5 унікальних способів використовувати яблучний оцет в повсякденному

Яблучний оцет, популярний кухонний головний продукт, є втрата ваги кермо, універсальний очищувач, і соска шлунка. Коли я вперше почув про це, я думав те ж саме, як ви зараз: як яблучний бути так добре для вас, і як я можу використовувати його на благо собі? Я дізнався, що є багато способів, щоб використовувати яблучний оцет у вашому повсякденному житті, від включення його в чай, напої, приправи для салатів, або використовувати його в якості бустера краси. Я не ходжу в день без нього, і моє життя значно покращилася з тих пір. Ось мої улюблені способи використовувати яблучний оцет, зокрема, немає порядку.

Тонік для обличчя

Змішайте одну частину яблучного оцту і три-чотири частини води. Нанесіть на шкіру ватним тампоном, дайте йому сидіти протягом приблизно 10 хвилин, потім змити. За словами доктора Оз, захисний кислотний шар зробить вашу шкіру більш гладкою, поглинають надлишки масла, і зменшити тонких ліній. Повторіть три рази в день для досягнення оптимальних результатів.

Детокс Ванна

Ванни є відмінним приводом, щоб нічого не робити якийсь час і піклуватися про всьому тілі. Для детоксикації ванни, додайте одну половину однієї чашки яблучного оцту в ванні воду разом з англійською сіллю і ефірним маслом лаванди для заспокійливих результатів.

Універсальна прибиральник

Багато чистячі засоби використовують надзвичайно агресивні хімічні речовини, які завдають шкоди нашим тілам у багатьох відношеннях, короткостроковій і довгостроковій перспективі. Якби ви могли просто викинути всі ці продукти і бути в змозі використати один, чому б вам не? Для того, щоб зробити свій власний універсальний очищувач, є півпляшки яблучного оцту, половина води і додайте ефірне масло, такі як лаванда або м’ята. Змішайте в пляшці з розпилювачем.

зуби відбілювач

Для видалення стійких плям, втирати яблучний оцет безпосередньо на зуби, потім змийте водою. Для відбілювання зубів рідина для полоскання рота, змішайте одну чайну ложку яблучного оцту з чашкою води, потім прополощіть навколо в рот. Є щодня або два рази на день для досягнення найкращих результатів!

ангіна Soother

Якщо ви часто страждаєте від ангіни, але не хочете, щоб звернутися до медицини, використання яблучного оцту. Одну чайну ложку кайенского перцю, одну чайну ложку яблучного оцту, одна чайна ложка кориці, три чайні ложки конюшини меду в чашку з теплою водою допоможе заспокоїти горло протягом дня.

Включивши будь-який з цих цілей у вашому повсякденному житті, ви будете робити ваше тіло величезну користь. Яблучний оцет дійсно природа подарунок для всіх нас, і ми повинні в повній мірі скористатися цим. Ви скоро побачите різницю у вашому здоров’ї, якщо ви використовуєте його!