15 maisto produktų, kad jūs turėtumėte vartoja jūsų sveiką širdį

“Jūs tikrai gali sumažinti riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis valgyti tam tikrų maisto produktų kiekvieną dieną,” sako Julie Zumpano, RD, LD, dietologas prevencinę Kardiologijos ir mitybos programą Cleveland Clinic. Yra daug įvairių vaisių ir daržovių, kad yra gera širdimi.

“Stenkitės valgyti maisto produktų, kuriuose yra jų natūralios formos, nes jie kilę iš žemės,” Miss Zumpano sako, rekomenduoti, ką ji vadina visą maisto produktų dietos. Kad mityba yra, žinoma, širdies-sveikas maistas, pavyzdžiui, žuvies, neskaldytų grūdų, daržovių ir vaisių, bet nebijokite gydyti save kartais su raudono vyno stiklo ar tamsaus šokolado gabalas, Miss Zumpano sako. Ji rodo, naudojant šį sąrašą kaip vadovas sukurti valgiai ir užkandžiai su sveika dėmesio. Tiesiog keletas paprastų apsikeitimo gali padaryti didelį skirtumą savo širdies ir kraujagyslių sveikatą.

15 maisto produktų, kurie yra gera širdimi

 1. Valgykite žuvies daug omega-3S, pavyzdžiui, lašiša, tunas, skumbrė, silkė, ir upėtakių.
 2. A sauja sveikų riešutų , pavyzdžiui, migdolų ar graikinių riešutų bus patenkinti savo alkį ir padėti savo širdį.
 3. Uogos yra atspara pilna širdies sveiki phytonutrients ir tirpios ląstelienos. Pabandykite mėlynės, braškės, spanguolės ar aviečių grūdų ar jogurto.
 4. Sėmenų yra omega-3 riebalų rūgščių, skaidulinių medžiagų ir fitoestrogenų, kad padidinti širdies sveikatą. Paimkite juos į žemę arba nulukštentų forma gauti didžiausią naudą.
 5. Avižiniai : komforto maisto maistinių medžiagų stipruolis.
 6. Tamsios pupelės , pavyzdžiui, inkstų ar juodųjų pupelių, yra daug skaidulinių medžiagų, B grupės vitaminų, mineralinių medžiagų ir kitų gerų dalykų. Vegetaras čili, kas?
 7. 4-ių uncija stiklinė raudonojo vyno (iki dviejų vyrų ir vienas moterų per dieną), gali padėti pagerinti Geras (DTL) cholesterolio kiekį kraujyje.
 8. Marinuota tofu A kepkite su šviežiomis daržovėmis už širdies sveiki pietums ar vakarienei.
 9. Raudonos, geltonos ir oranžinės spalvos daržovės , pavyzdžiui, morkos, saldžiosios bulvės, paprikos ir Gilė Skvošas yra supakuota su karotinoidų, ląstelienos ir vitaminų, kad padėtų jūsų širdį.
 10. Popajus buvo teisus, špinatai pakuočių Punch! Naudokite jį sumuštiniai ir salotų, o ne salotos.
 11. Vaisiai , pavyzdžiui, apelsinų, melionai, ir papajos yra daug beta-karoteno, kalio, magnio, ir pluošto.
 12. Konkurso, saldus šparagai yra pripildytas galingais maistinių medžiagų, pavyzdžiui, beta-karotino, folio rūgšties, ląstelienos ir tik teikti 25 kalorijų per puodelio arba 5 kalorijų per didelio ietimi.
 13. Pomidorai – net saulėje džiovintų veislių žiemos mėnesius – teikti likopeno, vitamino C ir alfa ir beta karotino.
 14. Juodasis šokoladas yra geros širdies sveikatai, bet tiesiog įsitikinkite, kad tai yra ne mažiau kaip 70 procentų kakavos .
 15. Crisp, švieži brokoliai florets artimųjų hummus yra puikus širdies sveikas užkandis su Didžiulį sąrašą maistinių medžiagų, įskaitant vitaminų C ir E, kalio, folio rūgšties, kalcio ir ląstelienos.