5 Переваги Hidden здоров’я пряних продуктів

Пряні продукти трохи таємничості. У статті , опублікованій в протягом декількох тижнів New York Times запитує: Чому ми знаходимо таке задоволення від болю? Я маю в виду, ці гарячі пляшки соусу оштукатурені зі словами , як смерть і атомної, але ми їх хотіли . Одна теорія полягає в тому, що це просто для гострих відчуттів, як їзда на американських гірках чи пробігти марафон. Люди, як не дивно, знаходять задоволення в той , що на поверхні, повинні бути дійсно хвилююся страшно і боляче. У цих випадках розум проти тіла, і розум перемагає.

Інша теорія полягає в тому, що пряні продукти мають переваги для здоров’я, і ​​тому наші тіла жадають їх. Деякі з найбільш вивчених bennies є:

Втрата ваги

З одного боку, додатковий удар гострим соусом або нарізаного халапеньо може зробити навіть самий м’який харчовий раціон більш прийнятним, змушуючи Вас бути більш схильні дотримуватися вашого плану втрати ваги. Крім того, вони можуть підняти ваш метаболізм. Дослідження показують, що основне з’єднання в чилі, називається капсаїцин, має термогенний ефект і може змусити тіло спалювати калорії бонус протягом 20 хвилин після чау-вниз.

здоров’я серця

Дослідження показують, що культури, які їдять їжу пікантний мають набагато нижчу частоту серцевого нападу та інсульту. Потенційні причини: Перець чилі може знизити шкідливий вплив LDL (поганий холестерин) і капсаїцин може боротися із запаленням, яке було позначено як фактор ризику для серцевих проблем.

профілактика раку

За даними Американської асоціації з дослідження раку, капсаїцин володіє здатністю вбивати деякі рак і лейкозних клітин. Особлива спеція куркума, знайдена в порошку каррі і деякої гірчиці, може уповільнити поширення раку і ростові пухлин. «Він має такий же вплив на організм, як зробити деякі ліки від раку,» говорить Грегорі А. Плотников, доктор медичних наук, старший консультант з інновацій охорони здоров’я в Allina Лікарні та клініки в Міннесоті. Пара його з чорним перцем, щоб поглинути 2000 відсотків більше куркуми. Фантастична на смажених овочів або шашлику, або в супах.

Більш низький тиск крові

Вітаміни А і С зміцнюють серцевий м’яз стіну, і тепло перцю збільшує приплив крові по всьому тілу. Все це становить більш сильну серцево-судинну систему.

Менші Blow-Your-Top Моменти

Пряні продукти збільшити виробництво гарного самопочуття гормонів, таких як серотонін. Таким чином, вони можуть допомогти полегшити депресію і стрес.

Чи не шанувальник божевільною гострої їжі? Ви все ще можете отримати переваги для здоров’я, додаючи спеції з більш терпимою Зін до ваших страв. Ми любимо нарізаний імбир в чашку чаю, креветки з покриттям в кмину і коріандру потім обсмажені на сковорідці, додавши червоний перець в спекотне руху або нагнітання Delish курка curry.So, де ви стоїте? Гарячі перці: ні або Хлоп? Будь-які поради для крастися спеціями в ваші улюблені страви?