10 Must-Have Eteriniai aliejai Moms

Jei esate mama, kuris galvoja apie naudojant esminį oils.You gali būti įdomu, kas svarbu aliejai bus gerai tinka jums. Štai ką mes galvojame yra geriausi eteriniai aliejai mama .

10 Must-Have Eteriniai aliejai Moms

  • Levanda – Yra tiek daug privalumų, kad levandų eterinis aliejus turi pasiūlyti. Ne tik gali padėti jums sumažinti stresą ir nerimą, tačiau ji taip pat gali padėti jums miegoti geriau naktį. Ką mama negali naudoti šiek tiek daugiau atsipalaiduoti?
  • Pankoliai – Jei esate mama, kas yra slauga, galbūt norėsite apsvarstyti išbandyti pankolių eterinio aliejaus. Taikyti kai šios EO į vežėjas aliejaus prie krūties (bet ne tiesiai į spenelį), siekiant padėti padidinti krūties pieno tiekimą.
  • Bazilikas – Tai dar vienas eterinis aliejus, kuris gali padėti padidinti laktaciją. Be to, ji taip pat gali padėti jums jaustis labiau atsipalaidavęs ir palengvinti depresiją.
  • Smilkalai – bando rasti būdą, kaip atsikratyti šių grisus strijų, kurie yra išlikęs nuo nėštumo? Smilkalai eterinis aliejus yra žinoma, kad pašalinti randus. Pridėti šį eterinio aliejaus vežėjas, lašas, tokių kaip kokoso aliejus, ir taikyti jį į savo strijų.
  • Citrinų – Dėl citrinų dezinfekcinių savybių, citrinų eterinis aliejus gali padaryti didelį DIY namų švaresnis. Jūs galite naudoti ją valyti grindis, stalviršiai, pjaustymo lentos ir vonios veidrodžiai. Citrinų eterinis aliejus taip pat puikiai tinka padidinti imunitetą, todėl jis gali padėti išvengti jus nuo traukiantis kiekvieną kosulys ar šalta savo vaikui duoda namo iš mokyklos!
  • Arbatmedžio – Arbatmedžio eterinis aliejus yra visada gerai turėti po ranka. Ji turi tiek daug privalumų pasiūlyti. Jis gali padėti gydyti vabzdžių įkandimų, šalina pėdų grybelis, sumažinti egzemos ir dermatito, ramina spuogus ir atsikratyti karpos.
  • Pipirmėtė – Tai dar vienas puikus eterinis aliejus mama visada turėti po ranka. Taikant kelis lašus pipirmėčių eterinio aliejaus vežėjas aliejaus kaip kokoso arba alyvuogių aliejaus į pilvo gali padėti sumažinti spazmus ar pykinimas. Pipirmėčių aliejus taip pat gali padėti atkreipti dėmesį erkių ir yra puikus kvapas Eliminator naudoti aplink namą.
  • Ramunėlės – Jei jūs ieškote kito eterinio aliejaus padėti nuraminti jus, atrodo ne daugiau! Ramunėlių eterinis aliejus gali padėti nuraminti tave. Atskiesti tirpalai ramunėlių taip pat gali būti naudojamas gydyti vabzdžių įkandimų ir įgėlimo, įpjovimų, spuogai, dermatitas, egzema ir.
  • Greipfrutų – Bandymas apsisaugoti nuo galvos skausmą? Taikyti kai skiesti greipfrutų eterinio aliejaus į savo šventyklas ir kaktos padėti apsisaugoti nuo migrenos ir įtampos galvos skausmas.
  • Eukaliptas – Tai dar vienas eterinis aliejus, kuris veikia kaip puikus namų valiklis dėl savo dezinfekcinių savybių. Galite sukurti purkštuvą iš jo savo virtuvėje ar vonios kambaryje.

Jei jūs galvojate apie naudojant eterinių aliejų jūsų vaikams, svarbu padaryti šiek tiek mokslinių tyrimų iš anksto. Kūdikiai ir maži vaikai gali nepavykti naudoti kai eterinių aliejų arba gali pareikalauti papildomų praskiestus versijas. Jei abejojate, pasitarkite su savo vaikas pediatras. Jis gali būti itin svarūs tiek daug aliejų ir pasirinkimų.