5 кращих ефірних масел для здорового травлення

Ваша травна система працює важко ламати продукти, які ви їсте в поживні речовини, що ваше тіло потребує. Він поглинає їх, і допомагає перетворювати ці поживні речовини в енергію, щоб підтримувати нормальне функціонування всіх клітин, органів і систем в організмі. Він також несе відповідальність за приблизно 80% від вашого імунітету!

Як ви, напевно, вже знаєте, ваша травна система є дуже важливою частиною підтримки загального стану здоров’я, але хороший догляду це може бути складні в мінливому світі, в якому ми живемо. Тому що ваша дієта є # 1 впливає чинником у підтримці травне здоров’я, він може бути легко постраждати від стандартної американської дієти, або SAD.

SAD тільки що – SAD. Сьогодні більшість людей в США споживають велику кількість високо оброблених харчових продуктів, включаючи очищеного зерна (вуглеводи), упакованих пустелях і солодких напоїв і дуже невеликих кількостей цілих натуральних продуктів, таких як фрукти, овочі і рибу. Саме через це, що багато людей страждають від різних захворювань органів травлення, починаючи від незручностей, як газу, здуття живота і розлад шлунка з небезпечними симптомами більш серйозної диспепсії, хронічних дратівливість, гемороєм і запалення кишечника.

5 кращих ефірних масел для зброджування

Якщо ви страждаєте від розладу травлення, ефірні масла можуть забезпечити деяке полегшення! Почніть з цими 5 ефірними маслами для поліпшення здоров’я травного:

імбир

Теплий і пряний, це ароматне масло отримують з кореневища (корінь). Сам корінь використовується в кухнях у всьому світі протягом багатьох століть для його здатності зменшити симптоми загального розладу шлунка, включаючи нудоту, здуття живота і газу. Також відомо, стимулює травлення, заспокоюють і комфорт.

естрагон

Унікальні здібності естрагону масел включають змащувати стінки кишечника, щоб підтримати процес травлення. Здатний сприяють травленню і засвоєнню поживних речовин, він також бере участь в ліквідації токсинів. Також надає потужні протигрибкові властивості, щоб допомогти зберегти кишкових паразитів геть.

м’ятний

Одним з найбільш добре відомих і широко використовуваних ефірних масел для травлення. М’ятний дивно ароматний, стимулюючим і освіжаючим. Крім того, потужний масло, яке ефективно послаблює загальну нудоту, розлад шлунка, і газ, і стимулює процес травлення.

гвоздика

Пом’якшувальні і заспокоєння для всієї травної системи, гвоздикове масло, як відомо, зменшує запалення в межах слизової оболонки кишечника. Це може допомогти полегшити розлад шлунка. Крім того, полегшує дискомфорт, розслабляючи гладкі м’язові тканини травного тракту, щоб полегшити спазми, нудоту, гази і здуття. Один унікальний склад, названий евгенол, знайдений в гвоздикове масло, як відомо, ефективно лікувати дріжджовий інфекції і кандидозу (паразит кишечника) розростання.

масло орегано

Один з найпотужніших ефірних масел для травлення. Це масло містить потужні антибактеріальні, протигрибкові і антипаразитарні цілющі з’єднання, які можуть змагатися в порівнянні з позабіржовими засобами для підтримки здорового травного тракту. Здатне вбити патогенні бактерії кишечника, які живуть в травній системі, масло материнки найкраще, коли використовується тільки під час лиха, щоб отримати регулярне травлення в потрібному руслі.

Як Ефірні масла працюють заспокоювати розлад травлення

Ефірні масла містять рослинні хімічні компоненти, відповідальні за потужні цілющі переваги. Ці сполуки викликають реакцію в нервовій системі, посилаючи сигнали в мозок. Ці сигнали можуть включати в себе заспокійливу і заспокійливий шлунково-кишкового тракту, або стимуляції травлення, стимулюючи парасимпатичну активність. Кожне масло відрізняється, але всього лише кілька крапель будь-якого ефірного масла дуже впливає.

Є 2 способи використання ефірних масел для підтримки здорової травної системи:

  1. Ароматически. При використанні в вашому дифузорі, або просто вдихати з пляшки, пара нести активні хімічні молекули в ваше тіло через ніс. Вони стимулюють нюховий нерв, розташований в носовій порожнині. Цей нерв містить волокна , які посилають сигнали безпосередньо на центральну нервову систему. Це система , з допомогою якого регулюється травлення.
  2. Місцево. Ваша шкіра поглинає все , що ви поклали на нього. При застосуванні в якості руб, лосьйон або масаж біологічно активні речовини , знайдені в ефірних маслах введіть ваше кровоносне русло для підтримки травної системи.

Травний Масажні Інструкції: Починаючи з пупком, нанесіть масло , а потім масажують в шкіру , використовуючи вгору кругові рухи (застосовувати м’який тиск з подушечками ваших пальців, кружляючи вправо). Це також може бути зроблено в спині, в області печінки та шлунка. Пам’ятайте завжди розбавляти ефірні масла в кокосовому горісі або масло солодкого мигдалю.

Примітка: Будь ласка , не використовуйте ефірні масла для розлад шлунка або будь-який інший проблеми зі здоров’ям без попередньої консультації з лікарем. І ми рекомендуємо вам ніколи не використовувати їх усередині.

Те, що ви повинні розглянути

Коли ви використовуєте продукт, який ви знаєте, збирається увійти в ваше тіло, ви повинні бути впевнені в тому, що він не токсичний. Зрештою, ви хочете тільки найвищої якості, чисті інгредієнти для себе і своєї сім’ї. На жаль, сьогодні є багато важливих нафтових компаній, які там годі було регламентованих практиці про те, як продукти їх вирощують, витягуються і обробляються.

У Healing Solutions, ваше здоров’я і щастя є нашим головним пріоритетом. Тому кожна партія ефірних масел ви знайдете тут містить тільки 100% чисті інгредієнти. Ні наповнювачі, ніяких хімікатів тільки не випробувані, перевірені і сертифіковані терапевтичні ефірні масла класу, для щасливих, здорових животиків!