמה מלחים מרגיעים אפסום ו 10-12 טיפות של שמן אתרי הריפוי האהוב עליכם. להשרות את הרגליים במשך 20-30 דקות ולהירגע. בקרוב תוכלו לראות הפחתה בנפיחות ולהרגיש הקלה.

שמנים אתריים עבור סיוע עכשווי

דרך יעילה נוספת כדי לספק את יתרונות הריפוי של שמנים אתריים על הרגליים הכואבות שלך היא באמצעות יישום מקומי. מערבבי 3-4 טיפות של שמן הריפוי האהוב שלך עם כף שמן נשא ולעסות את הרגליים. אם אתה על הרגליים כל היום, זה דבר גדול לעשות בבוקר כדי לשמור על הרגליים מ נפיחות לאורך כל היום. ניתן גם להחיל מחדש תערובת זו לעתים קרובות ככל שאתה רוצה לעזור להפחית את הכאב.

סקראב סוכר שמן אתרים

עוד דרך מצוינת לקבל הקלת רגליים כואבות ודואבות היא עם פילינג סוכר רגל שמן אתרים. מערבבים 1/2 כוס סוכר גולמי עם 1/2 כוס שמן נשא ו 10 טיפות שמן אתרי האהוב עליך. שפשף את הרגליים עם תערובת זו למשך 5-10 דקות ואז לשטוף. פילינג סוכר שמן אתרים יכול לעזור להמריץ את זרימת דם אשר מפחיתה נפיחות אבל יכול גם להקל על הכאב של עור סדוק ויבשות, שלפוחיות, יבלות, ויבלות. כל אחד מהם יכול לגרום לך הרבה כאב.

החמישה שמני אתריים עדיף לנסות לרגליים כואבות

הנה רשימה של השמנים הטובים ביותר כדי להקל על כאב ברגל. אתה יכול להשתמש בהם בנפרד או תערובת תלוי בתועלת אתם מחפשים לקבל:

שמן מנטה חיוני : שמן אתרי מנטה עוזר להקל על כאב בשתי דרכים. ראשית, הוא מספק תחושת קירור מרגיעה שיכול לעזור להשיג הקלה מהירה. שנית, יש לו תכונות אנטי דלקתיות ולכן כאשר למריחה יכול להפחית את הכאב מן הנפיחות. כמו כן, יש תכונות מיקרוביאלית כך זה נהדר להקלה על כאב מרגל ספורטאי והוא יכול לעזור לשמור על רגלי ריח טריות.

שמן אקליפטוס Essential : שמן אתרי אקליפטוס גם הן קירור תכונות אנטי דלקתיות אשר יכול להקל על הכאב של רגליים עייפות אקליפטוס גם מקל על הלחץ והמתח הינו משכך כאבים אז זה יכול לעזור להרדים את האזור. זה עובד גם כדי להילחם ברגל ספורטאי ולהשאיר רגלי ריח טרי.

אתרי רוזמרין שמן : שמן אתרי רוזמרין הוא נהדר עבור לא כאב שרירים, אלא כאבי פרקים, כמו גם. זה יכול לעזור לשפר את זרימת הדם ולהפחית את הכאב הקשורות בדלקת מפרקים. זה יעיל במיוחד כאשר הוא משולב עם הכוח והקירור של שמנים אתריים מנטה או אקליפטוס.

רוז גרניום Essential Oil : גרניום רוז הוא נהדר לטיפול בכל סוג של מחלות עור. אז אם הרגליים הן מיובלות, כואבת, או שיש פצעים פתוחים, זה נהדר לטיפול בנושאים אלה והפחתת כאב. זה גם עוזר לקדם את התפתחותם של תאים חדשים, כך שהוא יכול לעבוד כדי לשמור על הרגליים מרגישות רכות וצעירות.

לבנדר שמן אתרי : שמן אתרי לבנדר הוא שמן אתרי הכי מרגיע. זה עוזר להקל על כאבי שרירים ומפרקים; זה גם עוזר לרפא מחלות עור שונות. זה גם משכך כאבים ואנטי דלקתיים ולכן יש מאפיינים להקלה בכאב חזקים. לבנדר יש גם תכונות נוגדות דיכאון אז זה גם יכול לעזור לך להירגע, כך שתוכל להתחיל בתהליך הריפוי.

עם שמנים אתריים אלה ואת המגוון של יישומים גדולים, אתה כבר לא צריך לחיות עם רגליים כואבות, כואבות. זכור זאת, כי לא כל השמנים האתריים זהים. כאשר אתה משתמש שמנים אתריים למטרות טיפוליות כמו מציאת קלת רגליים כואבות, זה חיוני לך להשתמש 100% שמני אתריים טהורים. שמנים חלקם פשוט שמני בושם ואינו מספקים את איכויות ריפוי החזקות של הצמחים הטבעיים.