10 Must-Have Ēteriskās eļļas Moms

Ja esat mamma, kas domā par to, izmantojot būtisko oils.You varētu būt jautājums, kādi ēteriskās eļļas būs labs fit jums. Te ir tas, ko mēs, jūsuprāt, vislabāk ēteriskās eļļas māmiņām .

10 Must-Have Ēteriskās eļļas Moms

  • Lavanda – Ir tik daudz priekšrocības, kas Lavandas ēteriskā eļļa ir piedāvāt. Ne tikai var palīdzēt jums samazināt stresu un nemieru, bet tas var arī palīdzēt jums gulēt labāk naktī. Ko mamma nevar izmantot nedaudz extra relaksāciju?
  • Fenheļa – Ja esat mamma, kas ir māsu, jūs varētu vēlēties apsvērt izmēģināt fenheli ēterisko eļļu. Piesakies daži EO ir pārvadātāja eļļas krūti (bet ne tieši uz krūtsgala), lai palielinātu krūts piena piegādi.
  • Baziliks – Šī ir vēl viena ēteriskā eļļa, kas var palīdzēt palielināt laktāciju. Turklāt tas var arī palīdzēt jums justies vairāk atvieglinātas un mazināt depresiju.
  • Vīraka – Mēģināt atrast veidu, kā atbrīvoties no tiem, nepatīkams striju, kas ielaistu no grūtniecības? Frankincense ēteriskā eļļa ir pazīstama, lai novērstu rētas. Pievienojiet pilienu šīs ēteriskās eļļas uz pārvadātāju, piemēram, kokosriekstu eļļa, un piemērot to uz jūsu striju.
  • Lemon – Sakarā ar citronu dezinficējošām īpašībām, citronu ēterisko eļļu var dot lielu Diy mājas tīrītājs. Jūs varat to izmantot, lai attīrītu savu grīdu, countertops, dēlīši, un vannas istaba spoguļi. Citronu ēteriskā eļļa ir arī lielisks palielināt imunitāti, tāpēc tas var palīdzēt novērst jūs no nozvejojot katru klepus vai aukstu savu bērnu nes mājās no skolas!
  • Tea Tree – Tējas koka ēteriskā eļļa vienmēr ir labi, lai ir uz rokām. Tas ir tik daudz priekšrocības piedāvāt. Tas var palīdzēt ārstēt kukaiņu kodumiem, novērš kāju sēnītes, noņem ekzēmu un dermatītu, nomierina pinnes, un atbrīvoties no kārpas.
  • Piparmētra – Šī ir vēl viena lieliska ēteriskā eļļa, lai māmiņas vienmēr ir uz rokām. Piemērojot dažus pilienus piparmētru ēteriskās eļļas pārvadātāja eļļas, piemēram, kokosriekstu vai olīvu eļļu uz vēdera var palīdzēt mazināt krampjus vai slikta dūša. Piparmētru eļļa var arī palīdzēt izņemt ērces, un ir lieliska smarža šķirotājs izmantot ap māju.
  • Kumelīšu – Ja jūs meklējat citu ēterisko eļļu, lai palīdzētu klusums jums, izskatās ne tālāk! Kumelīšu ēteriskā eļļa var palīdzēt nomierinās. Atšķaidīts kumelītes var arī izmantot, lai ārstētu kukaiņu kodumiem un dzēlieniem, griezumiem, pinnes, dermatīts un ekzēma.
  • Greipfrūti – Mēģināt atvairītu galvassāpes? Piesakies kādu atšķaidīt greipfrūtu ēterisko eļļu jūsu tempļi un pieres, lai palīdzētu atvairīt migrēnas un spriedzes galvassāpēm.
  • Eikalipts – Šī ir vēl viena ēteriskā eļļa, kas darbojas kā lielisks mājas tīrītājs, pateicoties savām dezinficējošām īpašībām. Jūs varat izveidot spray no tā, lai jūsu virtuvē vai vannas istabā.

Ja jūs domājat par izmantojot ēteriskās eļļas uz jūsu bērniem, ir svarīgi darīt mazliet pētījumu iepriekš. Zīdaiņi un mazi bērni, iespējams, nevarēs izmantot dažas ēteriskās eļļas vai var pieprasīt papildu atšķaidītiem. Ja šaubāties, konsultējieties ar savu kazlēnu pediatrs. Tas var būt milzīgs, ar tik daudz eļļas un izvēlēm.