5 שמנים אתריים ביותר לעיכול בריא

מערכת העיכול שלך עובדת קשה פירוק המזונות שאתם אוכלים לתוך מזינים כי דרישות הגוף שלך. היא סופגת אותם, ומסייע להמיר חומרים מזינים אלו לאנרגיה לתמוך לתפקוד תקין של כל התאים, האיברים והמערכות בגוף. כמו כן, אחראי לכ- 80% מכלל החסינות שלך!

כפי שאתה בוודאי כבר יודע, מערכת העיכול שלך היא חלק מאוד חשוב של שמירה על הבריאות הכללית שלך, אבל מטפלת טובה של זה יכול להיות מסובך בעולם המהיר שבו אנו חיים. בגלל הדיאטה שלך היא # 1 להשפיע גורם בשמירה בריאות עיכול, זה יכול להיפגע בקלות על ידי התזונה האמריקנית הרגילה, או עצובה.

העצוב הוא בדיוק זה – SAD. היום, רוב האנשים בארצות הברית צורכים כמויות גדולות של מזון מעובד מאוד-כוללים דגנים מזוקקים (פחמימות), מדבריות ארוזים, ומשקאות ממותקים וכמויות קטנות מאוד של מזון טבעי לגמרי כמו פרות, ירקות ודגים. זה בגלל זה כי אנשים רבים סובלים ממגוון של הפרעות עיכול החל תלאות כמו גזים, נפיחות עיכול לסימפטומים מסוכנים של עיכול חמור יותר, עצבנות כרונית, טחורים ודלקת מעי.

5 שמנים אתריים ביותר לעיכול

אם אתם סובלים נסער עיכול, שמנים אתריים עשויים לספק הקלה מסוימת! התחל עם 5 אלה שמנים אתריים עבור בריאות עיכול טובה יותר:

ג’ינג’ר

חם וחריף, שמן ריחני זה נגזר שזרה (שורש). השורש עצמו נוצל במטבחים בכל רחבי העולם במשך מאות שנים על יכולתה להפחית סימפטומים של קיבה נפוצה להרגיז כולל בחילות, נפיחות וגזים. כמו כן ידוע כממריץ עיכול, להרגיע ונוחות.

לַעֲנָה

היכולות הייחודיות של שמן טרגון כוללות סיכה דפנות המעיים כדי לתמוך בתהליך העיכול. תוכל לקדם עיכול וספיגה של חומרים מזינים, הוא גם מעורב חיסול של רעלים. כמו כן מספק תכונות אנטי פטרייתי עצמה כדי לעזור לשמור על טפילי מעיים משם.

מִנתָה

אחד השמנים החיוניים ביותר המוכרים היטב בשימוש נרחב לעיכול. המנטה היא נפלא וריחנית, מגרה ומרעננת. כמו כן שמן חזק כי מקל ביעילות משותפת בחיל, צרבות, וגז ומעורר תהליך העיכול.

צפורן

מרגיע ומנחם למערכת העיכול כולה, שמן ציפורן ידוע להפחית דלקת בתוך לרירית המעי. זה עשוי לעזור להקל קלקול קיבה. כמו כן מקל תלאות ידי הרפיית רקמות שריר חלק של מערכת העיכול כדי להקל התכווצויות, בחילות, גזים ונפיחות. תרכובת ייחודית אחת בשם eugenol, נמצא שמן ציפורן ידוע לטיפול בזיהומים פטרייתיים ביעילות קנדידה (טפיל מעיים) יתר.

שמן אורגנו

אחד השמנים האתריים החזקים ביותר לעיכול. שמן זה מכיל אנטיבקטריאלי חזק, אנטי-פטרייתי וריפוי אנטי-טפילי התרכובות יריבות over-the-counter תרופות לשמירה על מערכת עיכול בריאה. מסוגל להרוג את החיידקים במעיים פתוגניים שחיים במערכת העיכול, שמן האורגנו הוא הטוב ביותר כאשר נעשה שימוש רק בעיתות מצוקה להגיע עיכול רגיל למסלול.

איך שמנים אתריים לעבוד כדי להרגיע נסער העיכול

שמני אתריים המכילים מרכיבים כימיים על בסיס צמחי אחראי יתרונות הריפוי החזקים. תרכובות אלה לעורר תגובה במערכת העצבים שלך, לשלוח אותות למוח שלך. אותות אלה יכולים לכלול מרגיעים מרגיעים את מערכת העיכול, או מגרת עיכול על ידי עידוד פעילות הפאראסימפתטית. שמן אחד הוא שונה, אבל רק כמה טיפות של שמן אתרי שום גורם בעל השפעה גדולה.

ישנן 2 דרכים להשתמש בשמנים אתריים כדי לתמוך במערכת עיכול בריאה:

  1. Aromatically. כאשר נעשה שימוש ב המפזר שלך, או רק בשאיפה מהבקבוק, האדים לשאת מולקולות כימיות פעילות לתוך הגוף שלך דרך האף. הם מגרים את עצב ההרחה, הממוקמת בחלל האף. עצב זה מכיל סיבים ששולחים אותות ישירות למערכת העצבים המרכזית שלך. זוהי השיטה שבה עיכול נשלט.
  2. מבחינת הנושא. העור שלך סופג את כל מה שאתה לשים על זה. כאשר מיושם כמו לשפשף, קרם או עיסוי התרכובות הפעילות למצוא שמנים אתריים להיכנס למחזור הדם שלך כדי לתמוך במערכת העיכול.

עיכול הוראות עיסוי: החל מ לטבור, להחיל את השמן ולאחר מכן לעסות בעדינות לתוך העור באמצעות תנועה מעגלית כלפי מעלה (להפעיל לחץ עדין עם כריות האצבעות, חגות ימינה). ניתן לעשות זאת גם בחלק האחורי, מעל הכבד והקיבה. זכור תמיד לדלל שמנים אתריים ב קוקוס או שמן שקדים מתוק.

הערה: אנא אל תשתמשו שמנים אתריים עבור קלקול קיבה או כל בעיה בריאותית אחרת בלי להתייעץ קודם ספקית שירותי הבריאות שלך. ואנחנו ממליצים לא להשתמש בהם באופן פנימי.

מה כדאי לשקול

כאשר אתה משתמש במוצר שאתה יודע שהוא הולך להיכנס לגוף שלך, אתה צריך להיות סמוך ובטוח שזה רעיל. אחרי הכל, אתה רוצה רק את האיכות הגבוהה ביותר, מרכיבים טהורים על עצמך ועל המשפחה שלך. למרבה הצער, היום יש הרבה חברות שמן אתרים בחוץ כי לא פועלות בהתאם לשיטות מוסדרות על איך המוצרים שלהם גדלים, חילוץ ומעובד.

בשעת פתרונות ריפוי, הבריאות והאושר שלך הוא בראש סדר העדיפויות שלנו. זו הסיבה שכל אצווה של שמנים אתריים תמצאו כאן מכיל רק 100% מרכיבים טהורים. אין חומרים מילוי, ללא כימיקלים נבדקו רק, מאומת ומאושר שמנים טיפוליים כיתה חיוניות עבור שמחה, בטן בריאה!