10 Must-Have ефірних масел для мам

Якщо ви мама , хто думає про використання суттєвої oils.You може бути цікаво , що ефірні масла буде добре підходить для вас. Ось те , що ми думаємо , є кращими ефірними маслами для мам .

10 Must-Have ефірних масел для мам

  • Лаванда – Є так багато переваг , що ефірне масло лаванди може запропонувати. Мало того, що допоможе вам зменшити стрес і занепокоєння, але він також може допомогти вам краще спати по ночах. Що мама не може використовувати трохи більше релаксації?
  • Фенхель – Якщо ви мама , яка годує, ви можете розглянути спробувати фенхель ефірне масло. Застосування деяких з цих ЕО в маслі – носії до грудей (але не безпосередньо до соска) , щоб допомогти збільшити запас грудного молока.
  • Базилік – це ще один ефірну олію , яке може допомогти збільшити лактацію. Крім того, він також може допомогти вам почувати себе більш спокійно і полегшити депресію.
  • Ладан – Намагаючись знайти спосіб , щоб позбутися від цих набридливих розтяжок, які зберігаються від вагітності? Ладан ефірне масло відомо для усунення рубців. Додати краплю цього ефірного масла на носії, такому як кокосове масло, і застосувати його до розтяжок.
  • Лимон – З – за дезінфікуючі властивості лимона, ефірне масло лимона може зробити великий DIY домашнього пилососа. Ви можете використовувати його для очищення підлог, стільниць, обробні дошки і дзеркала для ванних кімнат. Лимонне ефірне масло також відмінно підходить для підвищення імунітету, так що це може допомогти запобігти вас від лову кожного кашлю або холодного вашої дитини приносить додому зі школи!
  • Чайне дерево – Ефірна олія чайного дерева завжди добре мати під рукою. Вона має так багато переваг , щоб запропонувати. Це може допомогти лікувати укуси комах, усунути грибок стопи, полегшити екзема і дерматит, заспокоїти акне і позбутися від бородавок.
  • М’ята – Це ще одне велике ефірне масло для мами , щоб завжди мати під рукою. Застосування кілька крапель м’ятного ефірного масла в маслі – носії , як кокосового або оливкової олії в живіт може допомогти зменшити судоми або нудоту. Олія перцевої м’яти може також допомогти витягати кліщами і є відмінним запахом Випрямляч для використання навколо будинку.
  • Ромашка – Якщо ви шукаєте інше ефірне масло , щоб допомогти заспокоїти вас, не дивитися далі! Ромашки ефірне масло може допомогти заспокоїти вас. Розлучені розчини ромашки також можуть бути використані для лікування укусів комах і укуси, порізи, вугри, дерматит, екзема і.
  • Грейпфрут – Намагаючись захиститися від головного болю? Нанесіть розведений грейпфрута ефірне масло скронь і лоба , щоб допомогти запобігти мігрень і головні болі напруги.
  • Евкаліпт – Це ще одне ефірне масло , яке працює як відмінний домашній очищувач завдяки своїм дезинфікуючим властивостями. Ви можете створити спрей з нього для вашої кухні або ванної кімнати.

Якщо ви думаєте про використання ефірних масел на ваших дітях, це дуже важливо, щоб зробити трохи досліджень заздалегідь. Немовлята і маленькі діти не можуть бути в змозі використати деякі ефірні масла, або можуть зажадати додаткові розбавлені версій. Якщо ви сумніваєтеся, поговоріть з вашою дитиною педіатра. Це може бути переважною з такою кількістю масла і вибором.