5 кращих ефірних масел для здорових зубів і ясен

Я приймаю здоров’я порожнини рота дуже серйозно. Я думаю, що все це відбувається з мого дитинства, спостерігаючи мій дід видалити його зубні протези. Ви повинні визнати, що це досить шокуючий і потенційно рубцювання акт, щоб засвідчити, якщо ви не зовсім розумієте, що відбувається! Я маю на увазі, тут була людина, яку я знав і любив, мій власний дідусь, і він дійсно може видалити свої зуби на ніч. Він лоскотав і переляканий мене в той же самий час. В основному в жаху.

Тому, коли я почав прийняти більш природний спосіб життя, моя зубна паста і рідина для полоскання рота були останніми, які будуть перетворені. Я думав, що насправді потрібні ці хімічні речовини, щоб тримати мої зуби додатковий блискучими і мої ясна здоровими! Але немає. Так само, як я дізнався, що все-натуральний дезодорант може тримати вас абсолютно без запаху, я виявив, що всі природні методи догляду за порожниною рота можуть зберегти ваші зуби і ясна в першокласної формі, не піддаючи своє тіло цілої купи гидоти.

Ефірні олії є невід’ємною частиною моєї природної щоденного догляду за порожниною рота. Як ми знаємо, перевага ефірних масел набагато більше, ніж ароматичні. Вони мають дивовижні лікувальні, цілющі властивості. Я використовую наступні 5 ефірних масел в моєму все природні відбілювання зубів і ремінералізації зубної пасти і природний трав’яний рот для полоскання рота.

5 кращих ефірних масел для здорових зубів і ясен

Кориця ефірне масло

Кориця Ефірна олія вже давно використовується для його цілющих властивостей, в зокрема , його протигрибкові, антибактеріальні властивості. Недавні дослідження , проведені в Новій Зеландії показали , що кориця Ефірна олія має найбільшу антимікробну активність в відношенні стрептококами , бактерій , відповідальних за карієсу і Lactobacillus Plantarum , одна з бактерій , що викликають хвороби ясен. Це Страшенно вражає.

Ефірна олія м’яти перцевої

Дослідники виявили, що ефірна олія м’яти перцевої є надзвичайно ефективним засобом знищення анаеробних бактерій, вони є одним з видів бактерій, які процвітають в середовищі з низьким вмістом кисню, таких як рот, і може викликати захворювання ясен.

М’ята ефірне масло

Основні властивості м’яти нафти дуже схожий на ефірне масло м’яти перцевої. це сильний антисептик, усуваючи мікроби і допомагають будь-які рани заживають швидше. Це також заспокоює м’які тканини, такі як тканини ясен.

Мірри ефірне масло

Мірра Ефірна олія діє як антисептик і в соску. З цієї причини, вона традиційно для підтримки здоров’я ясен і залікувати виразки в роті. Мірра Ефірна олія може також допомогти здоров’ю тканин ясен, підтримуючи потік крові до тканини.

Гвоздика ефірна олія

Гвоздика Ефірна олія використовується в традиційній китайській медицині протягом сотень років, щоб полегшити зубний біль. Клінічні дослідження показали, що гвоздика пригнічує багато хвороботворних бактерій. У минулому стоматологи використовували гвоздику для дезінфекції порушених кореневих каналів, так як гвоздика має помірно сильні бактерицидні властивості. Недавнє дослідження показало, що із гвоздики ефірну олію має особливу здатність пригнічувати ріст мутантних і диких штамів бактерій, що є просто заворожує.