10 must-have Olejki eteryczne dla Moms

Jeżeli jesteś matką, która myśli o użyciu istotną oils.You może się zastanawiać, co olejki będzie dobrym rozwiązaniem dla Ciebie. Oto, co naszym zdaniem są najlepsze olejki eteryczne dla matek .

10 must-have Olejki eteryczne dla Moms

  • Lawenda – Jest tak wiele korzyści, że olejek lawendowy ma do zaoferowania. Nie tylko może pomóc zmniejszyć stres i lęk, ale może również pomóc Ci lepiej spać w nocy. Co mama nie może użyć trochę więcej relaksu?
  • Koper – Jeśli jesteś mamą, która jest pielęgniarstwo, może warto rozważyć wypróbowanie koper olejku. Zastosować niektóre z tych EO w oleju przewoźnika do piersi (ale nie bezpośrednio do brodawki) w celu zwiększenia podaży mleka kobiecego.
  • Basil – Jest to kolejny olejek eteryczny, który może pomóc zwiększyć laktację. Ponadto, może to również pomóc poczuć się bardziej zrelaksowany i łagodzą depresję.
  • Kadzidło – Starając się znaleźć sposób, aby pozbyć się tych nieznośnych rozstępów, które są zalegających z ciążą? Kadzidło olejek znany jest wyeliminowanie blizn. Dodaj kroplę olejku na tym nośniku, takim jak olej kokosowy, i zastosować ją do rozstępów.
  • Lemon – Ze względu na właściwości dezynfekujących cytrynowe, olejek cytrynowy może zrobić wielki DIY czyszczenia domu. Można go używać do czyszczenia podłogi, blaty, deski do krojenia i lusterko łazienkowe. Cytrynowy olejek jest również doskonały dla zwiększenia odporności, więc może pomóc ustrzec się przed połowu każdy kaszel lub zimno dziecko przynosi do domu ze szkoły!
  • Drzewa herbacianego – olejek z drzewa herbacianego jest zawsze dobrze mieć pod ręką. To ma tak wiele korzyści do zaoferowania. To może pomóc w leczeniu ukąszeń owadów, wyeliminować grzyby stóp, łagodzi egzemę i zapalenie skóry, łagodzą trądzik i pozbyć się brodawek.
  • Peppermint – Jest to kolejny wielki olejek dla matek, aby zawsze mieć pod ręką. Stosując kilka kropli olejku miętowego w oleju kokosowym lub nośnika jak oliwa z oliwek do brzucha może pomóc złagodzić skurcze lub nudności. Olejek z mięty pieprzowej może również pomóc wyciągnąć kleszcza i jest to świetny zapach eliminator do korzystania w domu.
  • Rumianek – Jeśli szukasz innego olejku pomóc uspokoić Cię, nie szukaj dalej! Olejek z rumianku może pomóc uspokoić Cię. Rozcieńczone roztwory z rumianku może być również stosowany w leczeniu ukąszeń owadów i użądlenia, cięcia, trądzik, zapalenie skóry i wypryski.
  • Grapefruit – Starając się odpędzić ból głowy? Zastosuj trochę rozcieńczony olejek grejpfrutowy do skroni i czoła, aby pomóc odeprzeć migreny i bólów głowy.
  • Eukaliptus – Jest to kolejny olejek eteryczny, który działa jako doskonały do czyszczenia domu ze względu na swoje właściwości dezynfekujących. Można tworzyć spray z nim do kuchni lub łazienki.

Jeśli myślisz o użyciu olejków eterycznych na swoje dzieci, ważne jest, aby zrobić trochę badań wcześniej. Niemowlęta i małe dzieci nie mogą być w stanie korzystać z niektórych olejków eterycznych lub może wymagać dodatkowych wersji rozcieńczonej. W przypadku wątpliwości, należy skonsultować się z pediatrą dziecko. To może być przytłaczający z wielu olejów i wyborów.