5 דרכים ייחודיות כדי להשתמש בחומץ תפוחים בשגרת היומיום

חומץ תפוחים, מצרך המטבח פופולרי, הוא מאיץ הרזיה, מנקה כל המטרה, ועל מוצץ בטן. כששמעתי על כך לראשונה, חשבתי את אותו הדבר כמו שאתה עכשיו: איך יכול להיות סיידר תפוחים כל כך טוב בשבילך ואיך אני יכול להשתמש בו כדי להועיל עצמי? למדתי יש טונות של דרכים להשתמש חומץ תפוחים לתוך שגרת היומיום שלך, מן לשלבו תה, משקאות, רטבים לסלט, או להשתמש בו בתור מגבר יופי. אני לא הולך ליום בלי זה החיים שלי השתפרו מאוד מאז. הנה הדרכים האהובות עליי להשתמש חומץ תפוחים, ללא סדר מסוים.

טונר פנים

מערבב חלק אחד חומץ תפוחים שלושה-ארבעה חלקי מים. החל על העור עם כרית כותנה, ולתת לו לשבת במשך כ 10 דקות, ואז לשטוף. לדברי ד”ר עוז, שכבת חומצי המגן תגרום לעור שלך ולהרגיש חלק, לספוג את עודפי שמן, ולהפחית קמטוטים. חזור שלוש פעמים ביום עבור תוצאות אופטימליות.

detoxifying אמבט

אמבטיות הן תירוץ נהדר לא לעשות כלום במשך זמן לטפל בגוף כולו שלך. עבור מרחץ רעלים, להוסיף כוס אחת של חצי אחד של חומץ תפוחים לאמבטיה יחד עם מלחי אפסום ושמן אתרי לבנדר על תוצאות מרגיעות.

All-Purpose Cleaner

הרבה מוצרי ניקוי להשתמש בכימיקלים מאוד הפוגעים גופנו בדרכים רבות, לטווח קצר ולטווח ארוך. אם אתה יכול פשוט לזרוק את כל המוצרים הללו ולהיות מסוגלים להשתמש באחד, למה לא? כדי להפוך מנקה כל המטרה משלך, יש חצי בקבוק חומץ תפוחים, מים וחצי, ולהוסיף שמן אתרים כגון לבנדר, מנטה או. מערבבים בבקבוק תרסיס.

שיניים מלבינות

לכתמים עקשנים, לשפשף חומץ תפוחים ישירות על השיניים ולאחר מכן לשטוף עם מים. עבור מי פה הלבנה, לערבב כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס המים, אז סוויש סביב הפה. האם יומי או פעמיים ביום להשגת התוצאות הטובות ביותר!

Soother כאב גרון

אם אתם סובלים לעתים קרובות מן הגרון אבל לא רוצים לפנות לרפואה, חומץ תפוח לשימוש. כפית אחת של פלפל קאיין, כפית אחת של חומץ תפוחים, כפית אחת של קינמון, ושלוש כפיות של דבש תלתן בתוך כוס מים חמים תעזורנה להרגיע את הגרון שלך היום.

על ידי שילוב כלשהו של שימושים אלה לתוך שגרת היומיום שלך, אתה תעשה את גופך טוב ענקית. חומץ תפוחים הוא באמת מתנת טבע לכולנו ואנחנו צריכים לקחת את מלוא יתרונות של זה. בקרוב תוכלו לראות את ההבדל בבריאות שלך אם אתה משתמש בו!