40 yılı aşkın kadınlar için kilo kaybı için en iyi diyet

40 kazanç ağırlığı üzerinde kadın ve sağlık sorunları yatkındır popüler bir mittir. kilo alma ve kötü sağlık için neden genellikle çünkü kötü beslenme ve hareketsizlik olduğunu. 40 yaş üzeri kadınlara iyi diyet planı takip ederek, formda kalabilirler ve her yaşta genç görünüyorsun. Hormonal değişiklikler ve menopoz başlangıcı, fakir bir diyet ile birleştiğinde, 40 yaşlarındaki kadınlar için sorun yaratabilir. Ama bazı kolay diyet değişiklikleri hayatını kolaylaştıracak ve iyi uyan bu giysileri tutabilir.

40’ın üzerinde Kadınlar için Sağlıklı Beslenme Planı Oluşturma

1. Balık Good

diyet balık dahil etmek ve haftada en az iki kez sahip kalp hastalıkları ve meme kanseri tehlikesini azaltır. sağlıklı yağlar açısından zengin olan somon ve alabalık gibi balıklar için gidin. Bir vejetaryen veya balık sevmiyorsanız, balık yağı içeren takviyeleri seçebilirler. Eğer sahip takviyeleri başlamadan önce Ancak, doktorunuza danışın.

2. Egzersiz ile Sağlıklı Eating birleştirin

Fazla kilolu olmak menopoz semptomlarını kötüleştirebilir ve sağlık problemlerine yol açabilir. O yapabileceğiniz birkaç egzersizleri sizi işaret de olacak sen üzerinde 40 kadınlar için bir kilo kaybı diyet özelliklerini anlamanıza yardımcı olacak bir diyetisyen yardımıyla tüm bu aşırı kilo kaybederler. Esneme ve Mekik deneyebileceğiniz bazı basit olanlardır.

Daha Calcium 3. Çağrı

40 yaşındaki kadın için bir diyet planı kalsiyum emiliminde dip telafi etmek süt ve yoğurt gibi yeterince süt ürünleri içermelidir. Ancak, yalnızca az yağlı ürünler tercih önemlidir. Ayrıca doktorunuza danışın ve eşit derecede etkilidir kalsiyum takviyeleri için sorabilirsiniz.

4. Şişkinlik kurtulun

Çok fazla tuz ve işlenmiş karbonhidratlar da fazla şişkinlik sonuçlanan su tutulumuna neden olabilir. Bu aşağı Kesme ve yerine kepekli tahıllar, meyve ve sebzeler de dahil olmak üzere şişkinlik kurtulmak için emin bir atış yoludur.

İçecek 5. Kanal

alkol tüketen sakıncaları 40’lı yaşlardaki kadınlar için çoktur. Çok fazla alchohol menopoz sonrası kadınlarda meme kanseri riskini artırabilir. İçki gerekiyorsa, şarap ara sıra cam kendinizi sınırlamak.

6. Soya.

40 üzerinden 40 yaşındaki womanfor kadınlar için en iyi diyet diyet planı soya ve soya bazlı ürünleri içerir. Onlar sıcak basması gibi rahatsız edici menopoz semptomlarının hafiflemesini sağlayabilir. Sen tofu, fındık veya süt formunda bunları yiyebilirsiniz.

7. Bitkisel yol gitmek

Eğer bir buharlı cuppa çay olmadan güne başlamak yapamıyorsanız, yalnız değiller. Sen menopoz belirtileri taşıyorsa eğer Ancak, bir küçük şeyleri yumuşatmak isteyebilirsiniz. kafein içeren sıcak sıvılar sıcak basması kötüleştirebilir. Bunun yerine, buzlu bitki çayı ve taze meyve suyu gibi kafeinsiz soğuk içecekler tercih edin.

40 yaşındaki kadın için bir diyet planı düzenli egzersiz ve zamları gibi uyarıcı etkinlikler, boyama, seyahat ve hayatta ve tekme hissettiren başka bir şey ile tamamlanmalıdır. tepenin üzerinde varlık olarak 40s görmüyorum; Sen daha yeni başlıyor En iyi ve hayata olduğu bir zamanda olarak görüyoruz.