10 musíte mít esenciální oleje pro maminky

Pokud jste maminka, která uvažuje o použití základní oils.You může být zvědaví, co silice bude dobrou volbou pro vás. Zde je to, co považujeme za nejlepší éterické oleje pro maminky .

10 musíte mít esenciální oleje pro maminky

  • Lavender – Existuje tolik výhod, které Unscented má nabídnout. Nejen, že vám mohou pomoci snížit stres a úzkost, ale také to může pomoci lépe spát v noci. Co máma nelze použít trochu více uvolnění?
  • Fenykl – Pokud jste maminka, která je ošetřovatelství, možná budete chtít, aby zvážila vyzkoušet fenykl esenciálního oleje. Aplikovat některé z těchto EO v nosném oleji k prsu (ale ne přímo k bradavce), aby pomohla zvýšit přísun mateřského mléka.
  • Basil – To je další esenciální olej, který může přispět ke zvýšení laktace. Kromě toho může také pomoci budete cítit mnohem uvolněnější a ulehčit depresi.
  • Kadidlo – Snažit se najít způsob, jak se zbavit těch otravných strií, které jsou prodlévání před otěhotněním? Kadidlo silice je známo, že odstranit jizvy. Přidejte kapku tohoto esenciálního oleje na nosič, jako je například kokosový olej, a použít pro své strií.
  • Lemon – Vzhledem k citrónu vlastnostem desinfekčních, citron esenciální olej může udělat velký DIY domácí čistič. Můžete ji použít k čištění podlah, desky, řezání desek a koupelnu se zrcadlem. Lemon éterický olej je také skvělé pro posílení imunity, tak to může pomoci zabránit lovu každý kašel nebo studená vaše dítě přinese domů ze školy!
  • Tea Tree – Tea tree silice je dobré mít vždy po ruce. To má mnoho výhod nabídnout. To může pomoci léčit bodnutí hmyzem, odstranit plísně nohou, zmírnit ekzémy a dermatitidu, zklidňuje akné, a zbavit se bradavic.
  • Peppermint – To je další skvělý esenciální olej pro maminky mít vždy po ruce. Uplatnění několik kapek mátového esenciálního oleje do dopravcem ropy, jako je kokos nebo olivový olej do břicha může pomoci zmírnit křeče nebo nevolnost. Olej z máty peprné může také pomoci vytáhnout klíšťata a je to skvělý zápach eliminátor používat po celém domě.
  • Heřmánek – Pokud hledáte jiné esenciální olej pomoci uklidnit vás, nehledejte nic jiného! Heřmánkový esenciální olej může pomoci uklidnit vás. Zředěné roztoky heřmánku mohou být také použity pro léčbu bodnutí hmyzem a žihadla, řezy, akné, dermatitida a ekzém.
  • Grapefruit – Ve snaze odvrátit bolest hlavy? Naneste zředěný grapefruit éterický olej do svých chrámů a čelo pomoci odvrátit migrény a napětí bolesti hlavy.
  • Eucalyptus – To je další esenciální olej, který funguje jako vynikající domácí čistič díky své dezinfekční vlastnosti. Můžete vytvořit sprej z toho pro vaši kuchyni či koupelně.

Pokud uvažujete o použití éterických olejů na své děti, je důležité udělat trochu výzkum předem. Kojenci a malé děti nemusí být možné používat některé éterické oleje nebo mohou vyžadovat další zředěný verze. V případě pochybností se poraďte se svým pediatrem dítě. To může být ohromující s tolika olejů a volby.