5 Ефірні масла для втомлених ніг і ниючі

Після довгого дня на ногах, він може бути жорстким, щоб розслабитися. Опухлі, запалені, і нездорові ноги можуть бути реальною болю, але, на щастя, є дещо ви можете зробити. Ефірні масла можуть допомогти вам заспокоїти ваші хворі ноги, і ви отримаєте назад вгору і рухатися швидко. Ось деякі з кращих масел для хворої ноги і кілька різних способів, щоб допомогти полегшити біль і тиск ви відчуваєте.

Як зробити заспокійливу ефірне масло ванни для ніг

Один з кращих способів, щоб зменшити набряк і біль запалених ніг з ножною ванною. Для того, щоб зробити ванну для ніг, візьміть контейнер досить великий, щоб розмістити свої ноги і залийте його теплою водою. Додайте деяку заспокійливу англійську сіль і 10-12 крапель вашого улюбленого ефірного масла зцілення. Замочити ноги протягом 20-30 хвилин і розслабитися. Ви скоро побачите зниження набухання і відчути полегшення.

Ефірні масла для місцевого Relief

Інший ефективний спосіб доставити цілющу перевага ефірних масел для ваших хворобливих ніг через місцеве застосування. Змішайте 3-4 краплі вашого улюбленого цілющого масла зі столовою ложкою олії-носія і масажу в ноги. Якщо ви перебуваєте на ногах весь день, це відмінна річ, щоб зробити вранці, щоб тримати ваші ноги від набряків протягом дня. Ви також можете повторно застосувати цю суміш так часто, як ви хотіли б, щоб допомогти зменшити біль.

Ефірна олія Цукор Scrub

Ще один відмінний спосіб, щоб отримати полегшення від болю і нездорові ніг з ефірною олією ноги цукрового скрабу. Змішайте 1/2 склянки цукру-сирцю з 1/2 склянки олії-носія і 10 крапель вашого улюбленого ефірного масла. Скраб ноги з цією сумішшю протягом 5-10 хвилин, потім змити. Ефірна олія цукровий скраб може допомогти стимулювати приплив крові, що зменшує набряк, але може також полегшити біль сухий потрісканої шкіри, пухирів, мозолів і натоптишів. Все це може заподіяти вам багато болю.

П’яти кращих ефірні масла Спробуйте нездоровий Feet

Ось список з кращих масел, щоб зменшити біль в ногах. Ви можете використовувати їх окремо або в суміші в залежності від переваг, які ви шукаєте, щоб отримати:

Peppermint Ефірна олія : м’ята перцева ефірне масло допомагає зменшити біль двома способами. По- перше, вона забезпечує заспокійливу відчуття охолодження , що може допомогти отримати швидке полегшення. По- друге, він має протизапальні властивості , тому при місцевому застосуванні може зменшити біль від пухлини. Він також має антимікробні властивості , тому він відмінно підходить для зняття болю від спортсмена стопи і може допомогти зберегти ваші ноги пахнуть свіжою.

Ефірна олія евкаліпта : Ефірна олія евкаліпта також охолодження і протизапальні властивості , які можуть полегшити біль втомлених ніг Евкаліпт також знімає стрес і напруження , і є знеболюючим , тому він може допомогти оніміння області. Він також працює по боротьбі спортсмена ногу і залишити ноги пахнуть свіжою.

Ефірна олія розмарину : Розмарин ефірна олія відмінно підходить не тільки для м’язового болю , але болю в суглобах , а також. Це може допомогти поліпшити кровообіг і зменшити біль , пов’язану з артритом. Це особливо потужним , коли в поєднанні з охолоджувальною потужності м’яти перцевої або евкаліпта ефірних масел.

Роза Герань Ефірне масло : Роза герань відмінно підходить для лікування будь-якого роду шкірних захворювань. Так що, якщо ваші ноги мозолясті, біль, або відкриті рани, він відмінно підходить для лікування цих проблем і зменшення болю. Це також допомагає сприяти розвитку нових клітин , тому він може працювати , щоб тримати ноги м’які і молоді.

Ефірна олія лаванди : ефірне масло лаванди є найбільш заспокійливим ефірною олією. Це допомагає зменшити м’язові і суглобові болі; він також сприяє загоєнню різних захворювань шкіри. Це як болезаспокійливий і протизапальний , так що має сильне знеболювальне властивості. Лаванда також має властивості антидепресанту , тому він може також допомогти вам розслабитися , так що ви можете почати процес загоєння.

За допомогою цих ефірних масел і різних великих додатків, ви більше не доведеться жити з запаленими, нездорові ноги. Пам’ятайте, що не всі ефірні олії є однаковими. При використанні ефірних масел в лікувальних цілях, як знайти полегшення від хворобливих ніг, дуже важливо використовувати 100% чисті ефірні масла. Деякі олії є просто парфумерними маслами і не доставляють потужні цілющі властивості природних рослин.